Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 05:48:23 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Hrvatski admin  (Posjeta: 6372 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
tijomanija
Sergeant
**

Karma: +5/-5
Offline Offline

Postova: 79



Profil Email
« na: Srpanj 26, 2016, 07:11:57 »

Ko o čemu tijo o adminu...   Grin Hrvatska, dvostruki svjetski prvak u ovoj igri zaslužuje imati Hrvatskog admina. Moderatorima svaka čast za trud i svaka čast za intervju sa hacom...ugodno sam iznenađen, ali Hrvatski moderatori ne mogu provjeravati igrače kao admini i kažnjavati ih u igri...ili se odgovor čeka po dva dana ili trebaš natucati Engleski da ti netko odgovori...Zato smatram da moramo imati svoga admina jer smo ga itekako zaslužili. Fala...  *freak*
Evidentirano
dadolp
Global Moderator
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 56


Profil
« Odgovor #1 na: Srpanj 26, 2016, 07:20:37 »

Tijomanija nadam se da razumiješ da to nije do nas (moderatora) nego do vlasnika Imperije Online i svih stručnih suradnika u Sofiji.Da bi MOŽDA dobili administraciju nazad moramo se aktivirat,prvenstveno na forumu,nadam se da razumiješ na što mislim.Pokrenuti ćemo anketu jednu pa da vidimo koliko hrvatski igrači žele administraciju.
I naravno moram napomenuti da se za sve upite,provjere,kazne i ostale stvari s kojima vam mi (moderatori) nismo u mogućnosti pomoći,možete pisati srpskoj administratorici Martini koja će vam pomoći vezano za sve.
A najviše što ti možeš napraviti kao i svi drugi vezano za povratak hrvatske administracije je da pozovete što više suigrača da glasaju u predstojećoj anketi.Anketa će biti otvorena u toku ovog tjedna.

Smiley
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #2 na: Srpanj 27, 2016, 08:40:34 »

Ko o čemu tijo o adminu...   Grin Hrvatska, dvostruki svjetski prvak u ovoj igri zaslužuje imati Hrvatskog admina. Moderatorima svaka čast za trud i svaka čast za intervju sa hacom...ugodno sam iznenađen, ali Hrvatski moderatori ne mogu provjeravati igrače kao admini i kažnjavati ih u igri...ili se odgovor čeka po dva dana ili trebaš natucati Engleski da ti netko odgovori...Zato smatram da moramo imati svoga admina jer smo ga itekako zaslužili. Fala...  *freak*

Nema potrebe za engleskim, Martina je tu i ona odgovara svima tko se javi na srpski support, mi surađujemo sa njom i nema potrebe da mi provjeravamo hrvatske igrače.
Evidentirano

tijomanija
Sergeant
**

Karma: +5/-5
Offline Offline

Postova: 79



Profil Email
« Odgovor #3 na: Srpanj 27, 2016, 10:53:37 »

Nema potrebe za engleskim, Martina je tu i ona odgovara svima tko se javi na srpski support, mi surađujemo sa njom i nema potrebe da mi provjeravamo hrvatske igrače.
E upravo je sada iznesen glavni problem  jer za mene su i Engleski i Srpski strani jezici. Zato moramo dobiti novog Hrvatskog admina. Ja znam da vi tu ne možete učiniti puno i da to odlučuju Bugari, ali složit ćete se sa činjenicom da Hrvatska, dvostruki svjetski prvak i viceprvak svijeta zaslužuje Hrv. admina, a ne da pomoć traži po Srpskom supportu. Sa druge strane Srbi ga imaju koji nemaju nikakve nacionalne uspjehe...za mene osobno to je neprihvatljivo. Nemojte me sada krivo shvatiti, ne mrzim ja Srbe, imam puno prijatelja i odličnih momaka i cura sa kojima sam igrao i zabavljao se. Ja samo navijam za nas.  *beer2*
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #4 na: Srpanj 29, 2016, 09:16:49 »

E upravo je sada iznesen glavni problem  jer za mene su i Engleski i Srpski strani jezici. Zato moramo dobiti novog Hrvatskog admina. Ja znam da vi tu ne možete učiniti puno i da to odlučuju Bugari, ali složit ćete se sa činjenicom da Hrvatska, dvostruki svjetski prvak i viceprvak svijeta zaslužuje Hrv. admina, a ne da pomoć traži po Srpskom supportu. Sa druge strane Srbi ga imaju koji nemaju nikakve nacionalne uspjehe...za mene osobno to je neprihvatljivo. Nemojte me sada krivo shvatiti, ne mrzim ja Srbe, imam puno prijatelja i odličnih momaka i cura sa kojima sam igrao i zabavljao se. Ja samo navijam za nas.  *beer2*
ponavljamo se kao papagaji i vrtimo kao macak oko vruce kase, svi vidimo problem ali ga nitko ne zeli rijesiti. dali je tome razlog sporost birokracije ili nekom namjerno odgovara ovakvo stanje to ne znam. da bismo dobili hr. CMove ili kako ih ti zoves admini, potrebno je znatno povecati promet foruma. a dokle god je jedna nesposobna osoba na mjestu moderatora koja je  tu puno zla napravila ljudima na forumu , dotle ljudi ne zele pisati po forumu (ja prvi , samo kad moram). ne znam tko ga i zasto drzi na tom mjestu, ili odgovorni misle da cemo zaboraviti i oprostiti  Lips Sealed koja nam je tu radio.
zato ako zelite da imamo svog CMa . prvo treba otpustiti dunakana ( i tako nicemu ne sluzi tu osim da plasi ljude da pisu  >Grin , neaktivan je, a dok je bio aktivan svakim slovom je pokazivao koliko je nesposoban) . tada ,JA VAM GARANTIRAM PORAST PROMETA NA FORUMU MINIMALNO 30%. a kad se promet digne ured ce nam dati novog CMa i to je jedini nacin i put. bilo koji put u kojem je dunkan mod zavrsava propascu, na kraju pokazao nam je zadnje dvije godina kako se to radi Cry Cry

PS: ajde Martina ustedi imperiji te dije koje mu dajes. I sama znas bolje od mene da ih nije zaradio  Smiley
« Zadnja izmjena: Srpanj 29, 2016, 09:21:09 od Horus » Evidentirano

dadolp
Global Moderator
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 56


Profil
« Odgovor #5 na: Srpanj 30, 2016, 11:32:02 »

Horus je iznesao glavni problem,a to je neaktivnost foruma.Kao što vidite,svi mi (moderatori) se trudimo napraviti neke nove stvari i dajemo nove prijedloge i ideje.Smatram da razlog neaktivnosti na forumu nije Dunkan već neke druge,bitnije i veće stvari kao što je dokazano da puno hrvatskih igrača ni nezna da hrvatski forum postoji,mi se trudimo to popraviti.Još jedan razlog je taj što je dosta hrvatskih igrača prestalo igrati.U zadnje vrijeme povećao se broj prijava na hrvatski forum (otkad su uvedene nagradne igre i sl,iako vi to možda nemožete vidjeti mi možemo.
I ponavljam,za sve što Vam treba možete se obratiti srpskoj administratorici - Martini koja će vam rado pomoći riješiti bilo kakav problem.,
A na nama i vama je da učinimo sve što možemo da povećamo aktivnost na hrvatski forum,vi vašim idejama,prijedlozima i pozivajem suigrača na ovaj forum,a mi realizacijom vaših i naših ideja.
 Smiley
Evidentirano
tijomanija
Sergeant
**

Karma: +5/-5
Offline Offline

Postova: 79



Profil Email
« Odgovor #6 na: Kolovoz 01, 2016, 10:14:01 »

Horus je iznesao glavni problem,a to je neaktivnost foruma.Kao što vidite,svi mi (moderatori) se trudimo napraviti neke nove stvari i dajemo nove prijedloge i ideje.Smatram da razlog neaktivnosti na forumu nije Dunkan već neke druge,bitnije i veće stvari kao što je dokazano da puno hrvatskih igrača ni nezna da hrvatski forum postoji,mi se trudimo to popraviti.Još jedan razlog je taj što je dosta hrvatskih igrača prestalo igrati.U zadnje vrijeme povećao se broj prijava na hrvatski forum (otkad su uvedene nagradne igre i sl,iako vi to možda nemožete vidjeti mi možemo.
I ponavljam,za sve što Vam treba možete se obratiti srpskoj administratorici - Martini koja će vam rado pomoći riješiti bilo kakav problem.,
A na nama i vama je da učinimo sve što možemo da povećamo aktivnost na hrvatski forum,vi vašim idejama,prijedlozima i pozivajem suigrača na ovaj forum,a mi realizacijom vaših i naših ideja.
 Smiley

Tu je još jedan jako bitan problem, a to je taj što se ljude ne sluša odnosno igrače. Blokira ih se čim se Martini ili CM-ima ne svidi komentar ili tekst upućen njima. Barem je to do sada tako bilo. Ja sam bio blokiran od strane Martine nepravedno jer joj se nije svidio moj tekst. Ljude treba pustiti da kažu što misle pa makar i uz koju "sočniju" rečenicu...ali naravno, ne pretjerivati. Sa mojom blokadom, ja sam stekao dojam da je ovo Martinin privatni forum na kojem radi što i kako hoće i između ostaloga zato sam i otišao jer sam sam sebi rekao eto Martini njen forum a meni moj mir. Zato je vjerujem otišlo od ovuda more igrača.
 E sada, bit stvari...ovaj forum napravljen je za igrače, a ne za Martinu ili CM-ove kao i ova igra. Ona i Vi ste tu samo "oruđe" koje koriste igrači da bi im bilo lakše igrati i da bi bolje razumjeli igricu. Znači tu ste da pomognete, a ne da blokirate igrače i zato ste plaćeni diljama.
A druga stvar (ovo je sad moj osobni problem), nema teorije da ja kao svjetski prvak tražim pomoć po nečijem drugom forumu a ne svome Hrvatskom. Znači, eto njima i igra a meni moji novci u mome džepu...


Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #7 na: Kolovoz 01, 2016, 08:39:56 »

Tu je još jedan jako bitan problem, a to je taj što se ljude ne sluša odnosno igrače. Blokira ih se čim se Martini ili CM-ima ne svidi komentar ili tekst upućen njima. Barem je to do sada tako bilo. Ja sam bio blokiran od strane Martine nepravedno jer joj se nije svidio moj tekst. Ljude treba pustiti da kažu što misle pa makar i uz koju "sočniju" rečenicu...ali naravno, ne pretjerivati. Sa mojom blokadom, ja sam stekao dojam da je ovo Martinin privatni forum na kojem radi što i kako hoće i između ostaloga zato sam i otišao jer sam sam sebi rekao eto Martini njen forum a meni moj mir. Zato je vjerujem otišlo od ovuda more igrača.
 E sada, bit stvari...ovaj forum napravljen je za igrače, a ne za Martinu ili CM-ove kao i ova igra. Ona i Vi ste tu samo "oruđe" koje koriste igrači da bi im bilo lakše igrati i da bi bolje razumjeli igricu. Znači tu ste da pomognete, a ne da blokirate igrače i zato ste plaćeni diljama.
A druga stvar (ovo je sad moj osobni problem), nema teorije da ja kao svjetski prvak tražim pomoć po nečijem drugom forumu a ne svome Hrvatskom. Znači, eto njima i igra a meni moji novci u mome džepu...




ne volim  pisati tu, ali na ovo moram odgovoriti. sto se tice martine, apsolutno nisi u pravu. siguran sam da te ona osobno nikad nije banirala. jos od vremena kike to su radili modovi travolta i dunkan. sto za svoj gust, a sto da se uvuku CMovima u pakšu.kad je kika otisla, otisao je i travolta, a dunki je samo prebacio nogice .njega boli k i za forum i za sve, bitno je da mu dije uredno sjedaju, a on svaki( sve rijedje) post zapocinje s smjeskom  Grin martini to ocito pase jer inace ne bi na ovakvom malom forumu hranila 3 moda. mozda i za nas forum dobiva neki dodatak u jurekima i ne pase joj da hr ima svog CM. jer da je suprotno. skinula bi dunkanu moda i nas forum bi ozivio i ljudi bi poceli pisati. a onda bi imali i svog CM. ponavljam , to je jedini put, nema drugog
Evidentirano

tijomanija
Sergeant
**

Karma: +5/-5
Offline Offline

Postova: 79



Profil Email
« Odgovor #8 na: Kolovoz 01, 2016, 09:25:53 »


ne volim  pisati tu, ali na ovo moram odgovoriti. sto se tice martine, apsolutno nisi u pravu. siguran sam da te ona osobno nikad nije banirala. jos od vremena kike to su radili modovi travolta i dunkan. sto za svoj gust, a sto da se uvuku CMovima u pakšu.kad je kika otisla, otisao je i travolta, a dunki je samo prebacio nogice .njega boli k i za forum i za sve, bitno je da mu dije uredno sjedaju, a on svaki( sve rijedje) post zapocinje s smjeskom  Grin martini to ocito pase jer inace ne bi na ovakvom malom forumu hranila 3 moda. mozda i za nas forum dobiva neki dodatak u jurekima i ne pase joj da hr ima svog CM. jer da je suprotno. skinula bi dunkanu moda i nas forum bi ozivio i ljudi bi poceli pisati. a onda bi imali i svog CM. ponavljam , to je jedini put, nema drugog

Ja sam ovdje napisao kad je Martina došla da za mene nije dobrodošao Srpski admin na Hrvatski forum i da zaslužujemo imati svoga Hrvatskog admina. Ona je meni rekla preko Skypea jednog igrača da sam ja nacionalist i da šta ja hoću da je i njen djed u prvom svjetskom ratu ubijao Srbe. Jel možeš ti to zamisliti sada. Onda mi je obrisala moj članak, pa ga ja naisao opet pa ga opet obrisala i blokirali me na tjedan dana. To ti je živa istina o Martini i meni. Ja sam sa Dunkanom ok i nadam se da ću i ostati kao i sa novim dečkima da ću to postati...a ti sad ovo brzo pročitaj dok nije Martina došla  Grin Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #9 na: Kolovoz 02, 2016, 09:32:53 »

Ja sam ovdje napisao kad je Martina došla da za mene nije dobrodošao Srpski admin na Hrvatski forum i da zaslužujemo imati svoga Hrvatskog admina. Ona je meni rekla preko Skypea jednog igrača da sam ja nacionalist i da šta ja hoću da je i njen djed u prvom svjetskom ratu ubijao Srbe. Jel možeš ti to zamisliti sada. Onda mi je obrisala moj članak, pa ga ja naisao opet pa ga opet obrisala i blokirali me na tjedan dana. To ti je živa istina o Martini i meni. Ja sam sa Dunkanom ok i nadam se da ću i ostati kao i sa novim dečkima da ću to postati...a ti sad ovo brzo pročitaj dok nije Martina došla  Grin Grin Grin
mozemo mi sad pisati sto hocemo, ali martina nam nista nije kriva, barem nije za situaciju u kojoj smo sada. mozes bitti ti ok s dunkanom, ali moras biti svjestan da je posledica njegovog rada sadasnje stanje na forumu. on je otjerao ljude s foruma. a u bugarskoj  tamo neki admin prati statistike posjeta foruma. i vidio je da po broju posjeta nama ne treba ni jedan CM a kamo li 2. pa je prvo svisio tiger a kasnije i kika. jer CMovi primaju placu. JAVNO PITANJE MARTINI: TREBA LI OVAKAV FORUM KOJI NEMA NI JEDNOG CMa, TROJICU MODERATORA  Huh? Huh? Huh? moje misljenje je da ne treba. i to moda koji je raz Lips Sealed o ovaj forum, i jos da ima ikakav obraz. rekao bi hvala ljepa , necu biti mod i ne treba mi ovih par somova dija sto ih nezasluzeno dobivam svaki mjesec. ajde dunki reci to, napisi , napisi to sa smjeskom  Grin Grin
Evidentirano

dadolp
Global Moderator
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 56


Profil
« Odgovor #10 na: Kolovoz 02, 2016, 11:39:29 »

mozemo mi sad pisati sto hocemo, ali martina nam nista nije kriva, barem nije za situaciju u kojoj smo sada. mozes bitti ti ok s dunkanom, ali moras biti svjestan da je posledica njegovog rada sadasnje stanje na forumu. on je otjerao ljude s foruma. a u bugarskoj  tamo neki admin prati statistike posjeta foruma. i vidio je da po broju posjeta nama ne treba ni jedan CM a kamo li 2. pa je prvo svisio tiger a kasnije i kika. jer CMovi primaju placu. JAVNO PITANJE MARTINI: TREBA LI OVAKAV FORUM KOJI NEMA NI JEDNOG CMa, TROJICU MODERATORA  Huh? Huh? Huh? moje misljenje je da ne treba. i to moda koji je raz Lips Sealed o ovaj forum, i jos da ima ikakav obraz. rekao bi hvala ljepa , necu biti mod i ne treba mi ovih par somova dija sto ih nezasluzeno dobivam svaki mjesec. ajde dunki reci to, napisi , napisi to sa smjeskom  Grin Grin


Horus,pošto te Dunkan ignorira sa smješkom i pošto je zamolio nas da čitamo tvoje postove ovog puta ću ti ja odgovoriti Lips Sealed
Slažem se da Martina nije ništa kriva,dapače,mi surađujemo s njom te mi kao moderatori i ona kao administraotrica tražimo zajednički način da povratimo hrvatski forum na staru slavu (već znamo što je po tebi glavni razlog,nema potrebe za ponavljanjem jer smo svi to shvatili).
Martina će ovdje uvijek biti da pomogne svim igračima kojima pomoć treba.

A sad vezano za temu koju stalno otvaraš,a to je Dunkan,ajde da tu temu sada probamo riješiti(iako je nekima tema vašeg sukoba važnija nego neke puno bitnije stvari).
Broj posjeta je pao i to je točno a sada ću ti ponoviti i koji su tome razlozi :
   1.Veliki broj hrvatskih igrača je prestao sa igrom
   2.Velik broj igrača,posebice onih koji su počeli igrati u skorije vrijeme ni neznaju za forum

Dunkan nije nikako kriv za ovakvo stanje na forumu,zato jer mi kao moderatori imamo pravila po kojima radimo(dajemo opomene,banove...)
Ukoliko si ti ili bilo koji drugi igrač prešao granicu kulturnog ponašanja te ikako prekršio bilo koje od pravila foruma,moderator vas ima pravo kazniti po propisanim kaznama(nije svaki prekršaj isti,te ne nosi istu težinu tj odgovornost).
Dunkan se možda ne eksponira toliko na forumu,ali svi moderatori su jedan tim koji radi skupa u cilju da se na forumu otvore bolje opcije.Nitko ništa ne radi bez znanja drugih moderatora,tako da kada napadaš Dunkana zapravo vrših pritisak na sve moderatore.
Nadam se da su neke stvari sada jasnije.
Lp Wink


Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #11 na: Kolovoz 03, 2016, 08:43:42 »

Kakav "focus fire" po donkeyu... hors, bas si krkan..  Grin
Budite sretni s krkanicom Martinom, jedino ona iz "ureda" vas razumije (mislim na jezik) i napravi nesto ako trebate, kad su vec sancionirali nase krkane... naravno, ljudski je grijesiti, tako da ni ona ne moze sve zelje ispunit.. pogotovo za vrijeme PMS-a...  Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #12 na: Kolovoz 03, 2016, 10:19:48 »


Horus,pošto te Dunkan ignorira sa smješkom i pošto je zamolio nas da čitamo tvoje postove ovog puta ću ti ja odgovoriti Lips Sealed
A sad vezano za temu koju stalno otvaraš,a to je Dunkan,ajde da tu temu sada probamo riješiti(iako je nekima tema vašeg sukoba važnija nego neke puno bitnije stvari).
Broj posjeta je pao i to je točno a sada ću ti ponoviti i koji su tome razlozi :
   1.Veliki broj hrvatskih igrača je prestao sa igrom
   2.Velik broj igrača,posebice onih koji su počeli igrati u skorije vrijeme ni neznaju za forum

Dunkan nije nikako kriv za ovakvo stanje na forumu,zato jer mi kao moderatori imamo pravila po kojima radimo(dajemo opomene,banove...)
Ukoliko si ti ili bilo koji drugi igrač prešao granicu kulturnog ponašanja te ikako prekršio bilo koje od pravila foruma,moderator vas ima pravo kazniti po propisanim kaznama(nije svaki prekršaj isti,te ne nosi istu težinu tj odgovornost).
Dunkan se možda ne eksponira toliko na forumu,ali svi moderatori su jedan tim koji radi skupa u cilju da se na forumu otvore bolje opcije.Nitko ništa ne radi bez znanja drugih moderatora,tako da kada napadaš Dunkana zapravo vrših pritisak na sve moderatore.
Nadam se da su neke stvari sada jasnije.
Lp Wink
naravno da je to najvaznija tema i trenutno ne postoji bitnija stvar na forumu, jer od ishoda teme ovisi hoce li biti hr foruma ili ne. teze o broju hr. igraca ti ne stoje, jer gledajuci svjetove ukupno, nikad nije bilo vis ehr igraca u IO (pogledaj samo koliko ih igra u master blitzu, dok prije 6-7 g. nisi mogao naci 15 igraca u int. svijetu), a bilo je manje int. svjetova nego sada. ti ni ne znas sto je hr forum, jer kad ga je travolta sasjekao s 3000 postova na manje od tisucu mjesecno za tri mjeseca svog rada nisi bio ni clan. uclanio si se kad su njih dvojica kasapili ono malo clanova koji su pisali oko 100 postova mjesecno. tako da smatram da nisi kompetentan pisati o razlozima propasti foruma, pogotovo ne meni koji sam tu od 2009 i ne racunajuci ovu godinu svaki dan bio na forumu i pratio njegove uspone i padove. sto se tice pritiska istina je. da je dunkan normalno radio svoj posao ja ne pisao nista o modovima, iako ruku na srce , po broju korisnika foruma i postova (80% postova napisali su sami modovi) ovaj forum  bi mogao biti bez ijednog moderatora , kao sto moze i bez CMa. ali ja ne trazim da ga se makne zato sto je visak, a visak je definitivno, vec zbog stete koju je napravio u periodu od kad je postao mod , pa do sada. a ljudi su spremni pisati na forumu, samo cekaju kao i ja ( a isto savjetujem i suigracima u svim svjetovima gdje imam racun). pa sad na vama je , jer kao sto vidite ni  vrijeme  ni dije nece uciniti da se ljudi vrate i dodju novi, vec preporuke starih majstora. pa onda kad se raspisemo ucas ce biti 500 postova mjesecno.  Smiley

Evidentirano

dadolp
Global Moderator
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 56


Profil
« Odgovor #13 na: Kolovoz 03, 2016, 11:47:03 »

naravno da je to najvaznija tema i trenutno ne postoji bitnija stvar na forumu, jer od ishoda teme ovisi hoce li biti hr foruma ili ne. teze o broju hr. igraca ti ne stoje, jer gledajuci svjetove ukupno, nikad nije bilo vis ehr igraca u IO (pogledaj samo koliko ih igra u master blitzu, dok prije 6-7 g. nisi mogao naci 15 igraca u int. svijetu), a bilo je manje int. svjetova nego sada. ti ni ne znas sto je hr forum, jer kad ga je travolta sasjekao s 3000 postova na manje od tisucu mjesecno za tri mjeseca svog rada nisi bio ni clan. uclanio si se kad su njih dvojica kasapili ono malo clanova koji su pisali oko 100 postova mjesecno. tako da smatram da nisi kompetentan pisati o razlozima propasti foruma, pogotovo ne meni koji sam tu od 2009 i ne racunajuci ovu godinu svaki dan bio na forumu i pratio njegove uspone i padove. sto se tice pritiska istina je. da je dunkan normalno radio svoj posao ja ne pisao nista o modovima, iako ruku na srce , po broju korisnika foruma i postova (80% postova napisali su sami modovi) ovaj forum  bi mogao biti bez ijednog moderatora , kao sto moze i bez CMa. ali ja ne trazim da ga se makne zato sto je visak, a visak je definitivno, vec zbog stete koju je napravio u periodu od kad je postao mod , pa do sada. a ljudi su spremni pisati na forumu, samo cekaju kao i ja ( a isto savjetujem i suigracima u svim svjetovima gdje imam racun). pa sad na vama je , jer kao sto vidite ni  vrijeme  ni dije nece uciniti da se ljudi vrate i dodju novi, vec preporuke starih majstora. pa onda kad se raspisemo ucas ce biti 500 postova mjesecno.  Smiley



To je najvažnija tema jer si ti tako zamislio,a drugima je zanimljiva jer svima je zanimljivo gledati prepucavanja,uvijek je bilo i bit će.Samo je zanimljivo to što stalno govoriš kako velik broj igrača zbog Dunkija ne želi pisati na hrvatskom forumu,a jedino ti to govoriš  Cheesy
Točno,a znaš zašto ih nikad nije bilo više ?
1.Zato jer velik broj igrača drugih država se predstavljaju kao hrvatski igrači
2.Zato jer velik broj igrača ima duple profile
3.Zato jer su svjetovi kao Croatia/Serbia 5 i slični svjetovi propali a većina ih je i zatvorena
4.I za kraj navedeni razlog da mnoštvo igrača nezna za hrvatski forum

Možda neznam što je forum,ali znam što nije.A forum nije kada jedna osoba konstanto pokreće istu temu iznoseći jedne razloge dok je u stvarnosti jedan drugi razlog krivac za sve.
Točno,aktivirao si se 2009. godine,ali od tvoje registracije konstantno si imao sukobe sa moderatorima,CM-ovima i slično.Možda se nisam tada registrirao ali pročitao sam skoro cijeli forum kada sam postao moderator i zato vodim ovu raspravu.
Ako si prekršio bilo koje pravilo foruma dobit ćeš ban,kao i svaki drugi igrač.
Forum možda i može bez moderatora,ali što bi ti bez nas ?  Cheesy
Dolazio si u sukobe i sa Tigerom je te je banirao kad god si to zaslužio,a i sa Dunkanom mnogo puta iako nisi u pravu.Dapače,Dunkan ti je mnogo puta i popustio i nije te kaznio za stvari za koje bi na nekom drugom forumu dobio trajni ban.
Evidentirano
tito185
Private
*

Karma: +0/-5
Offline Offline

Postova: 12


starcevicmateo3@gmail.com
Profil Email
« Odgovor #14 na: Kolovoz 03, 2016, 01:48:12 »

U ovom forumu je nekada znalo biti i do 100 aktivnih u danu dok sada bude nekad 10-15 i to je vrh,sramota je da ovaj forum ima toliko drugih igraca koji nisu hrvati,a ovo je hrvatski forum meni tu nema logike...I koliko ima modernatora taj broj ne znam ali viđao sam neke "modernatore" koji imaju 15 postova a zasto?,zato sto moraju da idu na google prevoditelj da bi napisali nesta na "hrvatski forum"...
Evidentirano

 Str: [1] 2 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!