Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 08:01:16 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Oproštaj od Kike  (Posjeta: 1578 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« na: Siječanj 27, 2016, 11:43:05 »

Prvenstveno ovo pismo posveceno je nekome kome treba zahvaliti od srca i pozeljeti puno srece u daljnjem radu, nasoj dragoj Kiki..Ovo sta si dozivjela ne znaci da neces uspjeti u daljnjem zivotu nego ce te jos vise ojacati a time ces napokon uspjeti pronaci sebe.Ne ocajavaj , glavu gore jer ako nikada ne uspijes nigdje, vrata nasa zemlje uvijek su ti otvorena i pruzit cemo ti ruku upravo onako kako si i ti nama.Draga Kika sve medalje koje smo osvojili a i one koje cemo posvecujemo tebi jel i ti si dio naseg tima koja se je upisala kao najbolja nacija u imperiji online .
Puno srece u daljnjem zivotu od svih Hrvatskih igraca imperije online... Smiley





 *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart*

                                                                                       https://youtu.be/VSOk3z8C_Gc  ovo ako me sjecanje sluzi tvoja najomiljenija pjesma  Smiley
« Zadnja izmjena: Siječanj 27, 2016, 12:24:34 od kokocar » Evidentirano
kerber123
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 25



Profil Email
« Odgovor #1 na: Siječanj 27, 2016, 12:29:33 »

Kristna mozda jeste otisla iz tima IO ali nije otisla od nas zato ja se necu oprastati od kike ,kika je dio nas i uvijek ce ostati dio nas bez obzira dali bila dio tima IO .Kristina hvala na podrsci koju si nam pruzala ,,vole te hrvatski igraci a i jedan bosanac,,,,,,
Evidentirano
tijomanija
Sergeant
**

Karma: +5/-5
Offline Offline

Postova: 79



Profil Email
« Odgovor #2 na: Siječanj 27, 2016, 02:16:43 »

Suze lijem , parket mi se diže...nije Bugarima niko kriv što ne znaj cjeniti čovika ko što je Kike...Neka je i otišla, živila je Kike i prije njih a živit će i posle njih Bogu fala. I nek se cura vrati u svoju zemlju a ne tamo kod tih Bugara... nek se odmori i nađe pristojnog mladića sa komadom zemlje kojem će roditi 3 sina i dvi ćeri...U to ime živili...  *beer*  Kike glavu gori, a broj mobitela imaš Wink

P.S. I Kerberu ti si Hrvat samo nisi toga svjestan još  Tongue
Evidentirano
Kika
Lieutenant
***

Karma: +89/-48
Offline Offline

Postova: 134


Profil WWW
« Odgovor #3 na: Siječanj 27, 2016, 02:45:18 »

Hvala od *heart* na lijepim riječima! Bilo mi je zbilja drago da budem dio ovog foruma i igre.

Uživajte u igri i stvarnom životu! *beer* :hooray:


Napomena: Ako budete imali bilo kakvih pitanja/problema, pošaljite poruku na support@imperiasupport.org.
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 27, 2016, 04:46:10 »

Ne znam šta reć....
Nema ekonomske raćunice da Hrvati imaju svog CM-a, ali zato si ti imala tim koji je zadnje 3 godine dokaza da je vrh u ovoj igri
Hvala ti na podršci i što si bila uz nas ....zaista mi je drago što sam te imala priliku i osobno upoznat i iz našeg druženja mogu ti samo savjetovat da malo manje budeš
"dobrica"  Wink

..imperija nema dušu Sad     https://youtu.be/TMtQ8ozqKXc
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 27, 2016, 07:10:00 »

Sretno kika, svasta bi se dalo napisat ali nema smisla kao i inace.
Evidentirano
prdek2
Captain
****

Karma: +36/-12
Offline Offline

Postova: 377



Profil
« Odgovor #6 na: Siječanj 27, 2016, 07:10:30 »

Suze lijem , parket mi se diže...nije Bugarima niko kriv što ne znaj cjeniti čovika ko što je Kike...Neka je i otišla, živila je Kike i prije njih a živit će i posle njih Bogu fala. I nek se cura vrati u svoju zemlju a ne tamo kod tih Bugara... nek se odmori i nađe pristojnog mladića sa komadom zemlje kojem će roditi 3 sina i dvi ćeri...U to ime živili...  *beer*  Kike glavu gori, a broj mobitela imaš Wink

P.S. I Kerberu ti si Hrvat samo nisi toga svjestan još  Tongue

Pretpostavljam da se ti nudis kao taj mladic  Grin Grin Grin Grin btw pozdrav Kika evo ostao sam iznenaden citajuci ovo Smiley u svakom slucaju sretno Grin
Evidentirano
_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #7 na: Siječanj 28, 2016, 09:26:28 »

Sretno Kika !!!!!!  Hvala ti na svemu  *rose*
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #8 na: Siječanj 28, 2016, 11:27:27 »

Sretno Kika...  žao mi je što je situacija takva da si morala otići, ali mlada si i pametna, snaći ćeš se već. Nadam se što prije.
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #9 na: Siječanj 28, 2016, 06:26:38 »

Sretno Kika !!!!

Zahvaljujem na pomoci i konstruktivnim razgovorima u ove 3 god.

Nadam se da ces naci bolji posao od ovog. Sretno *rose*
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!