Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 05:27:43 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: V6  (Posjeta: 653 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
DarthAnakin
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 39



Profil
« na: Prosinac 19, 2015, 10:29:55 »

 Ja probavam igrati onaj V6 i sad kontam,ima iskusnih igrača,nisam igrao ovo već 3 god.,ali ajde,upalio malo za razbibrigu i ima masa nejasnih i nedefiniranih stvari.Ono što me zanima je kako da ja vidim koliko mi donose i na koji način se računaju migracije u V6 Huh?  Huh?
  Ako dignem zadovoljstvo na max - piše "emigracije = 0
  Ako ga u glavnoj malo smanjim i dignem porez,opet nekad piše 0 a nekad ide u mali minus,to razumijem,valjda je ono računanje nasumičnih carstava pa zbrajanje i oduzimanje ostalo isto....
  Ali dio koji mi nije jasan je da nigdje nema definirano koliki je priljev stanovništva od migracija ,jer ako je neka osnova podići rast populacije u iber u početku,na koji način da ja uopće vidim tu koliko mi je dnevno ljudi došlo Huh?  Huh?
  Postavim pitanje tamo na onome "pitaj igrača" i umjesto da ljudi jednostavno kažu : stari,nemam pojma,nekim filozofskim spikama čuvaju svoj ego i reputaciju "velikih znalaca". Na pitanja tipa "koliko mi treba ovnova za srušit F6 ? " ili " zašto sam izgubio napad na fort a poslao sam 4 kile konja ? " može odgovarati bilo tko koji je igrao ovo duže od 5 dana.....
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #1 na: Prosinac 21, 2015, 12:58:12 »

Postavim pitanje tamo na onome "pitaj igrača" i umjesto da ljudi jednostavno kažu : stari,nemam pojma,nekim filozofskim spikama čuvaju svoj ego i reputaciju "velikih znalaca". Na pitanja tipa "koliko mi treba ovnova za srušit F6 ? " ili " zašto sam izgubio napad na fort a poslao sam 4 kile konja ? " može odgovarati bilo tko koji je igrao ovo duže od 5 dana.....
Jer nije tako Smiley Dobio si kvalitetan odgovor tamo Smiley
A na jednostavna pitanja zna većina njih i koji nisu tamo odgovorit, to je istina, ali neko i to treba, ali uz to treba i na malo zamršenija pitanja znat odgovorit Smiley Ekipa na "pitaj igrača je iskusna i dobra, nekad ima greška u samim uputama pa kad je tako većinom je i odgovor koji se daje kriv, ako ti je kriva originalna dostupna informacija... ali to se onda riješi prijavom na suport, još jedna od stvari kojima se putem "pitaj igrača" poboljšava i sama igra.
Evidentirano
kerber123
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 25



Profil Email
« Odgovor #2 na: Prosinac 21, 2015, 01:33:10 »

Ja probavam igrati onaj V6 i sad kontam,ima iskusnih igrača,nisam igrao ovo već 3 god.,ali ajde,upalio malo za razbibrigu i ima masa nejasnih i nedefiniranih stvari.Ono što me zanima je kako da ja vidim koliko mi donose i na koji način se računaju migracije u V6 Huh?  Huh?
  Ako dignem zadovoljstvo na max - piše "emigracije = 0
  Ako ga u glavnoj malo smanjim i dignem porez,opet nekad piše 0 a nekad ide u mali minus,to razumijem,valjda je ono računanje nasumičnih carstava pa zbrajanje i oduzimanje ostalo isto....
  Ali dio koji mi nije jasan je da nigdje nema definirano koliki je priljev stanovništva od migracija ,jer ako je neka osnova podići rast populacije u iber u početku,na koji način da ja uopće vidim tu koliko mi je dnevno ljudi došlo Huh?  Huh?
  Postavim pitanje tamo na onome "pitaj igrača" i umjesto da ljudi jednostavno kažu : stari,nemam pojma,nekim filozofskim spikama čuvaju svoj ego i reputaciju "velikih znalaca". Na pitanja tipa "koliko mi treba ovnova za srušit F6 ? " ili " zašto sam izgubio napad na fort a poslao sam 4 kile konja ? " može odgovarati bilo tko koji je igrao ovo duže od 5 dana.....
lako rijesivo posto mislis da nisi dobio kvalitetan odgovor u rubrici pitaj igraca,,ja mislim da jesi,,jednostavno procitaj knjigu kako igrati i tamo ti je sve detaljno opisano oko migracije i zadovoljstva a ako neznas gdije se nalazi ta knjiga ,,,,PITAJ IGACA,,,
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!