Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 09:14:36 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ajmo se složit svi oko ovoga...  (Posjeta: 1307 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
dario_St
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« na: Prosinac 03, 2009, 04:47:03 »

npr. savez (darkeri) objave rat savezu(dworfovi) koje je recimo 3 ili 4 puta jači od darkera..bi li bilo pošteno da ako igrom slučaja darkeri osvoje rat da im se udupla ratni plijen,,,ajd recite šta o tome,,,
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1 na: Prosinac 03, 2009, 05:54:49 »

 *bravo* *WALL*... a po cemu mjeris jacinu saveza? po broju ekonomskih bodova clanova koji su na odmoru? 
Evidentirano

dario_St
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« Odgovor #2 na: Prosinac 05, 2009, 02:43:36 »

*bravo* *WALL*... a po cemu mjeris jacinu saveza? po broju ekonomskih bodova clanova koji su na odmoru? 
e owe na odmoru sam ja izbacio iz svoga saveza Smiley) tako da samo aktivni su ostali,,,p.s. mislio sam na općenito savez koji je slabiji od vodećih ili prva 3 saveza..
Evidentirano
Rock
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #3 na: Prosinac 05, 2009, 02:54:39 »

dario se nada u slucaju da pobjedi kingse da ce mu udvostrucit ratni prihod... Grin Grin
« Zadnja izmjena: Prosinac 05, 2009, 02:59:58 od _warwarin_ » Evidentirano
Peterski
Lieutenant
***

Karma: +8/-48
Offline Offline

Postova: 115


Finis coronat opus!


Profil
« Odgovor #4 na: Prosinac 05, 2009, 04:37:26 »

ma to mi je nelogicno.....

jedan savez moze imati 1mil bodova, a drugi 3 miliona, i prvi je  jaci sa vojskom.......pobijedi prvi u ratu i bili bilo fer da dobije duplo vise prihoda?
Evidentirano
dedo
Private
*

Karma: +17/-11
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #5 na: Prosinac 05, 2009, 05:13:37 »

prije će biti da onaj od 3 miliona bodova ima jaču vojsku od onoga od 1 miliona, ovo što je dario predložio podiglo bi samu dinamiku igre i dao poticaj na svrhu igre, a to je ratovanje
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #6 na: Prosinac 05, 2009, 05:21:01 »

mislim da nemate koristi ovo se nece promijenit 100%.... tako je kako je i najbolje je jer ratni prihod saveza koji je pobjedio je za svako dovoljno velik... odnosno svako dobije onoliko koliko je zasluzio.... a ako savez koji po net bodovima pobjedi jaci on dobije dodatne vojne bodove..... imam ja i boljih prijedloga ali ne stavljam jer nece nista urodit plodom sve te prijedloge su ljudi vec predlagali na int forumu gdje citaju direktno administratori ali kao sto vidite nista se nije promijenilo.....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
dario_St
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« Odgovor #7 na: Prosinac 05, 2009, 07:15:15 »

mislim da nemate koristi ovo se nece promijenit 100%.... tako je kako je i najbolje je jer ratni prihod saveza koji je pobjedio je za svako dovoljno velik... odnosno svako dobije onoliko koliko je zasluzio.... a ako savez koji po net bodovima pobjedi jaci on dobije dodatne vojne bodove..... imam ja i boljih prijedloga ali ne stavljam jer nece nista urodit plodom sve te prijedloge su ljudi vec predlagali na int forumu gdje citaju direktno administratori ali kao sto vidite nista se nije promijenilo.....
ma sve stoji to da se neće minjat,,,samo bi bilo žešće...
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!