Imperia Online Croatia
Ožujak 19, 2024, 05:42:04 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: previse i za mene..:)  (Posjeta: 6093 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #15 na: Ožujak 28, 2018, 01:44:02 »

Igoreeee  Shocked igraš .... Svaka čast .... Smiley
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #16 na: Travanj 06, 2018, 02:56:30 »

https://youtu.be/77L9CjvyCtE    .... Cheesy
Evidentirano

DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #17 na: Listopad 18, 2018, 09:08:01 »

Upozorenje: ova tema je neaktivna bar 120 dana.
Osim ako sigurno želite odgovoriti na ovu temu, molimo da razmotrite otvaranje nove teme.
Naslov:   heeheh
Nego, Igore znam da ćeš se kvalificirati na SP ali me čisto zanima po tvom mišljenju kolko dija treba za prvih 30 ? Wink
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #18 na: Listopad 20, 2018, 06:54:15 »

Upozorenje: ova tema je neaktivna bar 120 dana.
Osim ako sigurno želite odgovoriti na ovu temu, molimo da razmotrite otvaranje nove teme.
Naslov:   heeheh
Nego, Igore znam da ćeš se kvalificirati na SP ali me čisto zanima po tvom mišljenju kolko dija treba za prvih 30 ? Wink
ne znam dal ikog vise tu ima, vidim od kad me nema nitko nista nie pisao. uglavnom pokusati cu ti odgovoriti.
igor ce se kvalificirati i za to nece potrositi ni diju jer zna kako.
uglavnom ja sam s jednim racunom krenuo tek 3. dan kvalifikacija. nisam potrosio ni dijamant . racun je bio 28 razine, sad je 52 i do kraja ce biti oko 60te. znam sigurno da cu ga kvalificirati na SP i da za to ne treba ni jedan dijamant.
na horusu sam krenuo s 60 000 dija koje sam dobio na ljetnim igrama i jos mi je ostalo 15000. ako si pratio jedno vrijeme sam bio 4. pa sam se vratio oko 30og mjesta. ovaj tren mogu biti opet 4. da hocu i tu je kvaka. ako si medju prvih 10 ne mozes igrati bez dija. trebaju ti za potkove i skrinje. jer u bitkama trosis toliko vojske da ih nemas od kuda regrutirati, vec ih moras vaditi iz skrinja i ne smijes uopce trositi stanovnike jer onda u skrinjama dobijes malo vojske. znaci, ako se ne boris za prvo mjesto ne trebaju ti dije!
necu ti napisati kako ali dat cu ti par savjeta, pa ti mozda pomognu. ako se oces kvalificirati prebaci se na barbarizam. kad idu porobi cuvaj vosku i pusti par bitaka. ja izmobiliziram cijelu provinciju na 0 , pa neka porobljava Grin 

http://prntscr.com/l8czey

nadam se da ti je ovo pomoglo!
« Zadnja izmjena: Listopad 20, 2018, 07:04:12 od Horus » Evidentirano

DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #19 na: Listopad 20, 2018, 07:17:05 »

Ooo Legendo ... Hvala no odg ... Pošto ja zapravo nemam blage veze sa V6 svaki savjet je ko kuća ... Probao sam malo u zadnjoj eri cs6 čini mi se pa sam se zblesirao od neznanja  Grin navukao vojsku ali nema carskog ... Hhhh ... U biti ne igram više ... Odigrao sam još jedan c2 onako iz čiste objesti da natučem ACC ... Prošlo je vrijeme Storma pa tako i moje a ovo klikanje me uvijek veseli kad nemoral brinuti o nekim živim igračima ... Neću se kvalificirati jer smatram da ima puno pametniji i boljih nego onako zanimalo me... Hvala još jednom i pozdrav
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #20 na: Listopad 23, 2018, 06:15:09 »

A di sa milijardama Huh?  *crazy*  Grin
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #21 na: Listopad 29, 2018, 12:04:38 »

Evo trebalo mi je par dana od zadnjeg posta da ufatim smisao v6... Dakle, ovo definitivno ide pod temu koja je... Previše i za mene  *freak* da ne kenjam previše ova igra se svodi na to ko će više centri nadrmat i to ne u akademiji nego u sveučilištu i spiskat silne milijarde... I podići se u omjeru jedna milijarda = jedan milijun net bodova... Ustvari poprilično žalosno... Inače stvarno ne treba ni jedan dijamant za kvalifikacije barem ne u cro... Onda svima pozdrav možda za koju godinu dvije ili tri  [:-}
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #22 na: Listopad 29, 2018, 10:13:48 »

Evo trebalo mi je par dana od zadnjeg posta da ufatim smisao v6... Dakle, ovo definitivno ide pod temu koja je... Previše i za mene  *freak* da ne kenjam previše ova igra se svodi na to ko će više centri nadrmat i to ne u akademiji nego u sveučilištu i spiskat silne milijarde... I podići se u omjeru jedna milijarda = jedan milijun net bodova... Ustvari poprilično žalosno... Inače stvarno ne treba ni jedan dijamant za kvalifikacije barem ne u cro... Onda svima pozdrav možda za koju godinu dvije ili tri  [:-}
istina. napokon su bugari napravili igru gdje nisu bili bitni dijamanti nego logika igraca, jer ipak se trebalo sjetiti koji je nacin na koji se moze doci do prvih 30. i svaki iskusan igrac je to mogao.  a sad da ti odgovorim sto s tim silnim milijardama Grin
eto, kaledM iz brazila je uz nekih 20 000 € svoje milijarde pretvorio u 1 778 146 036 eko bodova. za razliku od njega, moja malenkost u hrvatskoj je svoje milijarde za 0 € pretvorio u oko 2 400 000 000 bodova iskustva. tj,  u kvalifikacije sam krenuo sa 67. razinom na 20%, a zavrsio sam na 90% 70. razine. razlika je u tome sto ce njemu ti eko bodovi zavrsiti u ovim kvalifikacijama, a  moji bodovi iskustva ce ostati zauvijek u svim mojim svjetovima.
a i moj drugi racun s kojim sam se zezao i poceo tek 3. dan igrati, krenuo je s 28. razine , a sad jer na 65.  i njega sam  kvalificirao , ali sam ga namjerno srusio ispod 30. mjesta Smiley
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #23 na: Studeni 01, 2018, 12:26:04 »

horse ti si stvarno bog!
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #24 na: Studeni 01, 2018, 12:32:33 »

uf .. ja sam na kraju uspio sve resurse potrošiti i svu populaciju ali se nisam uspio kvalificirati Smiley

cijele kvalifikacije sam bio na monarhiji.. mislim da me to dotuklo Smiley

ali zato predstavljam Veliku Britaniju na SP .. bijem se s rusima i amerikancima hehe
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #25 na: Studeni 01, 2018, 12:46:38 »

horse ti si stvarno bog!
Ozirisov sin ? ili Raov sin ? Smiley
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #26 na: Studeni 02, 2018, 11:35:18 »

kako ide protiv Egipta , hoće biti koji dvorac ? Smiley

boje li se Egipčani napasti boga Horusa ? Smiley



« Zadnja izmjena: Studeni 02, 2018, 11:49:32 od Igor245 » Evidentirano

DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #27 na: Studeni 28, 2018, 12:14:20 »

uf .. ja sam na kraju uspio sve resurse potrošiti i svu populaciju ali se nisam uspio kvalificirati Smiley

cijele kvalifikacije sam bio na monarhiji.. mislim da me to dotuklo Smiley

ali zato predstavljam Veliku Britaniju na SP .. bijem se s rusima i amerikancima hehe
Uopće ti ne vjerujem  :d ali dobro ajd sad kako ti kažeš ...
Kaj se tiče kvalifikacija nije bila neka muka , ipak Egipat se pokazao kao malo prejak suparnik za osvojiti prvo mjesto ...
A finale je priča za sebe ... Bez obzira na moje (ne) iskustvo u V6 imam dvije stvari za reć :
1. Ko ima više dija taj nabije i dobije - mislim realno, osim kvalifikacija Nemreš imati 100 milja vojske osobno pa ne znam da si koliko aktivan i kaj radiš
2. Hm ... Da ne bi neko krivo shvatio ali nije baš da nam je savez posložen ... I da se niko ne uvrijedi izgledamo ko bunch of yoyos :d i teško ćemo u top 10 na kraju ali dobro osim što je uvijek problem naš mentalitet ljudi igraju kolko mogu i znaju i to je to ...
« Zadnja izmjena: Studeni 28, 2018, 12:16:46 od DeeRaa » Evidentirano
bushidoWar
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 13


https://www.youtube.com/watch?v=-2u9L7yqs-0


Profil
« Odgovor #28 na: Prosinac 06, 2018, 03:42:37 »

 Grin Kaj ima novo?  Osim kaj je Brazil uspio horde zaustaviti.... Grin
Evidentirano

DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #29 na: Prosinac 06, 2018, 09:02:16 »

Oooh još jedna Legenda  :hooray: :hooray: :hooray:  pa gdje si kak si kaj ima ? Igraš li ? I žao mi je kaj se nisam javljao  Sad a kaj se tiče SP nemam kaj pametno za reći  *crazy*
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!