Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 04:54:49 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: nemoguce  (Posjeta: 2048 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
podrug-1
Sergeant
**

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 78


Profil Email
« na: Veljača 03, 2016, 12:37:21 »

http://prntscr.com/9yfdmk Huh?Huh?Huh?
http://prntscr.com/9yfcc1 Huh?Huh?Huh??
Evidentirano
kerber123
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 25



Profil Email
« Odgovor #1 na: Veljača 03, 2016, 01:05:51 »

vidis da je moguce na koji nacin znaju oni
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #2 na: Veljača 05, 2016, 12:28:26 »

Moguće, ako znaš kako Smiley Nema ništa čudnog u tome, jako je lako to izvesti, imao sam ja i puno više na tim bodovima, a kako to izvesti neka ti ostane zagonetka za razmišljanje, ili ako ti neko želi odati kako se to radi... ja neću Smiley Samo da ti velim da nije nikakav problem Cool
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #3 na: Veljača 06, 2016, 08:04:49 »

to su acaunti za preprodavanje resa i dizanje pravog racuna,...kako ti sta kad treba sam sebi preprodajes,..mali sef za dizanje centri i svega ,..(varanje na trzistu)...pitaj ih zasto nezele o tome pricat,..sjecam se ja da su takve acaunte imali dok su igrali za savez Husari u cro2,...a uostalom tako igraju svi veliki igraci koji jako brzo dojdu na nemoguce bodove+malo dija za carski i to je to,..cim pocne jako varirat cijena na trzistu znas da se preprodaje i onda im isti tren uvali milju necega po nekoj velikoj cijeni i proci ce ti,..ovdje u r283 je to normalna stvar ima igraca koji imaju nula vonjih bodova a u prvih 10 su po ekonomskim bodovima,..sama medicinarka u 2-3 tjedna igre bila je na milju bodova  sa nula vonjih,..
http://prntscr.com/9ztqto,...pogledaj samo razliku u eko i vonjim bodovima i sve jasno,...isto tako dizu i acaunte za spijunazu,..svaki savez ima svoj acaunt,..npr krvnici imaju sluntoo sa spijom 33 i eko bodovi 560k i c10 i kolonije a vojske nema,...?
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #4 na: Veljača 06, 2016, 08:30:46 »

 Grin Grin Grin 
Evidentirano
-medicinarka-
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #5 na: Veljača 08, 2016, 11:43:27 »

to su acaunti za preprodavanje resa i dizanje pravog racuna,...kako ti sta kad treba sam sebi preprodajes,..mali sef za dizanje centri i svega ,..(varanje na trzistu)...pitaj ih zasto nezele o tome pricat,..sjecam se ja da su takve acaunte imali dok su igrali za savez Husari u cro2,...a uostalom tako igraju svi veliki igraci koji jako brzo dojdu na nemoguce bodove+malo dija za carski i to je to,..cim pocne jako varirat cijena na trzistu znas da se preprodaje i onda im isti tren uvali milju necega po nekoj velikoj cijeni i proci ce ti,..ovdje u r283 je to normalna stvar ima igraca koji imaju nula vonjih bodova a u prvih 10 su po ekonomskim bodovima,..sama medicinarka u 2-3 tjedna igre bila je na milju bodova  sa nula vonjih,..
http://prntscr.com/9ztqto,...pogledaj samo razliku u eko i vonjim bodovima i sve jasno,...isto tako dizu i acaunte za spijunazu,..svaki savez ima svoj acaunt,..npr krvnici imaju sluntoo sa spijom 33 i eko bodovi 560k i c10 i kolonije a vojske nema,...?


Ostavi se ti medicinarke a i zabadanja nosa gdje mu nije mjesto. Sa dokazima i jakim argumentima  me mozes prozivat a ovako sa svojim nagadjanjem i teorijom zavjere nema smisla. Nisam ja kriva sto ti nikad neces znat igrat kao ja.  Wink  Tongue
Evidentirano
teemo007
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #6 na: Veljača 08, 2016, 06:00:08 »

Medicinarka ljubavi moja opet si smjsna :O
Evidentirano
Diktator10
Sergeant
**

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil
« Odgovor #7 na: Veljača 08, 2016, 08:06:28 »

ti krvnici i jesu bili uvijek sljam od igraca, obicne propalice,cuj ti to, slunto da ima takve  bodove a takvu spiju,sramota, realno sramota, jer je navikao vecu,ali sta bi to su propalice,pravda za poliopa !!
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #8 na: Veljača 08, 2016, 08:43:43 »

Danas na IO je sve moguce i sve je dozvoljeno... od ukidanja obaveznog off-a, preko skrinja, alarma, skripti i multy naloga sve do toga da CM-ovi odgovaraju na prijave "copy-paste" odgovorima naravno da postoje i ovakve stvari, jos je uvedena i tamna utvrda i nekakva lobanja sve u interesu da se sto manje ratuje, da se sto manje igraci napadaju izmedju sebe, tako da vrlo lako mozes doci do 20M eko bodova bez vojnika i bez vojnog boda jer su i pravila igre promenjena... pohlepa u zivotu je presla na pohlepu u igri  [:-} [:-} [:-}
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!