Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 10:59:31 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: TREBA LI UGASITI HR. FORUM?
DA
NE

 Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: TREBA LI UGASITI HR. FORUM?  (Posjeta: 4373 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ivan_rx
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #30 na: Veljača 05, 2016, 10:37:50 »

Dobro jutro,  Smiley

Naravno da imam sva prava CM-a ali nisam hrvatski CM. Ovde sam kako bih pomogla vašim moderatorima. Ukoliko se oni slažu organizovati takvu vrstu natječaja nemam ništa protiv i pomoći ću koliko god budem mogla.
Neće biti brisanja tema ako se svi pridržavaju pravila foruma. Sve vrste uvreda su strogo zabranjene.

Nakon današnjeg dana šta se izdogađala definitivno sam za to da se naš Forum pod okrilje Internacionalnog foruma, jer mislim da Ti Martina kao naš novi trebala bi biti uz nas, i biti podrška, a ne šta još više zapapriš situaciju, i definitivno s dolaskom tebe, još više će igrača otići iz ove igrice, a već ih je i prestalo igrati. I draga Martina, ako je već ovo Hrvatski forum, onda piši Hrvatskim standardnim jezikom, jer to hrvatskom CM-u prillići, ako ti treba kakva pomoć u jezik, javi se. Dat ću ti instrukcije besplatno. *rose* :*
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #31 na: Veljača 05, 2016, 11:00:36 »

...odavno nisam proćitala više gluposti na jednom mjestu  *freak*  ....
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #32 na: Veljača 05, 2016, 11:01:33 »

...odavno nisam proćitala više gluposti na jednom mjestu  *freak*  ....
Neka neka skuplja se stara ekipa Grin
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #33 na: Veljača 05, 2016, 11:19:27 »

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin

https://youtu.be/MBIcUCYiFYQ


Ne palin motor, neman veze sa životon
Sidin sam i meditiran
Leggero i pacifico mi projde dan
I fuman, i fuman...
Evidentirano
mladen
Private
*

Karma: +3/-13
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #34 na: Veljača 06, 2016, 03:34:35 »

Dragi moji forumaši, drago mi je da ste se naveliko odazvali na ovu temu i svi  iskreno iznijeli svoje mišljenje. Većinom ste bili konstruktivni i na ovaj ili onaj način pridonijeli rasvjetljavanju problematike. Vidim da me neki nisu razumjeli i misle da sam protiv hr. foruma. Ja to nikad nisam rekao ni napisao. U svom uvodnom postu napisao sam da nam ne treba ovakav forum, a ne da sam za gašenje istog. Znaci nisam da se forum ugasi već da napravimo pozitivne promjene,da forum bude isti kao nekad, pa možda i bolji. Imam osjećaj da nam Martina u tome želi iskreno pomoći, pa dopustimo joj to, a ne da joj spočitavamo kako piše i govori. Po pisanju većine problem je u radu moderatora, što su oni sami pokazali moderirajuci ovu temu! Napravili su 2 velike greške i u praksi pokazali da je istina sve što se o njima pisalo. prva je brisanje posta i baniranje suze. mišljenja sam da taj post nije trebalo brisati, a još manje suzi dati ban. druga je brisanje kerberovog posta (ostao je kod klauna u citatu pa ga možete pročitati) u kojem mene vrijeđa i pokazuje da upče nije razumio što sam napisao u svom postu. kerberu su obrisali post, ali mu nisu dali ban iako ga je debelo zaslužio, a post nije trebalo brisati jer je on kao takav odraz kulture tog igrača i trebao je ostati kao njegova slika. Molio bih moderatore da u zasebnoj temi vrate ta dva posta i daju na diskusiju, pa da vidimo kakvo mišljenje imamo o tome.
Ja više ne bih o tome. nadam se da će Martina u ponedjeljak zasukati rukave, raspustiti stare modove i s novim snagama krenuti u obnovu foruma Smiley
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #35 na: Veljača 06, 2016, 03:35:30 »

Imam poruku od Martine. Ona nije naš CM i nema potrebe znati Hrvatski niti pisati na njemu. Htjela je pomoći mada to nije njena dužnost ali negativni stav iskazan prema njoj od nekih članova foruma doveo je do toga da ne želi obnašati tu dužnost za koju je oslobođena da ju ne obnaša. Sve što je bila ovdje bila je njena dobra volja, sad vama koji ne znate Engleski ne preostaje drugo nego da ga počnete učiti jer nažalost jedini način da se obratite na suport je sada da im pišete na engleskom. Martina se na Hrvatskom forumu više neće pojavljivati niti ništa pisati n njemu, takva je zasada njena odluka. To da li se forum treba gasiti ili ne rečeno je da nije tema o koja se ovdje može razmatrati i rečeno mi je da zaključam temu.
Evidentirano
 Str: 1 2 [3]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!