Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 02:40:29 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Hrvatski admin  (Posjeta: 6317 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #30 na: Kolovoz 04, 2016, 10:58:26 »


Točno moja greška,samo nije razlog nepoznavanje funkcija,već što sam bio u žurbi,no to je nebitno.
A ti se kao i obično hvataš za tuđe postove koji ti dođu kao slamka spasa da dokažeš da nisi jedini koji je protiv ovog "sistema".
Opet ti o nama i našim dijamantima,ali opet si kontradiktoran samom sebi Grin Stalno pričaš kako dobivamo gomilu dijamanata koje ne zaslužujemo,a sada kažeš da to možeš potrošiti kad poželiš...

I da ovakve postove objavljuješ na srpskom forumu,odavno bio dobio ban zato jer savjetuješ CM-u ,u ovom sučaju Martini što da radi,sad tek vidiš koliko smo mi milostivi Smiley

I da,ja sam samo jedan običan mali GLOBALNI MODERATOR,i ništa više niti mogu niti želim.

 Lips Sealed
krivo si procitao. nisam napisao da mogu potorsiti , vec da mogu zaraditi. ako u 10 svjetova svaki dan 3x vrtim kolo srece 4 puta me mjeseno zahvate dije. i to je 1000 dija. bed je jedino sto ih mogu trosit samo u onom svijetu gjde ih osovjim. svojevrenmeno sam postao na srb. forumu i nikad nisam dobio ban ,a kamo li ako sam nesto savjetovao CMa. vidim da tiger jos uvjek pogleda nas forum, pisi mu ako ti hoce odgoovriit koliko puta sam ga savjetovao , pa mi nikad nije dao ban, a dunki je kad sam mu napisao dobar dan  Grin
drago mi je da si svatio svoje mjesto i da je dug put do admina. moj savjet: uvjek zeli vise i kazi da to mozes , jer to je bit napredka. mozda neces postati admin ali za koju godinu mozda CM  *beer*

nego , nisi ti tako ni bedast, potezes me tako za jezik, pa 5 postova ti, 5 postova ja na dan 10 postova. za 30 dana to je 300 postova. i ja sam ti dovoljan sam da dignes forum za 200%. za Lips Sealed i situaciju. od sada samo na privat o ovim stvarima, a na forumu cemo tipkat kad maknemo dunkija  Grin
Evidentirano

dadolp
Global Moderator
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 56


Profil
« Odgovor #31 na: Kolovoz 05, 2016, 12:44:03 »

krivo si procitao. nisam napisao da mogu potorsiti , vec da mogu zaraditi. ako u 10 svjetova svaki dan 3x vrtim kolo srece 4 puta me mjeseno zahvate dije. i to je 1000 dija. bed je jedino sto ih mogu trosit samo u onom svijetu gjde ih osovjim. svojevrenmeno sam postao na srb. forumu i nikad nisam dobio ban ,a kamo li ako sam nesto savjetovao CMa. vidim da tiger jos uvjek pogleda nas forum, pisi mu ako ti hoce odgoovriit koliko puta sam ga savjetovao , pa mi nikad nije dao ban, a dunki je kad sam mu napisao dobar dan  Grin
drago mi je da si svatio svoje mjesto i da je dug put do admina. moj savjet: uvjek zeli vise i kazi da to mozes , jer to je bit napredka. mozda neces postati admin ali za koju godinu mozda CM  *beer*

nego , nisi ti tako ni bedast, potezes me tako za jezik, pa 5 postova ti, 5 postova ja na dan 10 postova. za 30 dana to je 300 postova. i ja sam ti dovoljan sam da dignes forum za 200%. za Lips Sealed i situaciju. od sada samo na privat o ovim stvarima, a na forumu cemo tipkat kad maknemo dunkija  Grin

Dobro Smiley To sam ti rekao iz osobnog iskustva Smiley
Hvala na savjetu,ali prvo da se pobrinemo za sadašnjost,a o tome što će biti za par godina netreba razmišljati Smiley
Evidentirano
Martina
Trusted Member
*

Karma: +16/-4
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #32 na: Kolovoz 16, 2016, 01:21:27 »

istina, mod a ne raspoznaje funkcije  Cool Cool cini se da on cuvajuci dunkijevu guzu cuva i svoju.  *freak* *freak* istina je da ni jedan admin nije hrvat (mozda i je ali osobno ne znam ni jednog), vec su preko 90% bugari. u pravu si i da Martina nije admin. ona je Community Manager sto je nesto sasvim drugo od admina. a ti dado bez uvrede si obican globalni moderator, jako, jako daleko od toga da budes Community Manager, a jos dalje da postanes administrator. jer ti ovdje radis ili dunky ne radi a zaradite  ono sto ja ak mi se potrefi svaki mjesec okrenem na kolu srece, dok Community Manager ima pristojnu placicu za razliku od admina koji ovisno o svom znanju beru hrpu para kakvu ne mozes ni zamisliti.

uglavnom kritika trenutnom CMu Martini sto bez razloga i potrebe drzi G Moderatora dunkana a to nije potrebno ni nama , ni  njoj i zbog toga sto je jako cijenim nadam se da ce ovaj problem sama rijesiti i da necemo morati uplitati kruma da nam dodje cistiti dvoriste.



Horuse opasno grešiš. Martina nije hrvatica već srpkinja, u pravu si, ali nije samo Community Manager već administrator. Molim da povedete računa o načinu komunikacije! Ako vam nešto nije jasno pitajte nemojte nagađati.





Evidentirano


Martina
Community Manager
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #33 na: Kolovoz 17, 2016, 12:41:27 »


Horuse opasno grešiš. Martina nije hrvatica već srpkinja, u pravu si, ali nije samo Community Manager već administrator. Molim da povedete računa o načinu komunikacije! Ako vam nešto nije jasno pitajte nemojte nagađati.

Rijetko grijesim, ali moze se i to dogoditi.  Grin  ako dobro procitas post, vidjet ces da nigdje nisam napisao da je Martina hrvatica. dvojio sam da, li srpkinja ili bugarka, ali mi osobno svjededno. pratim tvoj rad i izuzetno cijenim sto si napravila  na promidžbi imerije i pomoci igracima zadnjih par godina. Hmmmm , Martina je i admin. Moja isprika, ali nisam kriv  Undecided na svim forumima uz tvoje ime stoji plava trakica CMa. i ja te kao takvu poznajem jer te tako predstavljaju. trazi nadlezne da te oznace u skladu s tvojom pozicijom da ne dolazi do zabune. jer CM je CM a admin je admin i ima svoju oznaku
http://prntscr.com/c6m7vb      koja sa sobom povlaci prava i obaveze.

PS:Martina, ja ovdje javno od tebe kao administratora IOa trazim (a nisam jedini) da ukines mjesto globalnog moderatora igracu dunkan1973 ,jer:
 a) doticni nije imao uravnotezene kriterije u odnosu prema clanovima foruma, sto je rezultiralo naglim napustanjem korisnika foruma. i mi ne zelimo i necemo pisati tu dokle god ce on biti GM!
 b) po broju postova i posjetitelja foruma stvarno ne postoji potreba za 3 GMa, sto ti iz svog iskustva najbolje znas. bolje da te dijamante sto on dobiva podjelite u nagradnim igrama, a on ako hoce mukte dijamante neka gusla tamo na pitanjima i odgovorima Grin
nadam se logicnom i povoljnom odgovoru, a do tada lp 
Evidentirano

Martina
Trusted Member
*

Karma: +16/-4
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #34 na: Kolovoz 17, 2016, 08:11:49 »

Bok Horuse! Smiley

Što se tiče plave CM oznake na forumima tako je zbog  hijerarhije kako biste imali utisak da postoje i viši postovi od CM posta mada nije tako jer CM ima sva prava administratora i radi u centralnom i jedinom ofisu u Sofiji od 09:00 do 17:30h po vremenu servera za platu, ne za dijamante. Kao što i sam vidiš oni sa admin oznakom ne dolaze na forum, takvi računi služe samo za održavanje foruma. Wink

Vidim da ti i Dunkan imate ozbiljan problem pa bih htela da ga rešimo zajedno. Nema potrebe da ukidamo ničiju funkciju i da se mrzimo. Želim da znaš da Dunkan ne traži platu i ne dobija dijamante a uvek je tu kad nešto zatreba jer voli ovu igru. Nudim svoju pomoć za rešenje ovog konflikta jer sam 100% sigurna da je u pitanju nesporazum i da ćete na kraju postati prijatelji.  Wink
Evidentirano


Martina
Community Manager
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #35 na: Kolovoz 18, 2016, 05:09:42 »

Bok Horuse! Smiley

Vidim da ti i Dunkan imate ozbiljan problem pa bih htela da ga rešimo zajedno.
Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Martina, ajde ovako...za početak, riješi probleme u našim državama, da nam plaće rastu, da se sadi cvijeće, da se legalizira konoplja, da ljudi imaju gdje radit i tako to...
e tek onda ćeš moći probat ova dva krkana izmiriti..  Wink
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Martina
Trusted Member
*

Karma: +16/-4
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #36 na: Kolovoz 19, 2016, 09:11:27 »

Zar se usuđuješ sumnjati u moje sposobnosti Mrki?  *hmm*
Evidentirano


Martina
Community Manager
_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #37 na: Kolovoz 19, 2016, 10:33:05 »

horus bi bio GM i nitko mu to neda kak vam to nije jasno..da stavite papu on bi bio protiv  Tongue
Evidentirano
Martina
Trusted Member
*

Karma: +16/-4
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #38 na: Kolovoz 19, 2016, 10:34:04 »

 Smiley
Evidentirano


Martina
Community Manager
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #39 na: Kolovoz 19, 2016, 11:29:29 »

Zar se usuđuješ sumnjati u moje sposobnosti Mrki?  *hmm*
Znam ja da si bolja i od Vucica i od Kolinde.. Wink
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #40 na: Listopad 28, 2016, 04:14:57 »

Znam ja da si bolja i od Vucica i od Kolinde.. Wink
jos se uvlacis krkane  Grin Grin,mrki dobija dijamante svaki tjedan a neigra vec 3god lopina  Grin Grin
Evidentirano

buuu
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #41 na: Listopad 29, 2016, 03:32:40 »

Toliko se uvukao da mu mozes samo broj papuca procitat....samo se jos to vidi.....krkan na x Grin
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #42 na: Listopad 29, 2016, 09:36:58 »

Jeli, nema posla po Svabiji pa ste tu dosli zahebavat?
Aj razlaz, krkani.. Tongue
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #43 na: Listopad 30, 2016, 04:46:04 »

Jeli, nema posla po Svabiji pa ste tu dosli zahebavat?
Aj razlaz, krkani.. Tongue
mi smo svabski admini  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #44 na: Studeni 05, 2016, 05:43:38 »

mi smo svabski admini  Grin Grin Grin
jel dobivate dijamante?  Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
 Str: 1 2 [3] 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!