Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 12:20:27 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CRO 2-era7  (Posjeta: 13701 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #90 na: Listopad 02, 2015, 10:17:47 »

Olja ti si kao Škiljo iza Gvozda ne možeš pobjeći od svoje naravi, pa uvijek si imao, imaš i imat ćeš duple profile.
Grobaru Cro2.

kolikokoliko ja što god da napravim u cro2 svijetu, da igram sa svim računima u 300_SG, da varam na tržištu ti mi nemaš pravo ama baš ništa govoriti.... Ti si pokazao kakav si igrač i osoba.... Čak mi se i khaal tvoj vođa ispričao i rekao da je taj potez bio dno dna
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #91 na: Listopad 03, 2015, 11:20:53 »

E ovo ti je provala godine da mala tina igra za nas i da mi stojimo iza svega  Grin Grin Grin

Bilo je pitanje vremena kada će vam objaviti rat kako bi pokupili ratnu odštetu i da mogu nas riješiti, jer vojno smo stalnu tu negdje.... A ovako bi oni imali vojnu prevlast i to je to.
P.S. Stalno me prijavljuješ za preprodavanje resa na marketu, valjda ti je sada jasno da imam samo jedan acc....

ako vas ja neznam onda vas nitko nezna a to vas najvise smeta mozes pisat po forumu svasta ali da si cist i ovu eru nemozes rec,.. ako imas i malo casti to nesec poreci,pogledaj samo tibili1 ,..tri puta je vec kaznjen za trziste i stalno to radi ,..taj covjek nezna igrat a da ne vara druge igrace,..pa prije par era bi otprije dobio kuglu..svi u tvom savezu sjede na vise racuna i imaju svoje saveze i varaju,...to da te prijavljujem stalno nije istina,..dva puta samo,..onaj tko ti reko da te prijavljujem jel ti reko koliko vi mene prijavljujete,...a gle kakvu zaledjinu imate od strane administratora ponekad morate bit i kaznjeni,...jer Dunkan i kompanija su potekli iz 300sg i husara a to je ie isti savez i kako ce svoj svog kaznjavat,...kako ce Dunkan ili Kika tebe kaznit kad igraju sa vama,.?


i sada mi samo reci kakvu odstetu ratnu mogu pokupit na mom savezu,..pa di je tu logika i pamet  bila objavit rat,..ako su htjeli ratnu odstetu onda su morali vama objavit rat,..
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #92 na: Listopad 03, 2015, 11:22:27 »

i sada mi samo reci kakvu odstetu ratnu mogu pokupit na mom savezu,..pa di je tu logika i pamet  bila objavit rat,..ako su htjeli ratnu odstetu onda su morali vama objavit rat,..

[/quote]

Mogli su probati Grin
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #93 na: Listopad 03, 2015, 11:23:38 »

kolikokoliko ja što god da napravim u cro2 svijetu, da igram sa svim računima u 300_SG, da varam na tržištu ti mi nemaš pravo ama baš ništa govoriti.... Ti si pokazao kakav si igrač i osoba.... Čak mi se i khaal tvoj vođa ispričao i rekao da je taj potez bio dno dna

to sto su bloodsi napravili vama vi ste mom savezu proslu eru tak da ste i vi dno dna
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #94 na: Listopad 03, 2015, 11:25:10 »

to sto su bloodsi napravili vama vi ste mom savezu proslu eru tak da ste i vi dno dna

OK jesmo
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #95 na: Listopad 03, 2015, 11:33:46 »

Mala tina je igrač, možete se samo sakriti pred njim. Evo mene roknuli prije koji dan. preventivna mjera kaže mi OLJA, pa ne bi da se ne osječaju ugroženo. Žao mi samo da nisam ja prvi potego taj potez, a fino me tina upozorio...ako ne budeš ti njih, oni budu tebe. A u tom sam trenutku imao vojske da vas kroz noć sve tri skinem. No, nisam jer sam nekako računao da sa oljom imamo neki nepisani sporazum da se još ne rokamo. sad, sjekira je bačena...ili rukavica...ovisno sa čime se ko bori. kod nas igraju dva acc, i drugi smo savez u ne baš pohvalnom svijetu. ali ako netko želi pokazati pamet i znanje neka se javi kod nas u svijet i nek pokaže koliko se može napraviti.

I za kraj, većina je otišla iz ovog svijeta jer je težak i zahtjevan. Nije za one koji vole puno trošiti već za one koji znaju igrati. U nekom x4 ili više svijetu, roknu te i brzo se oporaviš...ako ti dosadi čekaš koji mjesec i kreneš ponovo. dajte face ovamo i pokažite znanje.

i nemojte nas prozivati za muljanje, tu se previše toga radi da bi imalo smisla prozivati druge.
sta si ti mislio rokat po 300sg i da te ne roknu,..pa to nemoze bilo tko,..treba znati,..hahaha,..a sta se tice tebe i male tine ,....gdje vam cast ostala ,..nekako ste u debelom minusu,..po bitkama se igrac poznaje
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #96 na: Listopad 03, 2015, 11:34:20 »

Moramo li stalo o jednom te istom?? Ajmo o nekim drugim temama
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
tibili
Private
*

Karma: +2/-6
Offline Offline

Postova: 42


Profil
« Odgovor #97 na: Listopad 03, 2015, 11:35:31 »

ako vas ja neznam onda vas nitko nezna a to vas najvise smeta mozes pisat po forumu svasta ali da si cist i ovu eru nemozes rec,.. ako imas i malo casti to nesec poreci,pogledaj samo tibili1 ,..tri puta je vec kaznjen za trziste i stalno to radi ,..taj covjek nezna igrat a da ne vara druge igrace,..pa prije par era bi otprije dobio kuglu..svi u tvom savezu sjede na vise racuna i imaju svoje saveze i varaju,...to da te prijavljujem stalno nije istina,..dva puta samo,..onaj tko ti reko da te prijavljujem jel ti reko koliko vi mene prijavljujete,...a gle kakvu zaledjinu imate od strane administratora ponekad morate bit i kaznjeni,...jer Dunkan i kompanija su potekli iz 300sg i husara a to je ie isti savez i kako ce svoj svog kaznjavat,...kako ce Dunkan ili Kika tebe kaznit kad igraju sa vama,.?


i sada mi samo reci kakvu odstetu ratnu mogu pokupit na mom savezu,..pa di je tu logika i pamet  bila objavit rat,..ako su htjeli ratnu odstetu onda su morali vama objavit rat,..

nije 3 puta, već do kraja ere i opet trgujem Grin
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #98 na: Listopad 04, 2015, 12:00:01 »

nije 3 puta, već do kraja ere i opet trgujem Grin
[/quot
gle ti cim otvoris usta znade se da neces rec nista pametno i istinito,zato nemoj mene hranit svojim lazima sit sam ja i svojih,...uslikaj ti trziste i zaljepi link lightshot od GM poruke,..
Evidentirano
tibili
Private
*

Karma: +2/-6
Offline Offline

Postova: 42


Profil
« Odgovor #99 na: Listopad 04, 2015, 12:03:41 »

nije 3 puta, već do kraja ere i opet trgujem Grin
[/quot
gle ti cim otvoris usta znade se da neces rec nista pametno i istinito,zato nemoj mene hranit svojim lazima sit sam ja i svojih,...uslikaj ti trziste i zaljepi link lightshot od GM poruke,..
to sam od tebe naučio.......i usavršio Grin, i ponavljaš se već po sto puta,daj nešto drugo smisli već
« Zadnja izmjena: Listopad 04, 2015, 12:08:35 od tibili » Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #100 na: Listopad 04, 2015, 12:08:09 »

Moramo li stalo o jednom te istom?? Ajmo o nekim drugim temama

sta fali o ovoj temi,bas je dobra...ti mozda smeta sta se stalno pise o vama,..igra u nasem svijetu i savez crnizamak a nitko ne pise nista o tom savezu,..ajde npr napisi nesto lose o igracu fafonja on je vodja tog saveza ,...mozda vam vas spijun sandra-ri nesto kaze navodno njezin brat igra u 300sg i cuva mu racun,..stvarno ste pokriveni u svim savezima tocno uznadete kad je tko online i ofline,..
Evidentirano
tibili
Private
*

Karma: +2/-6
Offline Offline

Postova: 42


Profil
« Odgovor #101 na: Listopad 04, 2015, 12:10:14 »

sta fali o ovoj temi,bas je dobra...ti mozda smeta sta se stalno pise o vama,..igra u nasem svijetu i savez crnizamak a nitko ne pise nista o tom savezu,..ajde npr napisi nesto lose o igracu fafonja on je vodja tog saveza ,...mozda vam vas spijun sandra-ri nesto kaze navodno njezin brat igra u 300sg i cuva mu racun,..stvarno ste pokriveni u svim savezima tocno uznadete kad je tko online i ofline,..
ne piše se, ti pišeš ako nisi skontao Grin
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #102 na: Listopad 04, 2015, 12:13:40 »

to sam od tebe naučio.......i usavršio Grin, i ponavljaš se već po sto puta,daj nešto drugo smisli već
tesko tebe moze netko nadmasit premazan si svim mastima,najjaci si muljator i varalica i povjesti IO,...vec si ti debelo sjedio u cro2 i bio rasporedjen u svim savezima ,..cak sudjelovao u razbijanju vojske 300sg od strane bloodridersa,...sada samo reci da nisi sa normabelom igrao u savezu bloodridersi a sa tibili1 u 300sg,..
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #103 na: Listopad 04, 2015, 12:16:07 »

i sada si vođa saveza 300sg,koja sramota za taj savez..cestitam uspio si u svojoj karijeri
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #104 na: Listopad 04, 2015, 12:17:40 »

mogu oni mene banovat i izbacit sa foruma ali ti tibili1 ti si sramota za ovu igru
Evidentirano
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!