Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 01:11:25 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: DALI I VAMA IGRA GUBI SMISAO ?  (Posjeta: 3678 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ja sam taj
Private
*

Karma: +1/-6
Offline Offline

Postova: 20


Profil
« na: Studeni 18, 2015, 07:01:46 »

Dugo nisam bio na FORUMU, ali da eto i ja postavim svima pitanje koji igraju dali CS1 ili 2 ili 3 ili koliko ih već ima neznam ni ja  ( a čemu toliko CS servera nemam pojma ), dali i vama kao i meni ova igra je izgubila svaki smisao igranja.
Razlog takvom razmišljanju je sljedeći :
Nekad davno se igralo i igra se svodila na znanje i umijeće IGRAČA, pogotovo dok je bio OBAVEZNI OFF, gdje je svaki račun bio pod obaveznim 6 ili 8 sati BLOKADOM.
Nakon ukidanja OBAVEZNOG OFF-a igra je već pomalo gubila na smislu jer su RAČUNE igrali po dva tri a nekad i po 4 igrača tako da nema ama baš nikakve šanse taj RAČUN pobijedit ili ulovit VOJSKU ili POKUPIT rese.
Malo po malo počele su stizati skripte-programi , tako da sad postoje programi za :
ALARM ZA NAPAD, PROGRAM ZA TRŽNICU, PROGRAM ZA SAVEZNI NAPAD, PROGRAM ZA PRONALAŽENJE KOLONIJA, neznam više nit sam koliko skripti i programa postoji.....
ZNAČI MOJ ZAKLJUČAK JE SLJEDEČI; OVO JE POSTALA IGRA GDJE IGRAČ IGRA PROTIV PROGRAMA A NE VIŠE IGRAČ PROTIV IGRAČA !!!

Žalosno je da osnivači ove igre do dan danas nisu uspjeli riješit taj problem i nakon bezbrojnih prijava i slanja dokaza itd. itd. itd. oni se i dalje prave mutasti te sa svojim komentarima toliko vrijeđaju inteligenciju nas igrača da čovjeku dođe da im ode do ureda i sve i jednom opali dobre naše stare BALKANSKE ZIDARSKE IZA UHA.

ODGOVOR NA OVO ZNAM I SAM: NIJE IH BRIGA ZA NIKAKVE PROGRAME DOK GOD IM SE SLIJEVA U ĐEP ABNORMALNA KOLIČINA DIJA, A POGOTOVO SE TO UDVOSTRUČILO NAKON DOPUŠTANJA SVIH TIH SILNIH PROGRAMA DA SE MOGU KORISTIT JER JEDINO AKO IGRAČ UTUČE MINIMUM 5.000€ MOŽE PARIRAT I MOŽE IGRAT KAKO TREBA OVU IGRU !!!

NADAM SE DA ĆE BIT UČESNIKA NA OVOJ TEMI.

LJEPI POZDRAV SVIM IGRAČIMA
Evidentirano
Diktator10
Sergeant
**

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil
« Odgovor #1 na: Studeni 18, 2015, 02:38:48 »

Pa eto ukidaju cs realme polahko ... Tj v5 verziju.. Cs5 retardi ukidaju..zao mi sto vrijedjam retarde poredeci ih s njima ali tako je.. V5 ukidaju da bi se pare bacale na v6 .. Tamo kao ima manje prevara..ali dovoljna je sama po sebi verzija da se vidi prevara..umjesto da sjedine sve cs-ove u jedan i da to bude v5 oni lagano sve unistavaju..naravno ako bi se lupale dije kao neki u v6 ostavili bi je..
Evidentirano
pepsi18
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 24


Profil Email
« Odgovor #2 na: Studeni 18, 2015, 11:31:44 »

v6 se definitivno svodi da si prisiljen kupit dijamante,ukidanje cs svijetova i v5  potez koji im neide na ruku a sada dali ce dobit ili popusit vidjet ce sami Grin Grin
,...99% prije ovo drugo,..jednostavno receno da v6 sta vrijedi igrali bi ga ljudi, toliko je s Lips Sealed n da se cak hrvatski reprezentativci dadu  Lips Sealed . za saku dija (da bi osvojili zlato) dovođenjem bogatih igraca iz drugih zemalja(uskracivanjem nasih dobrih igraca koji zbog njih nisu mogli nastupitza svoju zastavu igrat) jer u V6 moras stvarno potrosit jako puno novaca da bi bio nesto a to nije vrijedno igranja i da se netko bogati na racun budala koje trose jako puno eura na glupost

sve u svemu neka ukinu v5 svijetove i odmorit cemo se zauvijek od IO jos nas jedino v5 drzi ovdje,..palac gore za bugare i budale koje nevide sta rade jer ovu ekipu nece privuc na v6 koji je totalno idiotski s Lips Sealed an do sada su izgubili jako puno izgubit ce jos vise
Evidentirano
pijujica
Sergeant
**

Karma: +11/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil Email
« Odgovor #3 na: Studeni 19, 2015, 01:49:20 »

Pa eto ukidaju cs realme polahko ... Tj v5 verziju.. Cs5 retardi ukidaju..zao mi sto vrijedjam retarde poredeci ih s njima ali tako je.. V5 ukidaju da bi se pare bacale na v6 .. Tamo kao ima manje prevara..ali dovoljna je sama po sebi verzija da se vidi prevara..umjesto da sjedine sve cs-ove u jedan i da to bude v5 oni lagano sve unistavaju..naravno ako bi se lupale dije kao neki u v6 ostavili bi je..

naravno da ih ukidaju

mali smješni svjetiči u kojima je aktivni 30 ljudi na 300acc, svi oboružani skriptama ali su glavni u svom selu, ma neka ukinu te smješno male gotovo pa privatne realme, tri v-5 ralma bila bi dovoljna a vjerojatno bi ukidanjem mogučnosti varanja skriptama postali i igrački brojniji

Evidentirano
Diktator10
Sergeant
**

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil
« Odgovor #4 na: Studeni 19, 2015, 09:45:16 »

Pa naravno da treba da ih ukinu ...ostave jedan ili dva cs-a ovdje se rasi o tome da ne shvatas i ne citas bas najbolje..isto to svako kaze ..ali fazon je sto oni ne rade na ukidanju cs nego konomet v5   *crazy*
Evidentirano
ja sam taj
Private
*

Karma: +1/-6
Offline Offline

Postova: 20


Profil
« Odgovor #5 na: Studeni 19, 2015, 10:55:53 »

Ja se nisam nit uključivao na V6 osim naravno kupovine dija i prebacivanjem nakon toga tih dija u CS račun jer je bonus kod prve kupovine paketa više nego odličan, ali nisam radi toga postavio pitanje vezano za V6, već za V5-CS svjetove i doslovno po mojem zaključku i viđenju kamo vodi ova igra ako BUGARI i dalje budu dopuštali da se koriste te skripte a to je da ČOVIJEK NA KRAJU IGRA PROTIV KOMPJUTERA NAMJEŠTENIM NA RAZINU 10 DOK JE VLASNIK RAČUNA NA RAZINI -100,,,HAHAHA

Neznam zašto sad na ovo ne odgovaraju ovi iz takozvane PODRŠE, jer oni su po meni sve osim podrške , pošto su u 99,9999% slučajeva uvijek uz IGRAČA koji troši 5000€ i njega puštaju da igra kako hoće a npr. slabije igrače KAŽNJAVAJU sa svim mogučim BLOKADAMA.

Po meni jednostavno riješenje ovog problema je da vrate OBAVEZNI OFF tako da u tom slučaju i igraći koji troše abnormalne količine dija kao i oni koji troše umjereno imaju podjednake šanse jer kad ode spavat na OBAVEZNI OFF, nema tih dija koje če ga spasit da ga se uništi.......
Evidentirano
Diktator10
Sergeant
**

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil
« Odgovor #6 na: Studeni 20, 2015, 05:44:44 »

Ne brini se nece ti niko odgovoriti kao ni meni Grin igra raja svjetsko,a i kad ne igra niko ne odgovara , a zasto bi kad nema ko ni kompetentan da odgovori Grin
Evidentirano
_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #7 na: Studeni 20, 2015, 09:37:04 »

nema igre koja ne donosi prihod vlasniku..ova je otišla najdalje po tome...to znači ako ne kupujete dije vi igrate i zarađujte dije bitkama dana to vam je 100 dija..
 Infarkt (r238)ih je narokao čudo i pobio te sve vaše dijamataše radom i smislom za igru a ne plakanjem da se nemože..iskreno dugo igram ali nisam vidio nekoga sa takvim smislom za igru i za pračenje..mnogi nazovi igrač mu nisu iskreno ni do koljena  *beer*
Evidentirano
Diktator10
Sergeant
**

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil
« Odgovor #8 na: Studeni 21, 2015, 12:12:03 »

prica se o v5  i  v6 ... ne prica se o iskustvu i znanju... jednostavno je , nek uvedu nagradu za bitku dana u v5 ,, nek uvedu kolo srec u v5 i to je to...  nek taj isti onda pobije te dijamantase na v5 gdje nema tih nagrada,naravno da se moze,i ja uvijek mogu ali na v6 ne zelim , o tome se nekad prica...
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #9 na: Prosinac 11, 2015, 10:46:34 »

i firum i igra V5 su izgubili smisao nakon svjetskog 2013
Evidentirano
kerber123
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 25



Profil Email
« Odgovor #10 na: Prosinac 11, 2015, 11:25:40 »

neznam stvarno zasto se toliko kuka ,,,svi koji nezele igrati v6 igrati protiv dijamanata,imate V1,V4,registrujte se tamo i igrajte gdije nepostoje dijamanti ,,isto tako ce ostati server za V5 jedan svijet i jedan blitz V5  kao sto je osto V1 ili V4 i da vam kazem ima tamo igraca i pokuso sam ali mi bas glupo, ipak je bolje V6 igrati protiv skripti i dijamanata nego te stare verzije a sve sam igro od prve do zadnje verzije...
Evidentirano
pijujica
Sergeant
**

Karma: +11/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil Email
« Odgovor #11 na: Prosinac 11, 2015, 02:49:33 »

opet kuknjava

ajde da demistificiramo te dije, naravno da puno znače, ali i sa njima treba igrati i znati igrati

sad sam na svijetu 238 koji je pri kraju, skoro cjelo vrjeme sam u top 20 (trenutno osmi) a potrošio sam nekih 60 dija na građenje, vojsku i 3x dignuo 10 satnu http://prntscr.com/9cw31s

otvorio sam jednu škrinju od 4 dijamanta http://prntscr.com/9cw3qx

pa da pojasnim ovima koje kategoriziram u osobe sa posebnim potrebama, dakle jablanovi i zekonje, naučite se prvo igrati, pročitajte i pravila i prestanite kukati, svi vi tkz veliki ratnici : "....koji ste u nekom relamu jednom nekome...bla, bla..truć...srač" i koji "...budete u sljedečem realmu nekoga...bla, bla, troć i opet srač.." pojma nemate o dinamici igre i vadite se na neke tisuče eura koje vi naravno nikada ne bi dali za igru, pa i nemorate, probajte igru naučiti igrati i probajte misliti

pa da zaključim, ****** ste bili i ****** ste i ostali, ja takve nazivam "glasni i nesposobni", ajde sad malo noseke u manual i shvatite igru a ne da se raspišete ovdje  i kukate ko seoski centarfor koji pijan ko čep elaborira kako radi lošeg menađera i zacjere drugog vatrogasnog nogometnog kluba on ne igra u Realu

jadni ste sa kuknjavom isto koliko ste jadni i u igri
« Zadnja izmjena: Prosinac 14, 2015, 09:38:24 od Dunkan1973 » Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #12 na: Prosinac 14, 2015, 09:35:25 »

Nitko nikoga ne tjera igrat imperiju... ako se igra ne razvija u smjeru u kojem pojedinci ili čak i većina želi to je tako svugdje pa i u imperiji... tko ne želi neće ju igrat... osobno se ni meni puno promjena u igri ne dopada, ali ima i dosta poboljšanja ako bugove koji s njima dolaze izuzmemo Grin Ali van toga ono je još uvijek daleko najbolja igra u tom žanru, još uvijek se u njoj da zabavljati čak i bez dijamanata koji su Vam toliko omrznuli... a sami znate da ne bi bilo igre kakva je bez njih... napravite mali nalog i pljačkate okolo koliko god vam drago i milo, nije potrebno za to niti jednog dijamanta potrošiti, znam iz iskustva odigrao sam takvu eru...

Dakle da li mi igra gubi smisao... apsolutno NE Smiley
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #13 na: Prosinac 14, 2015, 12:24:54 »


Dakle da li mi igra gubi smisao... apsolutno NE Smiley


dije su ZAKON  *beer*
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #14 na: Prosinac 15, 2015, 12:05:54 »

Ajde da i ja nesto napisem, iako znam da ce obrisat, mene nista ne kosta a .......... veseli Grin

1. ukuda se v5, odlicno. po meni se je trebao ukinuti jos prije godinu dana. sigurno ce ostati 1 ili 2 realma (x2 i x4) gdje ce dije biti besplatne kao sto su sad u v1 do v4 svjetovima. A sto se prica u vezi toga tice pogledajte forum 4 godine unatrag pa cete vidjeti da su tadasnji fanovi v4 pisali identicne stvari kao i vi sada , pa je na kraju 90% njih preslo na v5 a onih 10% ili su nastavili igrati u onom jednom v4 svijetu ili su odustali . tako ce biti i sada i tu je kraj price, v6 traje vec trecu godinu i po meni i on je isfuran, pa bi bugarima bilo pametno da vec debelo rade na v7 ako ne zele izgubiti igrace.

2. prica o dijama je vec 100x objasnjena. u v6 se mogu koristiti enormne kolicine dijamanata i to moze smetati samo onima koji imaju bolesnu zelju da budu na vrhu tablice, a novcano si to ne mogu priustiti. jer ako igras bez dija , a igrac tvoje klase igra s njima , za par dana ce ti izaci iz x2 opsega i nece ti ibti nikakva prijetnja. znaci, ako imas znanje a igras bez dija , okruzen si luzerima koji ne znaju igrati vec bodove pumpaju dijama, a takvi su lagani dorucak za majstora igre.

3. ono sto mi se ne svidja u v6 je to da igrac sve manje igra protiv drugih igraca (sto je sve do v6 bila jedina opcija), vec vise od 60% igra protiv kompjutora tj. napada razne neovisne gradove, barbarske kampove, lubanje izobilja , tamne utvrde i sto sve ne.

Znaci, kome se svidja neka igra, kome ne, neka odustane. Na netu ima stotine, sto kvalitetnijih, sto nekvalitetnijih igara od imperije. ono sto mogu garantirati da ni u jednoj necete moci potrositi toliko novaca kao u ovoj.a zabavit cete se vise ili manje. ili jos bolje sjednite (kraj godine, vrijeme za sredjivanje racuna) i izracunajte koliko kuna ste potrosili kroz godinu na igru. pa vidite hocete li i iducu godinu tako ili cete ih potorsiti na neke pametnije stvari. ja sam npr. 2012 umjesto dija koje sam potrosio mogao otici 3 tjedna polupansiona u terme tuhelj. danas sam pametniji, ali nisam bitan ja nego vi. sto cete vi sa sobom i svojim novcima, no to je ipak vasa odluka.

Svima cestit bozic i sretna nova godina!!!
Evidentirano

 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!