Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 04:31:12 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Sastav protivničke vojske  (Posjeta: 2173 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
FARTninja
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 39


Profil
« na: Prosinac 29, 2015, 08:15:36 »

Jasno mi je da vrijeme za uvid protivničke vojske ovisi o razlici protivničke špije i moje kontre.
E al mi nije jasno zašto ja ne vidim sastav vosjske lika koji me ne može špijunirati Huh?
Moja kontrašpijunaža je 14 (11+3 savez) nemam guvernera sa bonusom na kontru u nijednoj provinciji
u provinciji 1 imam 189 špijuna

sohgilma vas je pokušao špijunirati u Provincija 1. 310 špijuna je ubijeno.
http://prntscr.com/9jy1vy

Dakle on me pokušao špijati sa 1550 špijuna, što znači da mu je špija za 3-4-5 nivoa niža od moje kontre.
drugm rječima trebao bih imati uvid odmah ili najkasnije do 8 minute, u najgorem slučaju na 1 minuti da je ovo hvatanje bila neka nemoguća sreća.

zašto onda ja nikako nisam imao uvid u njegov sastav vojske ?
http://prntscr.com/9jxv4z
http://prntscr.com/9jxy1c
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #1 na: Prosinac 30, 2015, 03:04:50 »

Jasno mi je da vrijeme za uvid protivničke vojske ovisi o razlici protivničke špije i moje kontre.
E al mi nije jasno zašto ja ne vidim sastav vosjske lika koji me ne može špijunirati Huh?
Moja kontrašpijunaža je 14 (11+3 savez) nemam guvernera sa bonusom na kontru u nijednoj provinciji
u provinciji 1 imam 189 špijuna

sohgilma vas je pokušao špijunirati u Provincija 1. 310 špijuna je ubijeno.
http://prntscr.com/9jy1vy

Dakle on me pokušao špijati sa 1550 špijuna, što znači da mu je špija za 3-4-5 nivoa niža od moje kontre.
drugm rječima trebao bih imati uvid odmah ili najkasnije do 8 minute, u najgorem slučaju na 1 minuti da je ovo hvatanje bila neka nemoguća sreća.

zašto onda ja nikako nisam imao uvid u njegov sastav vojske ?
http://prntscr.com/9jxv4z
http://prntscr.com/9jxy1c

Nema više pravila o 5 nivoa razlike i promijenili su formulu kontrašpijunaže, koja je kao i prije nedostupna za igrače  *freak* *crazy*
Pa je teško nešto specifično dalje reći, mada bi po napisanom ti trebao u pravu biti, ali uvijek ostaje mala vjerojatnost pada njegovih špijuna po velikoj "nesreći" tj, s jako malom vjerojatnošću.
Evidentirano
pijujica
Sergeant
**

Karma: +11/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil Email
« Odgovor #2 na: Prosinac 30, 2015, 08:36:41 »

Nema više pravila o 5 nivoa razlike i promijenili su formulu kontrašpijunaže, koja je kao i prije nedostupna za igrače  *freak* *crazy*
Pa je teško nešto specifično dalje reći, mada bi po napisanom ti trebao u pravu biti, ali uvijek ostaje mala vjerojatnost pada njegovih špijuna po velikoj "nesreći" tj, s jako malom vjerojatnošću.

jel se šališ ili je to ozbiljno *
Evidentirano
FARTninja
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 39


Profil
« Odgovor #3 na: Prosinac 30, 2015, 09:03:03 »

Da to su nova pravila, to je ono kad smo prdek, ja i još par frajera se požalili da aliznoja nitko ne može špijati pa su uveli tu promjenu.
nitko nije rekao da je to loša stvar, nego smo samo rekli da ga nitko ne može špijat.
Sad sa time uveli su više problema nego što ih je prije bilo.
na sljedećoj invaziji se treba požalit kako je ovo loše, da vrate na staro stanje Grin
Evidentirano
pijujica
Sergeant
**

Karma: +11/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil Email
« Odgovor #4 na: Prosinac 30, 2015, 11:52:37 »

Da to su nova pravila, to je ono kad smo prdek, ja i još par frajera se požalili da aliznoja nitko ne može špijati pa su uveli tu promjenu.
nitko nije rekao da je to loša stvar, nego smo samo rekli da ga nitko ne može špijat.
Sad sa time uveli su više problema nego što ih je prije bilo.
na sljedećoj invaziji se treba požalit kako je ovo loše, da vrate na staro stanje Grin

http://prntscr.com/9kffac

onda neka promjene pravila jer tamo još uvjek piše da je 100% uspješna špija i 100% uspješna kontra kada je razlika viša od 5 nivoa
Evidentirano
pijujica
Sergeant
**

Karma: +11/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil Email
« Odgovor #5 na: Prosinac 31, 2015, 01:03:36 »

Nema više pravila o 5 nivoa razlike i promijenili su formulu kontrašpijunaže, koja je kao i prije nedostupna za igrače  *freak* *crazy*
Pa je teško nešto specifično dalje reći, mada bi po napisanom ti trebao u pravu biti, ali uvijek ostaje mala vjerojatnost pada njegovih špijuna po velikoj "nesreći" tj, s jako malom vjerojatnošću.

dakle mi dižemo kontru i špijunažu a da pojma nemamo kako to funlcionira, pa to je fenomenalno, od admina imamo koristi koliko i od prišta na jednom djelu tjella,

ti tu magiju ne razumiješ a mi bi ko mali retardi trebali ovo igrati, e pa sokole, mi ovo plačamo, dakle i ono stvorenje od admina, i tebe pa i servere a usred igre se mjenjaju pravila o kojima nema nikakove obavjesti, onako na "vjerujte nam" je sve, e ne vjerujem

v-6 je najavljivan kao nešto predobro ali smo svjedoci "piškit ću kakit ću" vaginalija na dnevnoj bazi

ako pitam nešto osobe sa posebnim potrebama dobit ću tipizirani odgovor, to dresirani čimpanze u NASA-i rade bolje ili dobijam "automatsku sekretaricu"  u stilu "...trenutno nismo...bla, bla, keny, srač.."

ili onu meni dragu isprikicu kad se bodoinstalateri dohvate odčešljivanja sereVera : "..ispričavamo se i uvažite...bla, bla, ser, srač.."

ajde budite pošteni pa vi nama objasnite kako su na v-6 moguče "dijamantne skripte" i sve druge đakonije koje se u pravilima nazivaju varanje kada i sami pošteni admini i modovi znaju da i kad vide prevaru za 10eura kupljenih dija imaju za progutati nešt koloritnog bukea i tamnije boje da bi isto na**** kao odgovor

osobno nemam ništa protiv dijamantne lige, ali kad vas več ti divni ljudi plačaju peglajuči svoje kartice onda nešto i radite ili dajte otkaz jer ste nesposobni nešto shvatiti, prevesti, provjeriti i dati suvisli odgovor, ili javno napišite da ste nesposobni za posao a da od pojmova zec- lovac-šuma niste u stanju sastaviti rečenicu, nije sramota biti nesposoban ili tup, sramota je lagati da je "..provjerom u uredu..bla, bla.." i varati jer kako drugačije objasniti nepisano pravilo o špijunaži koje nitko nezna pojasniti

ništa osobno Duncane ali je ovo bolesno frustrirajuče

Sretna Vam Nova Godina

Evidentirano
FARTninja
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 39


Profil
« Odgovor #6 na: Prosinac 31, 2015, 09:28:24 »

pijuica, mislim da je bila obavijest, treba pogledati i prolistati arhivu. ima nekih 2-3 mjeseca sad već.
znači pravila što se tiče špije ostaju ista kao što jesu, ali jedina je razlika, što postoji mal mogučnost da te netko špija iako ima špiju za 5 nivoa nižu nego ti i puno manje špijuna nego ti, ali je ta vjerovatnost jako jako mala.
nema smisla govoriti u postotcima kada bi to bilo 0.00001 i manje posto.

Ovo što kažeš u vezi varanja, slažem se sa tobom u cijelosti.
također treba napomenuti naštimavanje bitaka dana. najžešće mi je kad vidim da frajer ima 4 bitke dana obrambene protiv istog igrača svaki drugi dan.
1. da je lik nubara nebi mogao obnoviti dovoljno vojsku da se zabije, a najbolje je što bodovi rastu, dakle on se razvija, od vojske ne može, dakle netko ga pusha.
2. al da  je iskusan igrač nebi slao koplja konjicu i strijelce na utvrdu punu strijela.
to bi trebalo biti protuzakonito, to je doslovice krađa tuđeg poštenog rada( naštimavanje bitki), a za pushing nikad još nitko nije kažnjen.
zapravo jeste, jednom, to je u tjedan dana skočio sa 75 K na 3 M i to je bio kažnjen na 2 tjedna zabrane napada, bravo. a onaj od 44 M bodova zabranu tržišta na tjedan dana.
tjedan dana nakon cijene tržišta se prepolovile, a ovaj nakon toga skočio dodatnih 3 M, da li je opet bio kažnjen, nije, zašto, zato jer je resurse zaradio od pljačke
ček, ali frajer je pod zabranom napada, kakva pljačka u pm. tko tu koga j.

a što se tiče ovih dijamantnih skripti, to je podržano od imperie i ona ima neki  Lips Sealed eni profit od tog, inače bi to u jednom danu skrpali. ili su programeri toliko nesposobni.

ovo je zaista previše. V6 je trebala biti nešto zakon. i dok si mogao premještati kuće bilo je dobro, imali smo natjecanja čija će provincija biti ljepša i ta  Lips Sealed.
ova V6 je
1. sporija od v5
2. puna bugova
3. guta ogromnu količinu memorije. ( masovna)
4. ne daje skoro ništa od obečanog
5. konstantno uvođenje novih modula koji nemaju nikakve povezanosti sa igrom ( osim za ispucavanje dija)
6. ne funckionirajući novi moduli ( ako uvodiš novi modul u igru koja se da igrati preko mobitela, taj modul se MORA MOĆI KORISTITI I NA MOBITELU, ne možeš igrati dvije verzije iste igre)

no zašto je to sve u k, to je zato što hoće da igrica iziđe na steam, a kad iziđe tamo, morat će se kupit da bi se mogla igrati. znači dodatan profit. a ne vide da će to ubit igricu.
najžešća stvar je što je igrica http, umjesto https-a, a kada upadne pod steam biti će meta potencijalnih hakera koji se žele dočepati podataka, a ljudi kupuju dije preko kartica itd. to će biti zlatni rudnik za hakere.

več sad je buše amateri sa svakakvim skriptama za napade, to samo govori koliko je nesigurna, a nečiji bankovni podatci su tu pohranjeni. TO SE NIKAKO NE SMIJE DOZVOLITI.
ako kupuješ dije, kupj preko mobitela nikako karticom, njima ne bih  Lips Sealed  povjerovao, kamol bankovni račun !

ovako. mi smo ti koji igramo ovu igricu, ne oni. Oni zadovoljavaju naše želje, ne mi njihove. a mi(ja ne) ih plaćamo da zadovolje naše želje.
M trenutno kupujemo stojadina po cijeni Mercedesa, zašto ? zato što je prije 2 godine predstavljen kao mercedes, i bio je neki jeftini mercedes, ali su ga srezali na stojadina jer je po njihovom ovako bolje.
Zašto ? zato što nitko ne želi ništa reći, a kad netko nešto kaže, il ga od Lips Sealed u il "zašto se zamaraš sa time, ko da će te itko poslušati"
Poslušati će te, poslušati. samo trebaš reći.

I sretna nova godina.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 2016, 04:08:00 od FARTninja » Evidentirano
FARTninja
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 39


Profil
« Odgovor #7 na: Prosinac 31, 2015, 09:33:03 »

http://prntscr.com/9kffac

onda neka promjene pravila jer tamo još uvjek piše da je 100% uspješna špija i 100% uspješna kontra kada je razlika viša od 5 nivoa

što se tiče ove slike, onaj tvoj broj kontre je onaj nivo koji će se računati kada klikneš "kontrašpijunaža" tj, tvoja stvarna je uvečana za 3
prema tobe, tvoja kontra nije 21, nego je 18 (21-3=18) ((za svaki slučaj Grin))
dakle između njegove 15 i tvoje 18 je 3 nivoa razlike, sa ovim brojevima, šanse nisu baš najveće ali su poprilično dobre, okvirno ja bih reč nekih 65 % šanse za uspješnom špijom)
ali ti ćeš ga 100 % kontrirati, jer će ti u kontrašpijunaži nivo biti tvoj stvarni +3
to piše u pravilima negdje, treba potražiti.

sam sam prešao pravila nekoliko puta, tako da kada puknem d mi nešto nije jasno, obično nije u pravilima ili je sakriveno ili ga nema Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #8 na: Siječanj 01, 2016, 01:25:50 »

dakle mi dižemo kontru i špijunažu a da pojma nemamo kako to funlcionira, pa to je fenomenalno, od admina imamo koristi koliko i od prišta na jednom djelu tjella,

ti tu magiju ne razumiješ a mi bi ko mali retardi trebali ovo igrati, e pa sokole, mi ovo plačamo, dakle i ono stvorenje od admina, i tebe pa i servere a usred igre se mjenjaju pravila o kojima nema nikakove obavjesti, onako na "vjerujte nam" je sve, e ne vjerujem

v-6 je najavljivan kao nešto predobro ali smo svjedoci "piškit ću kakit ću" vaginalija na dnevnoj bazi

ako pitam nešto osobe sa posebnim potrebama dobit ću tipizirani odgovor, to dresirani čimpanze u NASA-i rade bolje ili dobijam "automatsku sekretaricu"  u stilu "...trenutno nismo...bla, bla, keny, srač.."

ili onu meni dragu isprikicu kad se bodoinstalateri dohvate odčešljivanja sereVera : "..ispričavamo se i uvažite...bla, bla, ser, srač.."

ajde budite pošteni pa vi nama objasnite kako su na v-6 moguče "dijamantne skripte" i sve druge đakonije koje se u pravilima nazivaju varanje kada i sami pošteni admini i modovi znaju da i kad vide prevaru za 10eura kupljenih dija imaju za progutati nešt koloritnog bukea i tamnije boje da bi isto na**** kao odgovor

osobno nemam ništa protiv dijamantne lige, ali kad vas več ti divni ljudi plačaju peglajuči svoje kartice onda nešto i radite ili dajte otkaz jer ste nesposobni nešto shvatiti, prevesti, provjeriti i dati suvisli odgovor, ili javno napišite da ste nesposobni za posao a da od pojmova zec- lovac-šuma niste u stanju sastaviti rečenicu, nije sramota biti nesposoban ili tup, sramota je lagati da je "..provjerom u uredu..bla, bla.." i varati jer kako drugačije objasniti nepisano pravilo o špijunaži koje nitko nezna pojasniti

ništa osobno Duncane ali je ovo bolesno frustrirajuče

Sretna Vam Nova Godina


ocito si pogrijesio mjesto na kome ces se zaliti Grin ako si nezadovoljan igrom onda se trebas pozaliti adminima, a oni ne citaju ovaj forum, vec s njima mozes kontaktirati ovdje http://www.imperiaonline.bg/contacts/   naravno, iskljucivo na bugarskom i egleskom jeziku.

sto se dunkana i ostalih modova tice, njihova jedina zadaca je da ti obrisu post i ako ih posaljes u rodno mjesto ili zavicajnu opcinu, da ti uskrate koristenje foruma (prije par godina bi to bila i neka kazna kad je forum uredno radio) uz recenicu : zao nam je vi ste iskljuceni zbog vrijedjanaj moderatora  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*. ali sto ces, svi imaju svoje veselje i mjesto gdje dokazuju svoju moc. ako ne mozes biti doma gazda zeni, mozes biti gazda na forumu Grin

Svima Sretnu Novu Godinu želim!!!! Smiley
Evidentirano

pijujica
Sergeant
**

Karma: +11/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil Email
« Odgovor #9 na: Siječanj 01, 2016, 11:44:01 »

ocito si pogrijesio mjesto na kome ces se zaliti Grin ako si nezadovoljan igrom onda se trebas pozaliti adminima, a oni ne citaju ovaj forum, vec s njima mozes kontaktirati ovdje http://www.imperiaonline.bg/contacts/   naravno, iskljucivo na bugarskom i egleskom jeziku.

sto se dunkana i ostalih modova tice, njihova jedina zadaca je da ti obrisu post i ako ih posaljes u rodno mjesto ili zavicajnu opcinu, da ti uskrate koristenje foruma (prije par godina bi to bila i neka kazna kad je forum uredno radio) uz recenicu : zao nam je vi ste iskljuceni zbog vrijedjanaj moderatora  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*. ali sto ces, svi imaju svoje veselje i mjesto gdje dokazuju svoju moc. ako ne mozes biti doma gazda zeni, mozes biti gazda na forumu Grin

Svima Sretnu Novu Godinu želim!!!! Smiley


žaliti se na famozni "ured" je frustrirajuče jer uvjek dobijem standardni odgovor, mislim da je BloddyDolor sam sebi prodavao rese ispod cjene i sam sebe prijavio, naravno odgovor je bio da je sve u najboljem redu

nakon toga doista mislim da nema smisla da se dopisujem sa "specijalcima" jer odgovori su ili stupidni kliše ili nesuvislo trtljanje

Sretna Vam Nova Godina
Evidentirano
tito185
Private
*

Karma: +0/-5
Offline Offline

Postova: 12


starcevicmateo3@gmail.com
Profil Email
« Odgovor #10 na: Srpanj 16, 2016, 11:23:55 »

Moguće da je decko prije napada na tebe podigao spijunazu ili je mozda vladar ili plemić imao koji nivo spije Smiley
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!