Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 05:04:26 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: NOVI ČLANOVI???  (Posjeta: 2315 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« na: Rujan 21, 2017, 10:57:16 »

posto nemamo CMa molio  bih sve aktivne modove da mi napisu odgovor. TKO LAŽIRA STATISTIKE FORUMA Huh? Huh? I ZAŠTO ??
Medju clanovima foruma stoji da je u 9. mjesecu upisan 1 novi clan, u 8. 2 , u 7. 1, a u 6. cak 5.
http://prntscr.com/go33j1

a u statistikama "PAZI OVO" u 9. mjesecu 45 clanova , u 8. 72 clana, u 7.mj.  113, a u 6. cak 291 clan. u broj istoi u 5. mjesecu, a cijeli 5. mjesec 1 post i ni jedna tema. pa dobro zar tih 291 clan  nije mogao barem pozdravnu poruku napisati.
http://prntscr.com/go345f

ajde lijepo da cujem odgovor. mislim da ce to zanimati nas trojicu koji smo jos na forumu. jel mozda dobijate dije po svakom novom clanu Tongue Tongue Tongue
« Zadnja izmjena: Rujan 21, 2017, 11:00:29 od Horus » Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #1 na: Rujan 24, 2017, 09:36:52 »

https://youtu.be/oppw1k67hn8
danas se sve može kad će hoće  Cheesy
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #2 na: Rujan 28, 2017, 05:47:34 »

STO JE MODOVI, zaboravili ste pisati Huh? , maca popapala jezik Huh? pakšu čega čežva, ha  Cool zar je tako tesko napisati odgovor na tako jednostavno pitanje Grin
Evidentirano

Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #3 na: Rujan 30, 2017, 08:41:54 »

Čeka odobrenje (1433)         Čeka aktivaciju (1)

Svako malo ima novih korisnika Smiley Trenutačno ima jedan novi da mu pošaljem aktivacijski mail, i 1433 koja su odbijena (niko ne prolazi tko ima sistemsko upozorenje o nevaljaloj e-mail ili IP adresi)... nema nam GMa da ih makne pa se gomilaju, ali jedan ili 5000 ne radi razliku. No novih valjanih prijava za članstvo ima svako malo, 1-3 na tjedan u prosjeku... pretpostavljam novi igrači koji se uz prvu registraciju u igru istovremeno naprave i prijavu u forum.
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #4 na: Rujan 30, 2017, 10:11:59 »

Čeka odobrenje (1433)         Čeka aktivaciju (1)

Svako malo ima novih korisnika Smiley Trenutačno ima jedan novi da mu pošaljem aktivacijski mail, i 1433 koja su odbijena (niko ne prolazi tko ima sistemsko upozorenje o nevaljaloj e-mail ili IP adresi)... nema nam GMa da ih makne pa se gomilaju, ali jedan ili 5000 ne radi razliku. No novih valjanih prijava za članstvo ima svako malo, 1-3 na tjedan u prosjeku... pretpostavljam novi igrači koji se uz prvu registraciju u igru istovremeno naprave i prijavu u forum.
bas zanimljivo. pa ti novi ne znaju da ne smiju pisati dok si ti mod. kako to da barem ne napisu post dobrodoslice . zadnja 5 mjeseca nije bilo postova koliko ovaj i lako moze narast. pa bismo opet dobili CMa kad bi nam porasla aktivnost. al posto se ti neces maknut, a i bugari misle da nam treba 5 modova , neka im bude . 10. mjesec cemo jos pisati, a onda cu opet stavit zabranu pa se misli. ako nista dsrugo barem neces imati puno posla, a dije ce ici  ;D
Evidentirano

Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #5 na: Listopad 01, 2017, 11:16:42 »

CM bi dobro došao... uvijek... ne radi foruma nego da mu se naši igrači mogu obratiti za pomoć oko same igre, ako imaju kakav problem ili nejasnoću. A naravno, vlasniku igre je uvijek bolje imati više ljudi koje ne plaća nego manje koje plaća... no da i nema nijednog moderatora ovdje na forumu, ne bi dobili CM radi toga... baš jer ga mora plaćati pravom valutom a ne virtualnom. Još im bolje ovako, od kako nam je nakon Kike otišla i Martina nisam nikoga za dije niti ni pitao, ima naknada koju bi za ovo ovdje trebali dobivati al niti sam je odonda tražio niti se tko iz ureda sam javio da je da Grin

Što se tebe Horus tiče sve dok ne prijeđeš granicu koja odvaja nekulturu od vrijeđanja neka ti je, piši što te volja, kad je prijeđeš znaš kako ide... par opomena i onda ban. Piši zabrane pisanja kakve želiš, živi u uvjeranju da te neko oko toga doživljava Smiley

Svi ostali, pozdrav i uživajte, pišite brzo i puno dok vam Horus to još nije zabranio Cheesy Iskoristite priliku Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #6 na: Listopad 01, 2017, 03:56:18 »

ajmo dosta moderiranja ovdje po forumu idemo sad osvojiti svjetsko  Cheesy
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #7 na: Listopad 01, 2017, 06:03:24 »

CM bi dobro došao... uvijek... ne radi foruma nego da mu se naši igrači mogu obratiti za pomoć oko same igre, ako imaju kakav problem ili nejasnoću. A naravno, vlasniku igre je uvijek bolje imati više ljudi koje ne plaća nego manje koje plaća... no da i nema nijednog moderatora ovdje na forumu, ne bi dobili CM radi toga... baš jer ga mora plaćati pravom valutom a ne virtualnom. Još im bolje ovako, od kako nam je nakon Kike otišla i Martina nisam nikoga za dije niti ni pitao, ima naknada koju bi za ovo ovdje trebali dobivati al niti sam je odonda tražio niti se tko iz ureda sam javio da je da Grin

Što se tebe Horus tiče sve dok ne prijeđeš granicu koja odvaja nekulturu od vrijeđanja neka ti je, piši što te volja, kad je prijeđeš znaš kako ide... par opomena i onda ban. Piši zabrane pisanja kakve želiš, živi u uvjeranju da te neko oko toga doživljava Smiley

Svi ostali, pozdrav i uživajte, pišite brzo i puno dok vam Horus to još nije zabranio Cheesy Iskoristite priliku Grin
*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
da da. ne dobivas dije, volontiras ovdje na forumu. a bas si me nasmijao.
pa,  ne treba ni jedan mod. sjecam se dok se tiger sam brinuo o forumu ,a bilo je 500% vise posla i prometa. a ono sto ne razumijes a napisao sam 10ak puta je : CM cemo dobiti kad cemo imati konstantno odredjen promet, kao sto su ga makedonci dobili i srbi svojevremeno. da ima prometa imali bi ga i mi. a promet si ubio ti i dokle god si mod nece biti prometa. pa ako vec ne dobivas dije, odrekni se fukcije i ja ti garantiran za 6 mjeseci imamo CMa.
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #8 na: Listopad 01, 2017, 06:06:52 »

ajmo dosta moderiranja ovdje po forumu idemo sad osvojiti svjetsko  Cheesy
Lips Sealed . prosle godine nisam imao vazelina pa me neka mucka individua izbacila van. a tesko ga nabavit. ako je tebi ostalo sto od prosle godine , posudi malo. jer bez vazelina mi se ne ispati trosit vrijeme na kvalifikacije  Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano

elio9000
Private
*

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 13



Profil Email
« Odgovor #9 na: Listopad 02, 2017, 11:45:07 »

gasi  sve nevrijedi vise igrat Grin
Evidentirano

elio 9000 the best forever Grin elio zivi vjecno
Silvio
Captain
****

Karma: +62/-60
Offline Offline

Postova: 311


kostrena@hotmail.com
Profil WWW
« Odgovor #10 na: Siječanj 07, 2018, 08:05:56 »

Davnih dana je ovo umrlo
Evidentirano


Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #11 na: Siječanj 08, 2018, 12:30:09 »

Nije, igra se trenutno u blitz mastersu  Cheesy
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #12 na: Siječanj 09, 2018, 08:31:13 »

igra se u pm noj a ne inmperija
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #13 na: Siječanj 11, 2018, 02:36:09 »

je je .. ak ne vjerujete dođite i provjerite borimo se protiv turaka za zlato  Cheesy
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #14 na: Siječanj 28, 2018, 10:29:31 »

uh , sto ste se raspisali Grin lakse malo , zaboljet ce vas ruka, a i modovi to ne mogu stic moderirati. trebalo bi imenovati jos modova ili ovima dat povisicu. jel tako mucko  *hahaha* *hahaha*

a gledam malo te modove. osim mucka , svi su odustali, a nakon 5 godina pojavio se i legendarni kosac prije mjesec dana. uglavnom pokopajte to kad dodjem na ljeto da vise nema foruma  Cry
« Zadnja izmjena: Siječanj 28, 2018, 10:35:50 od Horus » Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!