Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 12:25:32 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Novi Hrvatski admin  (Posjeta: 1350 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
tijomanija
Sergeant
**

Karma: +5/-5
Offline Offline

Postova: 79



Profil Email
« na: Veljača 07, 2016, 12:49:52 »

Dakle ovako,
 ostali smo bez HR. administratora. Kako kaže Dunkan sad ćemo se morati žaliti na engleski suport i pisati engleski... Moje mišljenje je da Hrvatska zaslužuje Hrv. forum i Hrv. admina, s toga predlažem sljedeće :
da naši moderatori napišu pismo Bugarima i kažu kako stvari stoje i da Hrvatski igrači zaslužuju i moraju imati Hrv. admina. Volio bih da u potpisu tog pisma budu igrači koje Bugari znaju i respektiraju.... (Dunkan, djontra, uncutica, prdeki...)
Vjerujem kada to dobiju da će se i oni zapitati neke stvari...jer nemamo što izgubiti, a najgore je ne pokušati ništa. Ja ću bi također podržao taj text i smatram da bi ga trebali podržati svi Hrvatski a i ostali igrači. Jer na kraju krajeva ipak je ova zemlja prvak svijeta. Ako i ne uspijemo barem ćemo znati da smo pokušali. A ne činiti ništa je najgora opcija iz mog kuta gledišta.
Eto toliko od mene.
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 07, 2016, 10:17:01 »

Dakle ovako,
 ostali smo bez HR. administratora. Kako kaže Dunkan sad ćemo se morati žaliti na engleski suport i pisati engleski... Moje mišljenje je da Hrvatska zaslužuje Hrv. forum i Hrv. admina, s toga predlažem sljedeće :
da naši moderatori napišu pismo Bugarima i kažu kako stvari stoje i da Hrvatski igrači zaslužuju i moraju imati Hrv. admina. Volio bih da u potpisu tog pisma budu igrači koje Bugari znaju i respektiraju.... (Dunkan, djontra, uncutica, prdeki...)
Vjerujem kada to dobiju da će se i oni zapitati neke stvari...jer nemamo što izgubiti, a najgore je ne pokušati ništa. Ja ću bi također podržao taj text i smatram da bi ga trebali podržati svi Hrvatski a i ostali igrači. Jer na kraju krajeva ipak je ova zemlja prvak svijeta. Ako i ne uspijemo barem ćemo znati da smo pokušali. A ne činiti ništa je najgora opcija iz mog kuta gledišta.
Eto toliko od mene.

Slazem se, mozemo im sastavit pismo pa cemo barem znat da smo probali ako nista drugo
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #2 na: Veljača 18, 2016, 01:00:14 »

 Grin Grin Grin Grin Grin

kakvi ste vi krkani postali, to nisu istine... Grin
prekinite zaključavat teme dok svi ne odgovore.. Tongue Grin

ode Kika,a? Nek je curi sa srećom, maknula se od budala( ne vas, ovih u "stožeru") Grin

a kakve to pojedinci gluposti pišu, otišla zbog lošeg foruma, u*ranih moderatora, bla, bla, bla... Grin
jeste krkanii... Grin
istina je da je Lijepa naša jedna od jačih u ovom cijelom krkanluku, ali to je sve zahvaljujući samo našim briljantnim igračima... Grin nikakav tiger, nikakva kika.. ni jedan CM pa kako god on dobar/loš vama bio...
netko od vas krkana je napisao da ne želi drugaricu Martinu za CM-a.. svašta.. Grin Grin
ono što je Martina napravila za svoje zemljake (čitaj- IGRAČE, ne moderatore, već sve srbe koji su se bar jednom ulogirali) niti gospon uzvišeni Tiger, a bogami ni Kika(nju razumijem, ipak nije naša pa samo radi svoj posao) nisu napravili u, ako se ne varam, 9 godina HR foruma.
Dala je potrebnu animaciju igračima koji dolaze na forum, radi natjecanja u slikama, video uradcima, šta ja znam šta sve ne više, nagrađuje iz za trud tim prokletim dijamantima, jednostavno se brine za svoju "klijentelu", dok su naši samo tu bili uvijek za pojedince, forum su držali moderatori, kako njima paše, dok bi gospon tiger uletio samo smirit strasti koji put.
 Lips Sealed e, pa i ja sam dobivao dije od tigra za ništa.. on jadan više nije znao kome dijeli, a kome ne..  Grin Grin
dala vam je martina dobru ideju, nek moderatori se prime posla, animiraju pučanstvo, al ovi naši krkani teško da će gubit vrijeme kad su iovako plaćeni nešto sitno..  Grin

što se Kike tiče.. nisu CM-ovi tamo samo da se javljaju na podršku i paze na forum.. to im je tek tako.. pa jel bi vi nekom davali lovu za to? ima tu puno više posla, jednostavno nije zadovoljila gazdu.. Grin

i daj se skinite više s ovog pljačkanja.. nije to više igra, ljudovi.. bila je jednom davno odlična, al sad.. ni za živu glavu...

a vas dva.. nemoj da mi ko obriše post, odma vam slijede sankcije... Tongue Tongue Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #3 na: Veljača 18, 2016, 11:08:54 »

reci ti njima  Grin Grin
Evidentirano

buuu
kolikokoliko
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 7


Profil
« Odgovor #4 na: Ožujak 18, 2016, 05:55:54 »

Kaj reći dok BOSANCI budu admini hrvatskog svijeta žali bože hrvatske riječi. GROBARI IMPERIJE  Tongue Tongue Tongue
« Zadnja izmjena: Ožujak 18, 2016, 10:48:44 od Dunkan1973 » Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #5 na: Lipanj 07, 2016, 08:50:04 »

 Grin di ste krkani zirafa vas zapisala  Cheesy

Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!