Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 09:50:00 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CRO 2-era7  (Posjeta: 13557 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #30 na: Kolovoz 30, 2015, 10:46:37 »

Čemu vrijeđanje Dražene, kakva si to osoba postao... Znam te već 5 godina i nikada ništa ružno ili bezobrazno nisam ti rekao, hvala na lijepim riječima, svaka čast prijatelju
takav sam kakvog ste me napravili ....znam i ja tebe i znas da sam stajao uvijek uz tebe kao nitko nikad...i nemoj mene vise zvat prijatelju,nikada..izabrao si lose drustvo oko sebe...
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #31 na: Kolovoz 30, 2015, 10:48:13 »

takav sam kakvog ste me napravili ....znam i ja tebe i znas da sam stajao uvijek uz tebe kao nitko nikad...i nemoj mene vise zvat prijatelju,nikada..izabrao si lose drustvo oko sebe...

Dogovoreno, sretno u životu
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
Spiro
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #32 na: Kolovoz 30, 2015, 10:49:08 »

e dražćene moj dražene ti si prolupao skroz na skroz kreni sa poštenjem prvo od sebe  Grin
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #33 na: Kolovoz 30, 2015, 10:58:26 »

e dražćene moj dražene ti si prolupao skroz na skroz kreni sa poštenjem prvo od sebe  Grin

Prvo bi bilo red da se predstavis kad vec znas moje ime.....normalno da cu opet za sve kriv ispast ja a ne vi koji se skrivate po raznim novim racunima...nisa svetac...priznajem...ali ja vama nisam preko noci porusao kolonije i unistio 3m savezne vojske....
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #34 na: Kolovoz 30, 2015, 11:14:02 »

stari...daj ohladi. ono zabijanje što ti spominješ...pif...iskreno žao mi je da nisi imao priliku igrati sa saveznim vojskama onako kako treba. ljudi kojima soliš pamet su to radili daleko prije tebe. Pitaj olju kako smo se u lexima tukli 26h u komadu...a sa husarima punih 4 dana oko dvorca...sa ukupno 12-13M vojske oko dvorca. da si je bolje čuvao tu svoju vojsku ne bi ti nastradala. ako nemaš povjerenja...skineš čin i rješeno, a ne nadaš se da neće baš tebi.
Evidentirano
Spiro
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #35 na: Kolovoz 31, 2015, 06:23:10 »

maleni1 ma mene samo zanima ko ti je porušio kolonije i ako si ti tolika faca što ti nisi meni srušio moju sa canodalom kada si već krenuo Grin:D:D
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #36 na: Kolovoz 31, 2015, 07:00:58 »

maleni1 ma mene samo zanima ko ti je porušio kolonije i ako si ti tolika faca što ti nisi meni srušio moju sa canodalom kada si već krenuo Grin:D:D
[/quote 
zato jer si doso online i ceko me...nisam blesav...ti si imo 3,5m bodova i 400k kata a ja 1m bodova i 100k kata...ti si bio taj faca koji si dosao u savez zvoninir sa ciljem da mene unistis ....za nesto vise od muljanja nisi bio sposoban....jos si i vojsku popusio...
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #37 na: Kolovoz 31, 2015, 07:15:45 »

stari...daj ohladi. ono zabijanje što ti spominješ...pif...iskreno žao mi je da nisi imao priliku igrati sa saveznim vojskama onako kako treba. ljudi kojima soliš pamet su to radili daleko prije tebe. Pitaj olju kako smo se u lexima tukli 26h u komadu...a sa husarima punih 4 dana oko dvorca...sa ukupno 12-13M vojske oko dvorca. da si je bolje čuvao tu svoju vojsku ne bi ti nastradala. ako nemaš povjerenja...skineš čin i rješeno, a ne nadaš se da neće baš tebi.

Jucer ujutro kad smo se culi u pp reko si da nisi cijelu eru igrao a sada nesto komentiras....taj isti maleni1 na pocetku ere je gazio po vama i tuko vas iz saveza patria...ja sa ga sa poliop sredio i vas branio..onda maleni 1pobjego u savez 300sg gdje su ga preko trzista nafilali sa vojskom da bi vi tog istog maleni1 primili kod sebe kasnije u savez jer iz 300sg nije mogao mene napast....dok vas maleni1 gazio sa acauntom spori5 ja sam bio dobar....koliko puta si ne nazvao i pitao jel imas sta resa da napravis vojsku ....koliko si namjestenih resa odnio sa acc cannondale....branim vas,namjestam vam rese svima,da se mozete nosit sa njima i nakraju se slizete sa njima
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #38 na: Kolovoz 31, 2015, 07:30:29 »

stari...daj ohladi. ono zabijanje što ti spominješ...pif...iskreno žao mi je da nisi imao priliku igrati sa saveznim vojskama onako kako treba. ljudi kojima soliš pamet su to radili daleko prije tebe. Pitaj olju kako smo se u lexima tukli 26h u komadu...a sa husarima punih 4 dana oko dvorca...sa ukupno 12-13M vojske oko dvorca. da si je bolje čuvao tu svoju vojsku ne bi ti nastradala. ako nemaš povjerenja...skineš čin i rješeno, a ne nadaš se da neće baš tebi.
Da nismo znali odigrat nebi niti trece mjesto osvojili....300 sg je svaku eru svom trecem savezu Pistolerosi kojem ima duple racune osiguravao broncanu medalju tako je trebalo bit i sada...zadnjih dana igre presli iz 300sg i sa svih drugih svojih saveza u pistolerose,skupili 2,5-3m kataprahta i napali nas dvorac....docekali smo ih sa 1,4 m kata i popusili su sve i jedan napad....e pa moj mcd sa onim sta nam ostalo od vaseg i njihovog razbijanja na prijevaru preko vasih spija dobro smo i prosli i odigrali....
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #39 na: Kolovoz 31, 2015, 07:45:29 »

Svatko tko ce citat ove gluposti donisit ce svakakve zakljucke o svakome....o meni i mojim kako oljar kaze 20acc  opet ce se pisat...a o njiima i njihovim duplim savezima i racunima nece nitko nista rec jer to je 300sg..

300sg igra maksimalno 10 igraca ako i toliko....to je savez od minimum 30 clanova...tih 10 igraca drzi jos saveze ...kokoti,spatsnaz,patria,husari,pistolerosi....to je sve istina znam jer sam sa njima igrao dugo godina ...nista ne izmisljam i nista ne dodajem...od kada sam otiso od njih nevaljam jer znam sve o njima,pljuje se po meni i uprivate porukama kao i ovdje na forumu....neka ja cu se i dalje pomalo igrat...
Evidentirano
Nikola999
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #40 na: Kolovoz 31, 2015, 01:56:52 »

Svatko tko ce citat ove gluposti donisit ce svakakve zakljucke o svakome....o meni i mojim kako oljar kaze 20acc  opet ce se pisat...a o njiima i njihovim duplim savezima i racunima nece nitko nista rec jer to je 300sg..

300sg igra maksimalno 10 igraca ako i toliko....to je savez od minimum 30 clanova...tih 10 igraca drzi jos saveze ...kokoti,spatsnaz,patria,husari,pistolerosi....to je sve istina znam jer sam sa njima igrao dugo godina ...nista ne izmisljam i nista ne dodajem...od kada sam otiso od njih nevaljam jer znam sve o njima,pljuje se po meni i uprivate porukama kao i ovdje na forumu....neka ja cu se i dalje pomalo igrat...

Nisam mislio dolaziti na forum ali moram zbog svega:

1. U cro2 svi varaju i to je opće poznata stvar, tko god napiše da ne vara taj laže! Vara i 300_SG i VukoviSaOntarija i Maximus i Kralj_Zvonimir,
2. Špijuni su sastavni dio igre, ne samo u igri već i u stvarnom svijetu, uvijek ih je bilo i uvijek će ih biti.
3. Da se OljaR nije zalagao za ugovor o nenapadanju sa VukovimaSaOntarija, Vukova nebi bilo jer bi ih porazbijali (To najviše zamjeram Olji, mislio je da mu je Poliop prijatelj, a sada se vidi prava slika) Uživam dok pišem stavku 3, jer sam Olji to puno puta napomenuo.
4. OljaR i Poliop su na početku prošle ere jedan drugima preprodavali resurse kako bi mogli u samom startu razbiti vojsku Hrvatskim_ratnicima(bio sam s njima u savezu i sve znam),
5. OljaR i Poliop su isti, nema razlike među njima osim što je Poliop živac, a OljaR flegman,
6. Da igraju zajedno najjači internacionalni svijet sigurno bi uzeli medalju, bez obzira na sve i OljaR i Poliop su vrhunski igrači.
7. OljaR i Poliop daj mi molim Vas recite kakvi ste vi to prijatelji kad se stalno svađate?  Cheesy Cheesy
8. Neću napisati tko sam, probajte sami shvatiti
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #41 na: Kolovoz 31, 2015, 04:35:46 »

To je sve istina ....zivac sam...veliki...ali nisam olji neprijatel Lips Sealed .taj covjek mene naucio igrat...uz sve  Lips Sealed  ja njega cijenim vise od bilo koga...meni je samo zao bilo to sta ste mi napravili ono sta su vama bloodridersi i sta imate u savezu igrace koji su onda igrali u tom savezu i u toj aferi.....stavka 3 zahvaljujuc oljaru nisam napao 300sg..preslabi ste svi bili kad smo se razisli i to olja zna...imo sam premium cijelu eru i kupovao dije....sa tri acaunta bih vas tuko i svaki je imao premium i vojsku
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #42 na: Kolovoz 31, 2015, 05:03:19 »

Nisam mislio dolaziti na forum ali moram zbog svega:

1. U cro2 svi varaju i to je opće poznata stvar, tko god napiše da ne vara taj laže! Vara i 300_SG i VukoviSaOntarija i Maximus i Kralj_Zvonimir,
2. Špijuni su sastavni dio igre, ne samo u igri već i u stvarnom svijetu, uvijek ih je bilo i uvijek će ih biti.
3. Da se OljaR nije zalagao za ugovor o nenapadanju sa VukovimaSaOntarija, Vukova nebi bilo jer bi ih porazbijali (To najviše zamjeram Olji, mislio je da mu je Poliop prijatelj, a sada se vidi prava slika) Uživam dok pišem stavku 3, jer sam Olji to puno puta napomenuo.
4. OljaR i Poliop su na početku prošle ere jedan drugima preprodavali resurse kako bi mogli u samom startu razbiti vojsku Hrvatskim_ratnicima(bio sam s njima u savezu i sve znam),
5. OljaR i Poliop su isti, nema razlike među njima osim što je Poliop živac, a OljaR flegman,
6. Da igraju zajedno najjači internacionalni svijet sigurno bi uzeli medalju, bez obzira na sve i OljaR i Poliop su vrhunski igrači.
7. OljaR i Poliop daj mi molim Vas recite kakvi ste vi to prijatelji kad se stalno svađate?  Cheesy Cheesy
8. Neću napisati tko sam, probajte sami shvatiti

A  Lips Sealed , manje - više sve je istina, osim točke 7, jer sam ja mislio da smo prijatelji, a po Draženu očito nismo.... Kad saznam tko si ide porob  Wink
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
hunter
Lieutenant
***

Karma: +8/-7
Offline Offline

Postova: 146



Profil
« Odgovor #43 na: Rujan 01, 2015, 02:14:19 »

pozzz.... ja sam Z.E.U.S

ja ne varam Smiley niti sam s ikim u cro2 u lošim odnosima Grin jeli tako ?  [:-}
Evidentirano

I najveće radosti u ratu su kratkotrajne. Cool
Lija
Private
*

Karma: +0/-6
Offline Offline

Postova: 47


Profil
« Odgovor #44 na: Rujan 03, 2015, 10:10:56 »

A  Lips Sealed , manje - više sve je istina, osim točke 7, jer sam ja mislio da smo prijatelji, a po Draženu očito nismo.... Kad saznam tko si ide porob  Wink

Sta bi te se sada svi trebali bojati tvog poroba? gdje si uteko na odmor Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!