Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 02:55:44 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: poezija  (Posjeta: 2989 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« na: Prosinac 11, 2016, 08:52:27 »

kad sam prvi uša na forum to je bilo nešto,moga si se svađat ili pitat ili pričat šta god si tija,ali definitivno nisi moga pisat poeziju il plesat balet jer za to postoje neke druge igrice.u v5 bilo dobro 6h off-a obavezno pun ku... manje dija škrinja nije bilo i ostalih  Lips Sealed rija.na forumu tada bilo puno,miljon tema i miljon ljudi.tiger bio dostupan uvik,mada po mom misljenju nije bas bio od velike pomoci sta se bugova tice jer bi uvik odgovor bio(provjereno i sve je u redu),ali za pomoc ili savjet je bio ok.nakon njega sve tuga i jad neisplati se ni spominjat  Grin Grin a onda dosa v6(farmersko  Lips Sealed ) za one koji su uvik bili farmeri i u v5 (čast iznimkama) i tu je pocelo sadit fikuse i rižu,rađat dicu i udavat ćeri i sinove  Grin Grin :Da onda aj i to me nije zanimalo jer ko šta voli nek izvoli,ali ovog moderatora šta je stavio poeziju i na forum vodite u bugarsku pa nek pjeva operu i pleše balet.nadam se da moj komentar nije uvredljiv  Grin Grin Grin hvala (i vi osjetljivi nemojte čitat)
Evidentirano

buuu
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #1 na: Prosinac 12, 2016, 03:27:31 »

Slazem se u potpunosti s tobom gospon Pauce
Evidentirano

klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #2 na: Prosinac 12, 2016, 05:53:49 »

hvala gospodine dacmih  Grin Grin
Evidentirano

buuu
dadolp
Global Moderator
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 56


Profil
« Odgovor #3 na: Veljača 06, 2017, 11:30:51 »

Prelistavam forum,i ne mogu a da se ne nadovežem na ovu temu Smiley
Ovih dana ću iskopati te se osvrnuti na mnogo zanimljivih tema,kako starijih,tako i novijih Smiley

A neka počne ovako...

v5-definitivno igračima najprilagođenija verzija koja je u početku tj. do dolaska v6 bila najbolja stvar koju su administratori mogli napraviti.
Ali onda je došla "farmerska" verzija koja je u vrlo kratkom vremenu "lansirana u nebesa" zbog inovacija,te lakšem pristupu igri.Samim omogućavanjem da se pristupi igri preko Facebook-a veliki broj igrača je postao zaintrigiran mogućnostima "te" verzije.
Što se dogodilo sa v5?
v5 svjetovi počeli su se zatvarati(ne svi,objašnjenje će stajati niže u ovom postu),a igrači su prestajali s igrom jer su revoltirani zbog stavljanja "ratničke" verzije u sjenu "farmerske."
Te dvije riječi najčešće koristi igrači koji nikada nisu zaigrali v6 zato što im je dosadna,ili jednostavno prekomplicirana te nemaju volje za učenjem novih stvari.
Uvođenjem osobina generala te različitih drugih "poboljšanja" ova igra je jednostavno dosegla viši nivo.
A sada da se vratim zatvaranju svjetova-zatvarani su svjetovi koji su bili neisplativi administraciji radi učestalih prevara i bugova,dok su zadržani svjetovi sa 40ak "aktivnih" igrača jer se u tim svjetovima troši pozamašna suma novca,najbolji primjer toga je Arabic 3.

Ovo je samo igra,koju neki igraju pošteno,neki manje pošteno,neki troše novce,neki ne,ali na kraju krajeva ovo je samo igra.
Ubrzo ću objaviti prosječan broj prijava na IO sam područja Hrvatske u zadnjih 5 godina(za svaku godinu posebno) samo da dokažemo da je upravo verzijom 6 ova igra postala jedna od najvećih strateških online igara.

Također smatram da umjesto što "kukamo" za prošlim verzijama igre,bilo bi nam bolje i lakše da se organiziramo te pokušamo vratiti Hrvatskoj administratora,ili barem CM-a.

Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #4 na: Veljača 13, 2017, 02:06:35 »

Prelistavam forum,i ne mogu a da se ne nadovežem na ovu temu Smiley
Ovih dana ću iskopati te se osvrnuti na mnogo zanimljivih tema,kako starijih,tako i novijih Smiley

A neka počne ovako...
Također smatram da umjesto što "kukamo" za prošlim verzijama igre,bilo bi nam bolje i lakše da se organiziramo te pokušamo vratiti Hrvatskoj administratora,ili barem CM-a.



godinu dana, godinu dana se laprda jedno te isto i nema napredka. cudi me da bugari nisu zatvorili forum jer nema svrhe i nitko ne pise. Hajdemo se onda organizirati: traziti od ureda da makne moderatora dunkanu i forum ce procvjetat. osobno cu se vratiti i dovesti bar jos 30ak ljudi da pisu i onda mozemo razgovarati o CMu. ali dokle god nam je moderator lik koji ima zeludac doci 24 sata prije kraja ere u savez koji osvaja zlato i to s racunom od 240 net boda. kome on daje primjer, trebao bi biti uzor novim igracima i potpora , a ne sprdnja i dripac kojem je jos dozvoljeno da lijeci koplekse dajuci banove na forumu i dobivajuci svaki mjesec moderatorske dijamante koje nije zasluzio. taj lik je karcinom ovog foruma i potrebno ga je preciznim zahvatom odstraniti i forum ce procvjetat, ovako se forum gusi iz dana u dan i produzava njegova agonija. osobno to ne mogu gledati , pa cu navratiti za koji mjesec da vidim jeste li izljecili forum. a ako kojim slucajem dodje do toga, kontaktirajte me pa da svi skupa dignemo ovaj formum gdje mu je mjesto, a to je vrh.  i onda nece biti samo 1 CM vec dva kao sto je nekad bilo Smiley
Evidentirano

dadolp
Global Moderator
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 56


Profil
« Odgovor #5 na: Veljača 13, 2017, 02:50:50 »

godinu dana, godinu dana se laprda jedno te isto i nema napredka. cudi me da bugari nisu zatvorili forum jer nema svrhe i nitko ne pise. Hajdemo se onda organizirati: traziti od ureda da makne moderatora dunkanu i forum ce procvjetat. osobno cu se vratiti i dovesti bar jos 30ak ljudi da pisu i onda mozemo razgovarati o CMu. ali dokle god nam je moderator lik koji ima zeludac doci 24 sata prije kraja ere u savez koji osvaja zlato i to s racunom od 240 net boda. kome on daje primjer, trebao bi biti uzor novim igracima i potpora , a ne sprdnja i dripac kojem je jos dozvoljeno da lijeci koplekse dajuci banove na forumu i dobivajuci svaki mjesec moderatorske dijamante koje nije zasluzio. taj lik je karcinom ovog foruma i potrebno ga je preciznim zahvatom odstraniti i forum ce procvjetat, ovako se forum gusi iz dana u dan i produzava njegova agonija. osobno to ne mogu gledati , pa cu navratiti za koji mjesec da vidim jeste li izljecili forum. a ako kojim slucajem dodje do toga, kontaktirajte me pa da svi skupa dignemo ovaj formum gdje mu je mjesto, a to je vrh.  i onda nece biti samo 1 CM vec dva kao sto je nekad bilo Smiley


I naravno,evo nas opet na istoj temi,čak mi je bilo sumnjivo zašto tako dugo nije spomenuta,ali ti si tu da nas SVAKIM postom o Dunkanu vraćaš u prošlost,samo drago mi je što za razliku od nekih drugih u ovom trenutku se i dalje držiš granica lijepog ukusa,iako je ova tema već postala dosadna.
Mi radimo sve što možemo da dobijemo CM-a,ali kao što svi vidite,ne baš uspješno.Razlog tome nije nijedan od korisnika ovog foruma.
A sada ću postaviti dio razgovora sa igračem hacker73 koji ste svi već mogli vidjeti u rubrici "Društveni kutak."

1.Koji je po Vama razlog što je forum danas ovako prazan(napušten)?
   -Forum je napušten iz jednostavnog razloga napredka tehnologije. Nekada su ljudi kominicirali preko BBS-a, IRC-a, news grupa, foruma.... Sve je to palo u zaborav dolaskom facebooka, tweetera,... Nije razlog u nezainteresiranosti igrača nego naprosto je koncept "foruma" pregazilo vrijeme. Nažalost IO team nije unaprijedio način komunikacije nekim FB računom, grupom ili slično. Veliki dio uputa "tutorial" je implementiran u igru kao i "pitaj igrača". Forum je faktički nepotreban u ovom obliku.

2.Je li po vama riješenje problema na hrvatskom forumu prijelaz na internacionalni forum?Zašto?
   -Ne riješenje je HR face book službena stranica, ima nešto slično, neznam da li je to "službena". I eto grupnih chatova, objava...

3.Koje stvari bi poželjeli promjeniti ili uvesti na forum da imate mogućnost?
   -To se nadovezuje na prethodne moje odgovore, dislociranje "foruma" u noviju formu. Ne mora to biti nužno FB ali nešto što ljudi svakodnevno koriste. Kao npr. skype se koristio godinama kao oblik komunikacije igrača, ali od kupovine od strane microsofta postao je totalna katastrofa...

4.Opišite nam kakve su rasprave te kakvi razogovori vođeni na forumu prije i danas.
   -Forum je bilo mjesto gdje su se novi igrači upoznavali sa igrom, a stari i aktivni vodili žustre rasprave. Dosta se rasprava u doba Tigera kao HR modertora vodilo oko mehanizma igre, bug-ova, želja, prijedloga... malo toga je usvojeno, ali barem se pričalo o problemima. Također je forum bio zabavno mjesto za žestoke rasprave između dobrih i opsesivnih igrača o baš svemu i svačemu.... fale mi ta vremena

5.Što je svrha foruma?
   -Svrha foruma? Neznam što IO team smatra da je svrha, mislim da oni ne vide svrhu.Samo teret nečega što je ostalo iza razvoja i koncepta igre. Pomoć igračima ne nude, nije baš neko mjesto za reklamu, kaj neki "manager" zna šta je to "forum", jedina riječ koju izgovara je "cloud" iako nezna kaj to je a kamo li forum.Igračima je bilo mjesto za prijavu kršenja pravila igre prema moderatoru.


Evo,ima li tko da se ne slaže sa ovim ?
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #6 na: Veljača 14, 2017, 06:26:55 »

sta se vas dva na mojoj temi prepucavate oko foruma i CM-ova,l kad vec pitas nije istina nista sta si reka jer ja sam tu godinama a tebe nikad nisan vidia.prije je forum bio zakon tu se dolazilo malo oduska si dat i moga si se svadat i prepucavat pricat ko je bolji ko je gori itd... a sad mada nevolim horsica moram mu jednom priznat da je u pravu nemislim na dunkana nego na sve vas opceniti,ko ste vi da za sve s cim se neslazete dajete ban ili brisete teme.znaci vi ste potrali ljude s foruma i vi ste jedini krivci,a ovi cm-ovi nam netrebaju jer nicem nesluze lakse mi pitat bugare i prije ce pomoc nego tigar,kika il martina.eto moj savjet pustite ljude da malo slobodnije pisu tu po forumu,da se malo prepucavaju i opet ce forum zivnit(probajte) naravno ako vam vas ego to dopusta jer kolko sam skuzio vi mislite da ste vi neki bogovi i da je ovo vas forum  Grin Grin Grin Grin a sad bogujete sami sebi,jer kolko sam na forumu nikad nije bilo da jedino vi moderatori pisete postove i sami sebi odgovarate na njih  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
dadolp
Global Moderator
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 56


Profil
« Odgovor #7 na: Veljača 15, 2017, 04:26:43 »

Mi smo kao tu samo iz razloga da igrači kao što si ti nebi pisali gluposti kao u ovom slučaju,za razliku od tebe horus bar u ovom postu,drži do kulture.
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #8 na: Veljača 15, 2017, 04:48:32 »

Mi smo kao tu samo iz razloga da igrači kao što si ti nebi pisali gluposti kao u ovom slučaju,za razliku od tebe horus bar u ovom postu,drži do kulture.
kakve kulture,jel tebe ko vriđa,to sta si sposoban samo za teme tipa "poezija"  Grin Grin Grin to je tvoj problem,iskreno najbolje ti da zahvalis bugarima i maknes se s tog mista moderatora ili smisli nesto pametno pa te ljudi mozda pocmu dozivljavat ozbiljno.eto naprimjer ja te smatram dezurnim KLAUNOM foruma Cool  eto sad banas i mene i onda opet mos sam sa sebom pisat  Grin
Evidentirano

buuu
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #9 na: Veljača 16, 2017, 04:20:05 »


I naravno,evo nas opet na istoj temi,čak mi je bilo sumnjivo zašto tako dugo nije spomenuta,ali ti si tu da nas SVAKIM postom o Dunkanu vraćaš u prošlost,samo drago mi je što za razliku od nekih drugih u ovom trenutku se i dalje držiš granica lijepog ukusa,iako je ova tema već postala dosadna.
Mi radimo sve što možemo da dobijemo CM-a,ali kao što svi vidite,ne baš uspješno.Razlog tome nije nijedan od korisnika ovog foruma.
A sada ću postaviti dio razgovora sa igračem hacker73 koji ste svi već mogli vidjeti u rubrici "Društveni kutak."

1.Koji je po Vama razlog što je forum danas ovako prazan(napušten)?
   -Forum je napušten iz jednostavnog razloga napredka tehnologije. Nekada su ljudi kominicirali preko BBS-a, IRC-a, news grupa, foruma.... Sve je to palo u zaborav dolaskom facebooka, tweetera,... Nije razlog u nezainteresiranosti igrača nego naprosto je koncept "foruma" pregazilo vrijeme. Nažalost IO team nije unaprijedio način komunikacije nekim FB računom, grupom ili slično. Veliki dio uputa "tutorial" je implementiran u igru kao i "pitaj igrača". Forum je faktički nepotreban u ovom obliku.

4.Opišite nam kakve su rasprave te kakvi razogovori vođeni na forumu prije i danas.
   -Forum je bilo mjesto gdje su se novi igrači upoznavali sa igrom, a stari i aktivni vodili žustre rasprave. Dosta se rasprava u doba Tigera kao HR modertora vodilo oko mehanizma igre, bug-ova, želja, prijedloga... malo toga je usvojeno, ali barem se pričalo o problemima. Također je forum bio zabavno mjesto za žestoke rasprave između dobrih i opsesivnih igrača o baš svemu i svačemu.... fale mi ta vremena


tema je stara, ali jos uvijek nerjesena i aktualna. nije dugo spomenuta jer sam izgubio svaku volju da vam pomognem, a osim mene vise nitko o tome ne zeli pisati. jer s jedne strane trazite pomoc a s druge ignorirate rijesenje problema. pises da radite sve sto mozete da dobijete CMa. badava je sve sto radite i to sto smo bili prvaci svijeta. zna se kako i zasto jedna zemlja dobiva CM. postoji samo jedan razlog: BROJ POSTOVA NA FORUMU!!! mozes se na glavu postaviti  ali za prazan forum ti bugari nece dati CMa. a znamo zasto je forum prazan. unistili su ga travolta i dunkan. nikakve tehnologije ga nisu pregazile, jer da jesu onda bi propali i bugarski, poljski rumunski forumi. a ti forumi su i dalje aktivni. cak je i srbijanski forum 5x aktivniji od naseg i makedonski. zar samo kod nas vrijeme gazi a kod drugih stoji Grin spominju se tviteri i fejsovi, nisam primjetio neko pojacanu aktivnost tamo sto se imperije tice i koji bi ugrozavali nas forum.
ZNACI: da forum proradi treba postova na njemu a dokle god mucki provokator bude moderator ja necu pisati na njemu i koristit cu svoj utjecaj na druge igrace da ne pisu po njemu, a taj utjecaj nije mali. ne znam tko ga vise moze maknut, ali 3 moda ne treba i njegovim micanjem moderiranje foruma nece nista izgubiti na kvaliteti. pa sad birajte hocete dunkija moda, ili aktivan forum i CMa u bliskoj budocnosti, izbor je lak, ili mozda i nije [:-} [:-} [:-}

na kraju pogledajte statisticki centar (na dnu ekrana lijevo) mozete vidjeti za svaki mjesec broj tema , postova i korisnika. npr 12g je u 1.mj. bilo napisano 1210 postova i 35 korisnika online najvise. u 1. mj ove g. napisana su 3 posta *hahaha* a bilo je prisutno 71 korisnik. znaci forum nije mrtav. ljudi dolaze , gledaju i cekaju. mi svi znamo sto cekamo, a vi znate kad ce te to napraviti. pa ce onda ovih 70 korisnika sto nijemo gledaju napisati 2000 postova to ti garatiram. a ondaneces dobiti jednog CMa vec i 2 Smiley
« Zadnja izmjena: Veljača 16, 2017, 04:42:12 od Horus » Evidentirano

dadolp
Global Moderator
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 56


Profil
« Odgovor #10 na: Veljača 16, 2017, 06:56:28 »

kakve kulture,jel tebe ko vriđa,to sta si sposoban samo za teme tipa "poezija"  Grin Grin Grin to je tvoj problem,iskreno najbolje ti da zahvalis bugarima i maknes se s tog mista moderatora ili smisli nesto pametno pa te ljudi mozda pocmu dozivljavat ozbiljno.eto naprimjer ja te smatram dezurnim KLAUNOM foruma Cool  eto sad banas i mene i onda opet mos sam sa sebom pisat  Grin

Naravno da ću te banirati,objašnjenje ćeš dobiti u pp.
 Kiss
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #11 na: Veljača 16, 2017, 08:05:02 »

Naravno da ću te banirati,objašnjenje ćeš dobiti u pp.
 Kiss
neznam sta cekas,steta sta ces opet morat sam sebi pisat  Grin Grin
Evidentirano

buuu
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #12 na: Veljača 16, 2017, 11:47:03 »

godinu dana, godinu dana se laprda jedno te isto i nema napredka. cudi me da bugari nisu zatvorili forum jer nema svrhe i nitko ne pise. Hajdemo se onda organizirati: traziti od ureda da makne moderatora dunkanu i forum ce procvjetat. osobno cu se vratiti i dovesti bar jos 30ak ljudi da pisu i onda mozemo razgovarati o CMu. ali dokle god nam je moderator lik koji ima zeludac doci 24 sata prije kraja ere u savez koji osvaja zlato i to s racunom od 240 net boda. kome on daje primjer, trebao bi biti uzor novim igracima i potpora , a ne sprdnja i dripac kojem je jos dozvoljeno da lijeci koplekse dajuci banove na forumu i dobivajuci svaki mjesec moderatorske dijamante koje nije zasluzio. taj lik je karcinom ovog foruma i potrebno ga je preciznim zahvatom odstraniti i forum ce procvjetat, ovako se forum gusi iz dana u dan i produzava njegova agonija. osobno to ne mogu gledati , pa cu navratiti za koji mjesec da vidim jeste li izljecili forum. a ako kojim slucajem dodje do toga, kontaktirajte me pa da svi skupa dignemo ovaj formum gdje mu je mjesto, a to je vrh.  i onda nece biti samo 1 CM vec dva kao sto je nekad bilo Smiley
hahahahhaha...nije me bilo tu nekih 2 godine....i dodjem...a ovaj jos trabunja o dankiju Grin
Evidentirano
dadolp
Global Moderator
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 56


Profil
« Odgovor #13 na: Veljača 17, 2017, 12:09:07 »

hahahahhaha...nije me bilo tu nekih 2 godine....i dodjem...a ovaj jos trabunja o dankiju Grin

neke stvar se nikada ne mijenjaju Grin
Evidentirano
dadolp
Global Moderator
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 56


Profil
« Odgovor #14 na: Veljača 17, 2017, 12:09:53 »

neznam sta cekas,steta sta ces opet morat sam sebi pisat  Grin Grin
Obećavam da hoću čim se sjetim lozinke od foruma,a to bi moglo potrajati  *crazy* Grin
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!