Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 03:39:18 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: TREBA LI UGASITI HR. FORUM?
DA
NE

 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: TREBA LI UGASITI HR. FORUM?  (Posjeta: 4379 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mladen
Private
*

Karma: +3/-13
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« na: Siječanj 31, 2016, 11:24:22 »

Ostali smo bez CMa! Moderatori su banirali sve neistomišljenike. Danima već nitko nije, nece ili ne može napisati post. Forum vise nije mjesto ni za šta. Nekad ste tu mogli dobiti savjet u svezi igre, procitati vic, diskutirati  o sportu , religiji ili politici. A mogli ste se i dobro posvadjati s neistomisljenicima.Neki svijetovi su komentirani i dugo poslije njihova završetka. Danas pustinja. Stoga vas pitam (ako vise itko može ili želi odgovoriti). TREBA LI NAM OVAKAV FORUM  Huh?  Huh?

Moje skromno misljenje je da nam ne treba, a vi napišite svoje!
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 31, 2016, 02:50:20 »

čekaj malo tek su hdzovci i mostaši došli na vlast bit će promjena dajmo im priliku  Cheesy
Evidentirano

poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #2 na: Siječanj 31, 2016, 08:18:09 »

Ostali smo bez CMa! Moderatori su banirali sve neistomišljenike. Danima već nitko nije, nece ili ne može napisati post. Forum vise nije mjesto ni za šta. Nekad ste tu mogli dobiti savjet u svezi igre, procitati vic, diskutirati  o sportu , religiji ili politici. A mogli ste se i dobro posvadjati s neistomisljenicima.Neki svijetovi su komentirani i dugo poslije njihova završetka. Danas pustinja. Stoga vas pitam (ako vise itko može ili želi odgovoriti). TREBA LI NAM OVAKAV FORUM  Huh?  Huh?

Moje skromno misljenje je da nam ne treba, a vi napišite svoje!


u potpunosti se slazem sa tobom i netreba nam ovakav forum niti ovakvi moderatori,..neka se nesto krivo napise sta je vezano uz njih baniraju te,zakljucaju temu itd,..,kad im nesto pises da nesto provjere ili naprave neka je vezano u njiove sticenike nenaprave nista ili kazu da je sve uredu,...npr trazio sam da se zakljucaju sve moje teme koje sam otvorio,vecina je vezano uz cro2,...imao sam samo jedan odgovor od kike zasto ih zelim zatvorit ili zakljucat,...kad sam se izjasnio vise nitko ne odgovara,..pisao sam i dunkanu,...niti on ne odgovara zato jer njegovi frendovi i on igraju cro2,..ako zele neka si otvore temu o cro2 a moje neka zatvore ili zakljucaju sve ,...to je moje pravo da trazim od njih i oni to moraju napravit ako ja to trazim,...ili npr kupovao sam dije putem sms nakon prvog sms dođe mi poruka da sam potrosio 150kn,..a sms dođe 40kn,..prilozim im sve sta se trazi a povrat novaca ili da mi se dodaju dije nema,..sta ce nam onda oni i forum ako moram pisat sve i slat preko suporta adminima u bugarsku,..a da se to njima desi ili njihovim frendovima ili sticenicima rijesili bi odmah,...Tiger je bio zakon a ovi mu nisu niti do koljena,..zato neka se maknu i sve to pogase jer to je samo njima u interesu,...
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #3 na: Siječanj 31, 2016, 11:12:03 »

u potpunosti se slazem sa tobom i netreba nam ovakav forum niti ovakvi moderatori,..neka se nesto krivo napise sta je vezano uz njih baniraju te,zakljucaju temu itd,..,kad im nesto pises da nesto provjere ili naprave neka je vezano u njiove sticenike nenaprave nista ili kazu da je sve uredu,...npr trazio sam da se zakljucaju sve moje teme koje sam otvorio,vecina je vezano uz cro2,...imao sam samo jedan odgovor od kike zasto ih zelim zatvorit ili zakljucat,...kad sam se izjasnio vise nitko ne odgovara,..pisao sam i dunkanu,...niti on ne odgovara zato jer njegovi frendovi i on igraju cro2,..ako zele neka si otvore temu o cro2 a moje neka zatvore ili zakljucaju sve ,...to je moje pravo da trazim od njih i oni to moraju napravit ako ja to trazim,...ili npr kupovao sam dije putem sms nakon prvog sms dođe mi poruka da sam potrosio 150kn,..a sms dođe 40kn,..prilozim im sve sta se trazi a povrat novaca ili da mi se dodaju dije nema,..sta ce nam onda oni i forum ako moram pisat sve i slat preko suporta adminima u bugarsku,..a da se to njima desi ili njihovim frendovima ili sticenicima rijesili bi odmah,...Tiger je bio zakon a ovi mu nisu niti do koljena,..zato neka se maknu i sve to pogase jer to je samo njima u interesu,...
Svako svoju temu moze zakljucat. Forum ne sluzi da bi mi moderatori rijesvali problem sa dijama ili prijavama igraca, za to sluzi suport. I sad jos mozes to sve prijavit na forumu ali Martini a ne moderatorima. Mi ti mozemo pomoc oko igre ako te nesto zanima.
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 31, 2016, 11:23:15 »

Ostali smo bez CMa! Moderatori su banirali sve neistomišljenike. Danima već nitko nije, nece ili ne može napisati post. Forum vise nije mjesto ni za šta. Nekad ste tu mogli dobiti savjet u svezi igre, procitati vic, diskutirati  o sportu , religiji ili politici. A mogli ste se i dobro posvadjati s neistomisljenicima.Neki svijetovi su komentirani i dugo poslije njihova završetka. Danas pustinja. Stoga vas pitam (ako vise itko može ili želi odgovoriti). TREBA LI NAM OVAKAV FORUM  Huh?  Huh?

Moje skromno misljenje je da nam ne treba, a vi napišite svoje!

Banirani su ljudi koji su nekulturni, bili istomisljenici ili neistomisljenici svi se moraju pridrzavat pravila foruma.
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #5 na: Veljača 01, 2016, 02:35:38 »

Jao baš ste me nasmijali... srećom ne trebam vam ništa posebno pisat djontravolta vam je već sve odgovorio...  nadopuna samo da ja ne igram cro2 već godinama... a ko misli da nam takav forum ne treba ne treba na njega ni dolaziti... to je ono na što imate pravo... sve vas je manje jer je sve manje Hrvatskih igrača, politika IO koja tjera naše igrače koji nisu duboka džepa iz igre je nešto na što moderatori nemaju utjecaja, pišite u ured u Bugarsku u svezi toga.  S manje igrača manje je i ljudi na ovom forumu, to je žalosna istina.
Evidentirano
mladen
Private
*

Karma: +3/-13
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #6 na: Veljača 01, 2016, 01:44:22 »

u potpunosti se slazem sa tobom i netreba nam ovakav forum niti ovakvi moderatori,..neka se nesto krivo napise sta je vezano uz njih baniraju te,zakljucaju temu itd,..,kad im nesto pises da nesto provjere ili naprave neka je vezano u njiove sticenike nenaprave nista ili kazu da je sve uredu,...npr trazio sam da se zakljucaju sve moje teme koje sam otvorio,vecina je vezano uz cro2,...imao sam samo jedan odgovor od kike zasto ih zelim zatvorit ili zakljucat,...kad sam se izjasnio vise nitko ne odgovara,..pisao sam i dunkanu,...niti on ne odgovara zato jer njegovi frendovi i on igraju cro2,..ako zele neka si otvore temu o cro2 a moje neka zatvore ili zakljucaju sve ,...to je moje pravo da trazim od njih i oni to moraju napravit ako ja to trazim,...ili npr kupovao sam dije putem sms nakon prvog sms dođe mi poruka da sam potrosio 150kn,..a sms dođe 40kn,..prilozim im sve sta se trazi a povrat novaca ili da mi se dodaju dije nema,..sta ce nam onda oni i forum ako moram pisat sve i slat preko suporta adminima u bugarsku,..a da se to njima desi ili njihovim frendovima ili sticenicima rijesili bi odmah,...Tiger je bio zakon a ovi mu nisu niti do koljena,..zato neka se maknu i sve to pogase jer to je samo njima u interesu,...

http://prntscr.com/9xjqa1

svaku temu koju si pokrenuo , možes sam zaljkučati ili obrisati. imaš opciju dolje na kraju. Isto tako svaki svoj post u tudjoj  temi možeš obrisati ili preurediti

http://prntscr.com/9xkwa5
« Zadnja izmjena: Veljača 01, 2016, 01:46:26 od mladen » Evidentirano
mladen
Private
*

Karma: +3/-13
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #7 na: Veljača 01, 2016, 02:23:54 »

Banirani su ljudi koji su nekulturni, bili istomisljenici ili neistomisljenici svi se moraju pridrzavat pravila foruma.
Kultura je rastezljiv pojam i razlikuje se od podneblja ili staleža. A banirani bi trebali biti članovi koji teže prekrše pravila foruma. i to svi članovi pod istim uvjetima. Ne bih o baniranju jer oni koji su ostali tu jako dobro poznaju situaciju na forumu.
Primjer:iznad tvog posta bio je post suze, kojeg više nema. Pošto ne vjerujem da ga je on napisao pa izbrisao, dodjem do zaključka da si to napravio ti ili drugi mod. Post nije bio nekulturan, a za 99% članova ni ne uvredljiv. Odražavao je njegov stav, koji je u suprotnosti s tvojim , pa si ga obrisao. Banirao ga sigurno nisi, jer je tvoj pulen. A da je to napisao npr. blodi dolor , horus ili neki novi sigurno bi dobio i ban. zar ne Huh?
Evidentirano
Damba013
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #8 na: Veljača 01, 2016, 04:58:14 »

naravno da treba .... sad i odmah ... više se nemaš s kime pošteno ni izvrijeđati i potjerati ... čemu ovakav forum? ... i daaaaa, nek se Dunkan konačno prestane sakrivati u cro 2 i izađe iz mišje rupe Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #9 na: Veljača 01, 2016, 08:04:11 »

Kultura je rastezljiv pojam i razlikuje se od podneblja ili staleža. A banirani bi trebali biti članovi koji teže prekrše pravila foruma. i to svi članovi pod istim uvjetima. Ne bih o baniranju jer oni koji su ostali tu jako dobro poznaju situaciju na forumu.
Primjer:iznad tvog posta bio je post suze, kojeg više nema. Pošto ne vjerujem da ga je on napisao pa izbrisao, dodjem do zaključka da si to napravio ti ili drugi mod. Post nije bio nekulturan, a za 99% članova ni ne uvredljiv. Odražavao je njegov stav, koji je u suprotnosti s tvojim , pa si ga obrisao. Banirao ga sigurno nisi, jer je tvoj pulen. A da je to napisao npr. blodi dolor , horus ili neki novi sigurno bi dobio i ban. zar ne Huh?
Je dobio je i ban ako te bas zanima
Evidentirano
Diktator10
Sergeant
**

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil
« Odgovor #10 na: Veljača 02, 2016, 02:48:17 »

Ajmo svi peticiju... cije se misljenje ne poklapa sa moderatorovim ,hocemo banove Grin Grin nastavite tradiciju
Evidentirano
mladen
Private
*

Karma: +3/-13
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #11 na: Veljača 02, 2016, 05:02:35 »

Jao baš ste me nasmijali... srećom ne trebam vam ništa posebno pisat djontravolta vam je već sve odgovorio...  nadopuna samo da ja ne igram cro2 već godinama... a ko misli da nam takav forum ne treba nete  treba na njega ni dolaziti... to je ono na što imate pravo... sve vas je manje jer je sve manje Hrvatskih igrača, politika IO koja tjera naše igrače koji nisu duboka džepa iz igre je nešto na što moderatori nemaju utjecaja, pišite u ured u Bugarsku u svezi toga.  S manje igrača manje je i ljudi na ovom forumu, to je žalosna istina.
Drago mi je da te je u ovoj tužnoj temi nešto nasmijalo. Dobro si ovo gore napisao, jer to i jest bit teme. ljudima se forum ne svidja i zato koriste svoje pravo da ne dolaze na njega. A pošto ne dolaze na forum nema potrebe za forumom, nema potrebe plačati CMa, ni modovima svaki mjesec upisivati dije.
Sad par neistina koju moram ispraviti. Igrača pravih i aktivnih ima više nego ikad. Ne dolaze na forum, i više ne postoji cro svijet da bi ih se moglo vidjeti na okupu. Ti si prisutan tu godinama, i jako dobro znaš neke činjenice. Npr. kvalif. za sv. prv.  prosle godine nikad više ljudi je ućestvovalo, i to kvalitetnih igrača. skoro 200 igraca je imalo ozbiljne bodove , sto nikad prije nije bilo. Da je klima na forumu normalna, vecina njih bi tu diskutirala, ovako, učlane se (svaki dan se netko učlani) vidi situaciju na forumu i zaborave ga.
Što se igre tiče, nikad nije bila igrivija bez dija nego danas. Možeš bez greške odigrati cijelu eru a da ne potrošiš ni diju. Nisi od jucer i sječaš se sigurno v4 kad nisi mogao normalno igrati ako nisi kupio premijum je su ti iskakale reklame i usporavale igru i morao si čekati 10 min da ti se resi prebace i to si morao ići od prove do prove.
A danas ako zaigras neku drugu igru ovog tipa, vidjet ćeš da nakon početnih nivoa nećeš moći napraviti neke građevine bez posebnih resursa koje moraš platiti pravim novcem.
ZAKLJUČAK: IO je danas jedna od najboljih igara koju možeš u cijelosti odigrati a da ne potrošiš ni kune. S druge strane imaš mogučnost (ako imaš novca) potrošiti više nego u bilo kojoj igri. Znači imamo dobru igru i imamo puno dobrih igrača koji ne dolaze na forum iz nekog razloga, pa otuda i pitanje ove teme.treba li ugasiti hr. forum
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #12 na: Veljača 03, 2016, 01:43:13 »

mladene ja nisam hrvat ali ti nisi normalan tebi treba psihijatrijsko lijecenje,,ko si ti da razmisljas u ime hrvatske nacije i da nekom nameces svoje misljenje de se odi lijeciti,,zao mi je sto je kika dobila otkaz zbog manjka igraca iz hrvatske,,,takvi kao ti tijeraju igrace sa igre svojim pametovanjem ,,bolje ti je da nedolazis na forum nego da predlazes budalastine....
nije kika dobila otkaz zbog manjka igraca nego zbog svojih sefova,oni su krivi zbog manjka igraca jer su igru prilagodili samo igracima koji imaju lovu,ko god igra i u vrhu je u top 20 taj nek prica kuci svojima kako je dobar igrac jer nije nego ima dobru karticu.ja igram v5 samo i tako je u v5 u kojem god svjetu igra a sigurno je tako i u v6.bugari su pohlepna g.... kojima je uvik malo a mi smo gladni majmuni koji kupujemo.znaci racunica je jednostavna kika  nije bila potrebna jer ako imas love znas i igrat sve da si i najveci tudum...bar ja to tako vidim.inace protiv sam ukidanja foruma  *beer2*
« Zadnja izmjena: Veljača 04, 2016, 12:54:36 od djontravolta » Evidentirano

buuu
Diktator10
Sergeant
**

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil
« Odgovor #13 na: Veljača 03, 2016, 07:46:48 »

uvijek volim reci da su dije ok u mjeri jednog premiuma po eri , 2-3 puta 10 h i to e to,ostalo ljudski mozak , aktivnost i znanje odrade...  samo ovi sto ih veceraj usu dokaz da ne znaju drukcije pa im trebaju pomagala... kao djete kad tek uci voziti bicikl pa mu roditelji stave pomocne tockice jer drukcije ne znaju...jedina je razlika sto dijete nauci voziti,ali neki nikada ne nauce igrati,uzmu paru, lupaju dije,a pitaju igrace koji ih ne koriste kako se vode bitke,kojom taktikom,i sva osnovna znanja... ali to naravno bugarima odgovara,sto vise nesposobnih blentavih da izdvajaju pare i pune im dzep,a za ostale ih boli ona stvar Wink
Evidentirano
Tahuti
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 8



Profil
« Odgovor #14 na: Veljača 03, 2016, 08:52:18 »

draga moja ekipo vidim da ste u svemu kontradiktorni i vecinom krivo upuceni. pa da vam probam objasniti neke stvari. pa tko ima oci neka cita, a tko ima mozak neka razumije procitano. prvo da razjasnimo pozicije, a onda cu vam objasniti zasto je hrvatska  u godinu dana ostala bez 2 CMa. za komparaciju cu uzeti 4 drzave :srbiju , hrvatsku , BIH i makedoniju. dalje:drzave mogu u odnosu na forum imati 3 pozicije:
1. imaju vlastiti forum
2. imaju podforum u sklopu int. foruma
3. nemaju forum
u tom svijetlu pogledajmo gore 4drzave prije 3 godine. hrvati su imali najvise igraca, trosili najvise dija i od 2009 samostalni forum i 2 aktivna CMa,
 srbi su imali malo manje igraca , trosili puno manje dija i tu negdje presli s int. na svoj vlastiti forum te su dobili 1.CM. (do tada je to tiger bio za skoro cijelu bivsu jugu).
 BIH su imali igraca kao i srbi , trosili su isto malo dija i nisu imali ni forum ni CMa.
makedonci su bili najslabiji, ali su imali podforum na int. forumu
Akakvo je danas stanje:
Hrvati imaju nesto manje igraca nego prije 3 g. (ako ne manje igraca onda svakako manje naloga ) , po potrosnji dija smo jos uvijek daleko najjaci u regiji, kao i po kvaliteti igre (sto se vidi na plasmanu SPa u zadnje 3 godine, jos uvijek imamo svoj forum i nemamo vise CMa.
Srbi su daleko porasli po broju igracai i daleko premasili hrvate, ali unatoc tome zaostaju u kvaliteti, tj. u potrosnji dija. imaju jak samostalni forum i 1 CMa
BiH ima puno igraca, vise nego hrvata, malo manje od srba,kvalitetni su igraci, ali trose jako malo dija NEMAJU nikakav forum ni CMa
makedonaca je najmanje slabo trose dije, imaju podforum na int. forumu i IMAJU 1 CMa
kad pogledamo ove podatke gore , nista nam nije jasno. ZASTO SU NAMA HRVATIMA KOJI SMO SVJETSKI PRVACI, NAJVECI POTROSACI DIJA OD ZEMALJA BIVSE JUGE. IMAMO VISE IGRACA OD MAKEDONACA , ZASTO SU NAMA U POLA GODINE MAKNULI 2 CMa  Huh? Huh? Huh?
ocito je da nismo upoznati s kriterijima koje treba imati neka zemlja da bi imala CMa. jer da je to kvaliteta igraca i potrosnja dija, mi bi imali barem 5. da je broj igraca onda bi bosanci davno imali i forum i CMa . a nemaju i nikad nisu imali.
a da je bilo sto od gore navedenog, onda makedonci ne bi imali nista, a u ovom trenu oni imaju CMa  a mi ne.
vrijeme je za odgovor: posao CMa ocito nije uvjetovan ni potrosnjom dija, ni brojem igrac, ni kvalitetom istih.
posao CM najvecim dijelom je vezan za forum i prevodjenje. pa kako u hr forumu vise nema vise diskusije, nema potrebe ni za CMovima. a tako ni za forumom. pitanje je dana kad ce bugari ugasiti ovaj forum i prebaciti nas na int. da pravimo drustvo makedoncima , rusima , frncuzima i sl.
hoce li doci do toga ne ovisi o broju igraca , nego o broju postova na forumu. a svima nam je jeasno zasto vise nitko ne pise na forumu.
Evidentirano
 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!