Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 08:27:15 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Ipak je kraj  (Posjeta: 6620 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« na: Veljača 06, 2016, 04:33:30 »

zacudio sam se kad sam vidio konsruktivnu temu u kojoj tako puno ljudi diskutira o necem bitnom i pokusava naci rijesenje. kako je krenulo mislio sam da ce se nesto pozitivno dogoditi. dalje me zacudilo sto nasi vrli modovi nisu obrisali temu, pogotovo posto su u svakom trecem postu proglaseni nesposobnim i pristranim i traazila se njihova ostavka. a tema je ostajala i ljudi nisu bili banirani. zacudilo me tim vise sto sam upravo izasao iz jednog duzeg bana koji sam dobio samo iz tog razloga. mislio sam otovriti temu "registar baniranih" u kojoj bih detaljno opisao zbog kakvih sam nebuloza baniran, jer su svi dokazi uklonjeni s foruma, ali to ne bi imalo smisla jer bi tama i tako bila izbrisana.
I sto reci na kraju, nista , prihvatit savjet dunkana iz njegovog zadnjeg posta, i prebaciti se na int forum. tamo cu otvoriti identicnu temu mladenovoj pa neka cijela IO vidi kakva ponizenja trpimo, pa neka nam pomognu ili ugase ovo. sretno svima i vidimo se tamo Smiley
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1 na: Veljača 06, 2016, 04:57:34 »

A MOZDA IPAK NIJE KRAJ, SAMO CE PUT BITI DUG I TRNOVIT!!!
pozivam sve nezadovoljne da nastave pisati na hrvatskom forumu, koji je otvoren u sklopu internacionalnog foruma, a ovaj neka koriste modovi i poslusnici dok ih se ne ugasi.

prvo se trebate regati na int forum , tako da u igri hr. zastavicu promjenite na englesku i stisnet ena forum. automatski vas prebaci  na int. ako niste clan regajte se. na dnu cete vidjeti rubriku ostali forumi

http://prntscr.com/9zrdod

kliknete i tamo je novi hr. forum bez modova i banova, a ako nesto trebate pitati tamo imate preko 20ak CMova koji ce vam rado dati odgovor

http://prntscr.com/9zrcrl

Evidentirano

kerber123
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 25



Profil Email
« Odgovor #2 na: Veljača 06, 2016, 05:51:50 »

A MOZDA IPAK NIJE KRAJ, SAMO CE PUT BITI DUG I TRNOVIT!!!
pozivam sve nezadovoljne da nastave pisati na hrvatskom forumu, koji je otvoren u sklopu internacionalnog foruma, a ovaj neka koriste modovi i poslusnici dok ih se ne ugasi.

prvo se trebate regati na int forum , tako da u igri hr. zastavicu promjenite na englesku i stisnet ena forum. automatski vas prebaci  na int. ako niste clan regajte se. na dnu cete vidjeti rubriku ostali forumi

http://prntscr.com/9zrdod

kliknete i tamo je novi hr. forum bez modova i banova, a ako nesto trebate pitati tamo imate preko 20ak CMova koji ce vam rado dati odgovor

http://prntscr.com/9zrcrl


jeli se tebi majka obradovala kad te rodila
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #3 na: Veljača 06, 2016, 06:39:43 »


Necu se mjesati u stvari s moderatorirama, CM-ovima ali iskreno svi znamo da to nije razlog tvog piskaranja po forumu i iznosenje  misljenja..Svako moze ici na koji hoce forum i tamo pisati tako da svi koji smo ovdje znamo za sve mogucnosti gdje ,kako i zasto pisati..A sada da razjasnimo tvoj najveci revolt i problem ..Tvoj problem je u tome sta vise ne dobivas besplatne dijamante i sami time slabo igras ,a da i igras ti ionako bas i nisi neki igrac vec farmer koji je uvijek popaljen i srusen..Ako hoces neku duznost sjedni s deckima,popricaj a ne se zaliti na svaki ban,temu ili bilo  koju stvar koja ti ne pase..Mozda si ti uso u neki klimakteriji pa samim time ljecis svoje frustracije na ovom forumu  ili mozda cak i na nekom trecem  pod drugim nickom kao i ovdje(Hourus,Mladen)...Dalje masu stvari mozda i meni ne pase ali ne zelim se gurat niti pokusavat uci u neki problem s nekim  i da  ljecim svoje frustracije kao ti..Sada treba li ugasiti forum ili  ne na to pitanje pokazat ce nam buducnost a ne ti i ja ili neko treci..
Evidentirano
zalosna-sova
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #4 na: Veljača 06, 2016, 08:19:45 »

Kada se nesto napise protiv moderatora ili tema ne ide u njihovu korist odmah se javi ostatak klana.
Javna je tajna da su dankan i ostatak ekipe, djon, kerber, ivan  itd samo sluge amerikanca koji im za to daje dije. Sobzirom da im dije nisu potrebne za igru oni svoje zaradjene dije prodaju igracima. Svojim bahatim ponasanjem su i doveli do svega ovog a sve neistomisljenike proglasavaju ludim ili ih banuju i brisu im postove.
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #5 na: Veljača 06, 2016, 08:20:58 »

...apsolutno nema razloga da bude kraj ovog foruma....osobno mi lipše miriše  moje g...ance nego tuđa cvjetna livada ....

....frustracije se ljeće na drugim mjestima, a svađe i prepucavanja (naravno bez vrjeđanja) su dobrodošla motivacija(sjećam se jedne takve sa saharom Grin )
....ukidanjem cro i cro srb svjetova  manje je takvih sukoba na forumu, a i svjetsko je samo jednom godišnje

 budite  cool i ko voli ovamo navratit i nešto napisat ili proćitat nek tako i nastavi, a ko nevoli nek ide di mu je bolje


Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #6 na: Veljača 06, 2016, 08:22:39 »

Kada se nesto napise protiv moderatora ili tema ne ide u njihovu korist odmah se javi ostatak klana.
Javna je tajna da su dankan i ostatak ekipe, djon, kerber, ivan  itd samo sluge amerikanca koji im za to daje dije. Sobzirom da im dije nisu potrebne za igru oni svoje zaradjene dije prodaju igracima. Svojim bahatim ponasanjem su i doveli do svega ovog a sve neistomisljenike proglasavaju ludim ili ih banuju i brisu im postove.



...jel to malo zavist progovara ??
Evidentirano
zalosna-sova
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #7 na: Veljača 06, 2016, 08:33:09 »


...jel to malo zavist progovara ??

u tome je vas problem, sto ste ubedjeni da vam neko zavidi.
Ko se vama ne uvlaci u d..e kao vi ameru taj je protiv vas. Treba da shvatite da ste vi prihvatili da radite neki posao na forumu i pitaj igraca da pomognete drugim igracima a to ste odavno zaboravili zbog licnih interesa.
« Zadnja izmjena: Veljača 06, 2016, 08:35:45 od zalosna-sova » Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #8 na: Veljača 06, 2016, 08:41:57 »

pazi .... ja nemam namjeru nikom objašnjavat stanje stvari jer unaprjed znam da to nema smisla

..ti već svoje mišljenje imaš i doša si tu s predumišljajem ćim spominješ "uvlaćenje u dupe ameru"


...tvoje demokratsko pravo je da misliš pogrešno, a oni koji me poznaju znaju kakva sam osoba
« Zadnja izmjena: Veljača 07, 2016, 04:40:22 od uncutica » Evidentirano
zalosna-sova
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #9 na: Veljača 06, 2016, 09:25:46 »

Skrecemo sa teme. Uvlacenje ameru u dupe je cinjenicno stanje koje Vi bolje znate od mene. Ko je koliko dobio novca i dija. Ko visi na amerovom nalogu vise od njega i ostalo.
Ovde je rec o tom klanu koji kad neko nesto negativno napise o nekom od njih odmah se pojavi cela ekipa sa uvredljivim i bezobraznim postovima. Igrac koji nije uz njih se banuje a post se veoma cesto obrise.
Pogledajte zadnje dve teme i videcete taj obrazac ponasanja na forumu. Kerberi odmah krecu u odbranu vrata pakla (ne mislim na kerbera jer znam da on i ne zna sta je kerber iako je u tom klanu).
« Zadnja izmjena: Veljača 06, 2016, 09:30:25 od zalosna-sova » Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #10 na: Veljača 06, 2016, 09:33:30 »

 Grin ne mora baš svatko poznavat grćku mitoligiju,  al simptomatićno je da se u svakom tvom napisanom slovu osjeća doza mržnje....smiri se... izišće te to

Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #11 na: Veljača 06, 2016, 09:41:39 »

...apsolutno nema razloga da bude kraj ovog foruma....osobno mi lipše miriše  moje g...ance nego tuđa cvjetna livada ....

....frustracije se ljeće na drugim mjestima, a svađe i prepucavanja (naravno bez vrjeđanja) su dobrodošla motivacija(sjećam se jedne takve sa saharom Grin )
....ukidanjem cro i cro srb svjetova  manje je takvih sukoba na forumu, a i svjetsko je samo jednom godišnje

 budite  cool i ko voli ovamo navratit i nešto napisat ili proćitat nek tako i nastavi, a ko nevoli nek ide di mu je bolje



a koji je razlog za postojanje ovog foruma Huh? samo jedan! da modovi svaki mjesec dobiju par tisuca dija. a da naprave privid da nesto rade obrisu par postova i tema koji im nisu po chefu. kome to treba  Huh? ti unca kao da si par godina prespavala zimski san. davno tu vise nema tko sta napisati, i ako napise, dobije ban. a oni koji to nevole vec su davno otisli s foruma . u cijeloj prosloj godini bilo je tema i postva manje nego prije par godina za samo mjesec dana. pa cak i najnormalniju temu zakljucavaju iako sam se zacudio da je nisu i izbrisali
Evidentirano

uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #12 na: Veljača 07, 2016, 12:12:27 »

ova zima topla pa nisam ni odspavala zimski san Grin

 a neš ti dija ...4 dana možeš otvorit škrinje do 100 i uzet premium .... a ne virujen ni da će na tom tvom bit aktivnije i zanimljivije
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #13 na: Veljača 07, 2016, 12:26:41 »

nisam bas nesto ativan u igre ali forum procitam uvijek,...svaki dan,..pisao i procitao sam svega i svasta,...bilo je tu tema koje su bile za obrisat a koje nisu,..a bilo je tu tema koje su se ticali moderatora a nisu bile uvredljive a bile su obrisane,..procitao sam ja i one horusove teme koje su bile obrisane a nisu nicim zasluzile to,..samo jedno mogu rec,..ovo vise nije Hrvatski forum,..ovo je privatni forum nasih moderatora,...to je ekipa koja je godinama igrala zajedno i igraju dan danas i drze se zajedno,..protiv njih se ne pise,..kad se nesto napise protiv njih ili njihovih sticenika ,...brise se,..sta se tu ima vise pisat,..

mozete vi rec sta hocete ,..ja horusa ne poznajem,..nisam sa njim nikad niti igrao,..jednom kratko,..ali sta se tice forum na njegovoj sam strani,..
« Zadnja izmjena: Veljača 07, 2016, 10:37:29 od djontravolta » Evidentirano
Diktator10
Sergeant
**

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil
« Odgovor #14 na: Veljača 07, 2016, 03:28:42 »

sta ti imas protiv nas Bosanaca ? *crazy* *crazy*
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!