Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 02:24:35 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: besplatne dije  (Posjeta: 5973 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #15 na: Siječanj 18, 2015, 08:23:04 »

nek si ti meni odgovorio nakon 9mj Grin Grin
nemoj ga zezat možda je spavao zimski san ko medo... ajd malo produženi Grin... pa ga je ovo malko zatopljenje probudilo Grin Grin Grin
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #16 na: Siječanj 18, 2015, 09:33:59 »

 Grin Grin bolje ikad nego nikad kako bi se reklo ...glavno da je on još medu nama živima Grin :d sad kad opet krene oštra zima očekuj da nema od njega odgovora još 3mj Grin Grin Grin
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #17 na: Siječanj 24, 2015, 11:40:52 »

nek si ti meni odgovorio nakon 9mj Grin Grin tad je skoro pa izašla v6 pa sam naišao na ovo početnicima dobro dode Smiley znam ja da ne znaci nista Smiley
bolje ikad nego nikad  Grin
prestao sam sa io navratim tu i tamo u megu da vidim
postala je io tesko  Lips Sealed  , ljudi su pre nervozni i davno je prestala biti samo igra
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #18 na: Siječanj 24, 2015, 12:57:01 »

...
postala je io tesko  Lips Sealed  , ljudi su pre nervozni i davno je prestala biti samo igra

Istina, slažem se... IO je postala megabiznis... pa poneko ko uloži stotine eura mjesečno i ne ostvari što si je zacrtao izgubi živce i umjesto zabave dobije živčani slom... al kako je tako je... valjda je povećanje cijene igranja za dije put za proširenje i nadogradnju igre, bez toga ovakve igre propadaju, a IO se drži na vrhu preko desetljeća.
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #19 na: Siječanj 25, 2015, 12:53:00 »

Istina, slažem se... IO je postala megabiznis... pa poneko ko uloži stotine eura mjesečno i ne ostvari što si je zacrtao izgubi živce i umjesto zabave dobije živčani slom... al kako je tako je... valjda je povećanje cijene igranja za dije put za proširenje i nadogradnju igre, bez toga ovakve igre propadaju, a IO se drži na vrhu preko desetljeća.
ali igra se nije ni prosirila niti unaprijedila , ljude uglavnom muce isti problemi i dalje , bbarem koliko vidim na forumu , dosta starih je jednostavno odustalo , ne zbog vremena nego zbog nebrige vlasnika , ja razumijem da je novac glavni pokretac svega, ali oni zive od igraca ne igraci od njih , cini mi se da ne gledaju to tako , nego u duhu modernog menagmenta: uzmi sto vise uz sto manje ulaganja, ne kazem da je to lose, svi mi radimo za novac, ali ponekad da bi zaradio novac moras nesto i dati.
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #20 na: Rujan 19, 2015, 01:18:37 »

https://youtu.be/iW0nCAZDNgg
Evidentirano

 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!