Imperia Online Croatia
Ožujak 19, 2024, 07:16:55 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 9   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CRO 2-era7  (Posjeta: 13439 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #15 na: Kolovoz 30, 2015, 10:00:59 »

olja jesi sam reko da stavimo u savez cim vise acaunta da cemo dobit dije sa kojima cemo sami sebe dizat,... Lips Sealed emu misa,..reci jel istina ili nije,..reci jesi sa tih acaunta poslje muljao na trzistu,..?
priznaj nije to tesko,..

Jesam, ja sa 6 računa(KOJE SAM TI VRATIO NAKON 1-2 MJESECA) preprodavao a ti sa 14.... Ali Dražene kako ti nije jasno: TI PRIČAŠ O POŠTENJU, A BAR DUPLO SI GORI OD MENE
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #16 na: Kolovoz 30, 2015, 10:02:14 »

nisam pijan niti se drogiram,..tibili1 je igrao kod vas u savezu. a sa svojim drugim racunom normabelom bio u blodridersima a sa sarancici bio u savezu looooi i cinkao igrace,..brat mi bio vodja saveza looool a ja sam mu bio cuvar racuna,..cinkanje je tibili1 i martina 1 u krvi,...predproslu eru je martina1 bila spija u zvonimiru i u drugim savezima,..proslu eru je bila spija sa sparky u bloodridersima kad sam reko khalu.khal ju prijavio i dobila kuglu,...

Ti hoćeš reći da je tibili igrao u blooderima i sudjelovao u zabijanju naših kata?Huh?
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
tibili
Private
*

Karma: +2/-6
Offline Offline

Postova: 42


Profil
« Odgovor #17 na: Kolovoz 30, 2015, 10:14:01 »

nisam pijan niti se drogiram,..tibili1 je igrao kod vas u savezu. a sa svojim drugim racunom normabelom bio u blodridersima a sa sarancici bio u savezu looooi i cinkao igrace,..brat mi bio vodja saveza looool a ja sam mu bio cuvar racuna,..cinkanje je tibili1 i martina 1 u krvi,...predproslu eru je martina1 bila spija u zvonimiru i u drugim savezima,..proslu eru je bila spija sa sparky u bloodridersima kad sam reko khalu.khal ju prijavio i dobila kuglu,...
pozz dražene,kako je,jesi dobro *xxx*
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #18 na: Kolovoz 30, 2015, 10:14:40 »

Jesam, ja sa 6 računa(KOJE SAM TI VRATIO NAKON 1-2 MJESECA) preprodavao a ti sa 14.... Ali Dražene kako ti nije jasno: TI PRIČAŠ O POŠTENJU, A BAR DUPLO SI GORI OD MENE

sve si me ti naucio,..sta se nikad nisi upitao zasto sam vas napustio nakon toliko godina igre i vjernosti 300sg-u,...ja trzista nisam imao do kraja ere od pocetka drugog mjeseca,...tak da sve sta sam napravio napravio sam pljackom vas i zvonimira,..ja sam makar igrao i napadao i imao stvarno puno dobrih bitaka na vama i zvonimiru,...a kako ste ti i ostali tvoji dosli do tolikih resursa cijelu eru ,..mozes ti pricat olja sta hoces ali nijedan acaunt nije mi blokiran uz sva vasa prijavljivanja a kod vas i proslu eru padale kugle a i ovu eru vec bilo kod vas acaunta sa kuglama,..pa ste ih brzo maknuli da se nevidi
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #19 na: Kolovoz 30, 2015, 10:16:26 »

Ti hoćeš reći da je tibili igrao u blooderima i sudjelovao u zabijanju naših kata?Huh?

dali tibili1 igra normabel10 i sarancic u tvom savezu,..?
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #20 na: Kolovoz 30, 2015, 10:17:21 »

sve si me ti naucio,..sta se nikad nisi upitao zasto sam vas napustio nakon toliko godina igre i vjernosti 300sg-u,...ja trzista nisam imao do kraja ere od pocetka drugog mjeseca,...tak da sve sta sam napravio napravio sam pljackom vas i zvonimira,..ja sam makar igrao i napadao i imao stvarno puno dobrih bitaka na vama i zvonimiru,...a kako ste ti i ostali tvoji dosli do tolikih resursa cijelu eru ,..mozes ti pricat olja sta hoces ali nijedan acaunt nije mi blokiran uz sva vasa prijavljivanja a kod vas i proslu eru padale kugle a i ovu eru vec bilo kod vas acaunta sa kuglama,..pa ste ih brzo maknuli da se nevidi

Dok si ti ratovao ja sam se družio s ljudima, zezao itd..... ja nisam fanatik IO već društvena osoba... Što se tiče kugli ja ih nemam jer sam ti vratio sve accove i rekao ti da ne želim igrati na takav tvoj prljavi način...
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #21 na: Kolovoz 30, 2015, 10:17:55 »

pozz dražene,kako je,jesi dobro *xxx*

jesam.hvala na pitanju,..a ti...?
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #22 na: Kolovoz 30, 2015, 10:19:52 »

dali tibili1 igra normabel10 i sarancic u tvom savezu,..?

Pitaj ga, šta mene pitaš... sad se ispričao na tribunu što nam je zabio saveznu vojsku  Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #23 na: Kolovoz 30, 2015, 10:20:34 »

Dok si ti ratovao ja sam se družio s ljudima, zezao itd..... ja nisam fanatik IO već društvena osoba... Što se tiče kugli ja ih nemam jer sam ti vratio sve accove i rekao ti da ne želim igrati na takav tvoj prljavi način...
sram te bilo,..đubre lazljivo,..konacno si pokazao pravo lice
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #24 na: Kolovoz 30, 2015, 10:21:21 »

Molim? Zar ti nisam rekao da ja nemam vremena za tvoje račune i vratio ti ih?Huh?
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #25 na: Kolovoz 30, 2015, 10:22:23 »

Pitaj ga, šta mene pitaš... sad se ispričao na tribunu što nam je zabio saveznu vojsku  Cry Cry Cry Cry Cry Cry

nemas casti niti hrabrosti priznat,...
Evidentirano
tibili
Private
*

Karma: +2/-6
Offline Offline

Postova: 42


Profil
« Odgovor #26 na: Kolovoz 30, 2015, 10:26:18 »

jesam.hvala na pitanju,..a ti...?
zašto si toliko zloban i pun mržnje,pa ovo je samo igra,halo,što je sa tobom,uzmi pivu pa se smiri Wink
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #27 na: Kolovoz 30, 2015, 10:28:23 »

Molim? Zar ti nisam rekao da ja nemam vremena za tvoje račune i vratio ti ih?Huh?

o cemu ti pricas,..jesi ti dobro,..napustio si 300sg i otiso u zvonimir za tobom sam doso i ja u zvonimir,...nakon nekog vremena reko si da nemozes igrat u zvonimiru zbog 300sg osnivac si saveza,..vratio si se a ja sam otiso u svoj savez VukoviSaOntaria,...i tako je sve to zavrsilo ,..nemoras lagat niti izmisljat,..svaki otiso na svoju stranu ja sam skinuo tebe kao cuvara racuna a ti mene kao cuvara racuna da vise niko nikome nemoze ulazit u savez,...ovo sve sta pises su lazi koje ti narusavaju dugogodisnji ugled,...
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #28 na: Kolovoz 30, 2015, 10:30:28 »

Čemu vrijeđanje Dražene, kakva si to osoba postao... Znam te već 5 godina i nikada ništa ružno ili bezobrazno nisam ti rekao, hvala na lijepim riječima, svaka čast prijatelju
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #29 na: Kolovoz 30, 2015, 10:40:59 »

zašto si toliko zloban i pun mržnje,pa ovo je samo igra,halo,što je sa tobom,uzmi pivu pa se smiri Wink
nisam zloban i pun mrznje....proslu eru niste se ljepo ponjeli prema meni i mom savezu..preko svojih spijuna i duplih racuna porusali ste nam sve kolonije i unistili u ranim jutarnjim satima 3m savezne vojske....i sada imate spijuna u mom savezu....fala bogu nasjeo je na jutarnju pricu i sada znam tko je....
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 ... 9   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!