Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 12:59:24 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: KingsAge  (Posjeta: 1400 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
kire55
Gost
« na: Veljača 26, 2009, 09:23:45 »

igra li netko ovu igru na 3.serveru,da nsapravimo nešto kao savez ili tak neš.
sada sam upravo počeo.....
Evidentirano
Mithrandir
Sergeant
**

Karma: +6/-18
Offline Offline

Postova: 99


Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 27, 2009, 02:07:10 »

I kakva je igra?
Evidentirano
kire55
Gost
« Odgovor #2 na: Veljača 27, 2009, 03:32:54 »

a za sada nemam još nikakvu predođbu
Evidentirano
kire55
Gost
« Odgovor #3 na: Veljača 27, 2009, 03:42:52 »

The publisher of this game reserves the right to ban players who are accessing the game from other countries and/or who cannot speak the national language of the relevant game version they are playing. This applies to the game itself, the forum and the official IRC- channels. (For .org community official language is English)

kako jadno,ša to nije diskriminacija???
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #4 na: Veljača 27, 2009, 04:11:24 »

Ali to ima svoju pozadinu. Zamisli npr brazilca na hrvatskom forumu. nezna niti riječi a posta. I niko od nas mu ne može odg jer ne znamo portugalski. I u imperiji je slično. Ak na engleskom forumu pišeš na nekom drugom jeziku, dobiš ban. Jer hrpu puta se pojave tipovi kojima je smiješno vrijeđati na stranom jeziku pa ti pogodi kaj je napisal. Pa istražuj, pa moli nekog da ga na njegovom jeziku zamoli da to više ne radi.
Prema meni je stajalište sasvim ok. Moraš barem natucati engleski da bi mogo pisat na forumu kojemu je to službeni jezik. A i da bi mogo igrat igru na engleskom, moraš barem malo govorit engleski. Ali ti niko ne brani da igraš.
Evidentirano

kire55
Gost
« Odgovor #5 na: Veljača 27, 2009, 04:15:18 »

aha,kužim,hvala na objašnjenju
Evidentirano
Bothari
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 29


Profil Email
« Odgovor #6 na: Veljača 27, 2009, 05:22:20 »

Ja mislim da je to pravilo da se spriječe razne grupe koje bi mogle koristiti forum za svoje potrebe koje baš nisu u skladu sa zakonom. Ovako moderatori mogu pročitati o čemu se radi a ako ne mogu onda jednostavno obriši i nema se tko što žaliti što je obrisano. Gdje bi admini stigli kad bi sve prevodili. Vrlo elegantno i učinkovito pravilo. Kada bi barem zakoni bili tako jednostavni bez pretjeranih objašnjenja i paragrafa.

My way or the highway.  Tongue
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!