Imperia Online Croatia
Ožujak 19, 2024, 06:28:38 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 9   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CRO 2-era7  (Posjeta: 13437 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« na: Kolovoz 29, 2015, 08:37:45 »

Pozdrav svima

nova era,nova tema,...ovdje mozete pisat sve sta je vezano uz cro2,...

Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #1 na: Kolovoz 29, 2015, 09:23:26 »

pocele su nove muljaze u cro2 a era tek pocela,..
pricao sam jucer ujutro sam igracem OljaR iz 300sg,..javio mi se i pitao me http://prntscr.com/8abwjt  ,...jos mi bilo cudno jer je rekao da nece vise igrat,....tako smo nastavili dalje razgovor nekih sat vremena i dosli do teme kako ce se igrat u novoj eri cro2   http://prntscr.com/8abyjb,...

od tog najavljenog postenja izgleda nista,danas svercaju sve moguce rese od ranih jutarnjih i jos sada  zlato zarađuju prodajom po 20 a kupuju sa svojih duplih racuna a zeljezo i drvo kupuju sa duplih racuna po 0,10 i 0,20,...sad cu vam kopirat listu od ujutro,..http://prntscr.com/8abugw  tu su liquid tibili1 i OljaR,...a sada cu kopirat cijeli savez 300_sg  http://prntscr.com/8ac1he  tu se vidi da neki igraju danas drugi dan a neki danas treci dan,...znade se sta se moze napravit a sta nemoze ,.. nitko nije lud da u cro2 otvara sve skrinje  i potrosi hrpetinu dija da se tako digne bodovno,..a igrac McDaworius iz saveza Kralj_Zvonimir jos je brzi,...http://prntscr.com/8ac41m,....
eto,..stvarno je zalosno i jadno da jedan 300sg mora tako prljavo igrat kao sta su nekad optuzivali savez Bloodriders,...taj im savez bio za sve kriv a sada u 300sg igraju igraci koji su u ono vrijeme igrali za savez Bloodriders sa drugim accauntima za koje se nije znao da su oni i sudjelovali u onoj aferi zabijanja kataprahta a sada su na vodecim pozicijama u 300sg,...ti igraci i savez 300sg su mom savezu VukoviSaOntaria proslu eru unistili na prijevaru 3m vojske i sve kolonije,..postenju nema kraja,...proslu eru savez 300sg i savez VukoviSaOntaria imaju NAP,... igraci saveza 300sg preko noci napuste savez 300sg napadnu moj acc cannondale  i pobjegnu u svoj drugi savez u kojem imaju sve duple racune savez Pistolerosi sa kojim imam FED,...a drze jos sa svojim duplim racunima i savez Patria,savez kokoti,..u savezu kokoti koji drzi igrac 300sg triglave igra samo on sa svoja tri racuna,..nakon ovog svega pricat ce se o meni i o mojim racunima,...ali moji racuni ovu eru imaju 0 bodova i tako ce ostat,..
ovu eru sa nikim nemamo fed ni nap...pa kako bude,..

toliko od mene,..sada nek pisu dalje a olja neka kaze da ovo nije istina sve sta sam napisao,...
Evidentirano
Silvio
Captain
****

Karma: +62/-60
Offline Offline

Postova: 311


kostrena@hotmail.com
Profil WWW
« Odgovor #2 na: Kolovoz 29, 2015, 10:50:56 »

Kakav im je gušt igrat na toliko accounta.. Dosta ovog šta si napisao me iznenadilo ako je istina.
Evidentirano


McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #3 na: Kolovoz 30, 2015, 01:38:17 »

zašto mene spominješ na forumu? Ja igram planski i nakon jako dugo vremena kupio sam jedan paket dijamanata. Od osvojene medalje dobio sam ih 100 i imao sam ih od prije skupljenih. postignuća su mi dala još dijamanata i eto ih cca 700 na računu. na godišnjem sam i mogao sam ciejli dan visiti i igrati. Zlato sam dobio kod carskog na kamenu kad je bio po 10, kasnije po 7.35...ostalo je bilo plansko zidanje i treniranje. Rađe se upitaj kako je patakoz narasao za 900 bodova u manje od 24h.

Ako sumnjaš, slobodno me prijavi za šta god misliš da sam kriv. ja nemam duple, ne švercam, i rijetko kupim dijamante. slobodno nek počešljaju moj acc. možda se iznenade da netko još zna igrati.
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #4 na: Kolovoz 30, 2015, 08:39:33 »

VukovisaOntarija broje 25 članova, 20 accova igra jedan čovjek poliop iliti Dražen...... u 24h skočio za 600 bodova Grin
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #5 na: Kolovoz 30, 2015, 08:48:29 »

Prijavi i mene Dražene slobodno, pusti svoju patetiku i žalovanje.... Sa svima si se posvađao u cro2 jer voliš spletke... Zamolio bih te da igraš svoju igru, a druge pustiš na miru... Ako smatraš da varamo prijavi nas slobodno Grin Ako ti je toliko krivo što opet igram odustati će cijeli 300_sg pa se igraj sam i napokon uzmi zlato
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #6 na: Kolovoz 30, 2015, 09:22:26 »

stvarno je zalosno i jadno da jedan 300sg mora tako prljavo igrat kao sta su nekad optuzivali savez Bloodriders,...taj im savez bio za sve kriv a sada u 300sg igraju igraci koji su u ono vrijeme igrali za savez Bloodriders sa drugim accauntima za koje se nije znao da su oni i sudjelovali u onoj aferi zabijanja kataprahta a sada su na vodecim pozicijama u 300sg,...

Jesi li ti svjestan što si napisao, da smo mi sami sebi uništili kate... Ti ili se drogiraš ili te je IO gadno uzela pod svoje
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #7 na: Kolovoz 30, 2015, 09:40:24 »

VukovisaOntarija broje 25 članova, 20 accova igra jedan čovjek poliop iliti Dražen...... u 24h skočio za 600 bodova Grin

u 300sg igra 7-8 ljudi ostalo sve duplo,...znam jer sam igrao sa vama,..to vas i boli,..prijavi me ako mislis da muljam
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #8 na: Kolovoz 30, 2015, 09:42:47 »

u 300sg igra 7-8 ljudi ostalo sve duplo,...znam jer sam igrao sa vama,..to vas i boli,..prijavi me ako mislis da muljam

Znam da znaš kada si mi doveo 20 računa u savez da bi dobio 100 dija za iduću eru, i sa svima igrao iduću eru... I ti mi pričaš o poštenju hahahahahahahahahahaha
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #9 na: Kolovoz 30, 2015, 09:45:24 »

Prijavi i mene Dražene slobodno, pusti svoju patetiku i žalovanje.... Sa svima si se posvađao u cro2 jer voliš spletke... Zamolio bih te da igraš svoju igru, a druge pustiš na miru... Ako smatraš da varamo prijavi nas slobodno Grin Ako ti je toliko krivo što opet igram odustati će cijeli 300_sg pa se igraj sam i napokon uzmi zlato


vi ste igrali svoju igru proslu eru i ja sam vas pustio da igrate svoju,...međutim vi ste se mene na prijavljivali na sve moguce nacine dok nisam ostao bez trzista a vi ste svaki dan muljali trziste i imali ukljucene skripte...svaki vas acc imao je minimum 400k kata a nemoguce da ih napravi,..igraj te se vi nije meni krivo ali nemoj se igrat kao proslu eru
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #10 na: Kolovoz 30, 2015, 09:47:15 »

Znam da znaš kada si mi doveo 20 računa u savez da bi dobio 100 dija za iduću eru, i sa svima igrao iduću eru... I ti mi pričaš o poštenju hahahahahahahahahahaha

ti si mi reko da ih stavim u savez,...sta se ne sjecas,...i kad je pocela nova era sa tih istih mojih racuna si sebe dizo vojskom i ekonomski,..
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #11 na: Kolovoz 30, 2015, 09:49:02 »

ti si mi reko da ih stavim u savez,...sta se ne sjecas,...i kad je pocela nova era sa tih istih mojih racuna si sebe dizo vojskom i ekonomski,..

Pa ti pričaš o nekom poštenju, nije mi jasno kako se sam sebi ne smiješ??? Grin
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #12 na: Kolovoz 30, 2015, 09:55:10 »

Jesi li ti svjestan što si napisao, da smo mi sami sebi uništili kate... Ti ili se drogiraš ili te je IO gadno uzela pod svoje

nisam pijan niti se drogiram,..tibili1 je igrao kod vas u savezu. a sa svojim drugim racunom normabelom bio u blodridersima a sa sarancici bio u savezu looooi i cinkao igrace,..brat mi bio vodja saveza looool a ja sam mu bio cuvar racuna,..cinkanje je tibili1 i martina 1 u krvi,...predproslu eru je martina1 bila spija u zvonimiru i u drugim savezima,..proslu eru je bila spija sa sparky u bloodridersima kad sam reko khalu.khal ju prijavio i dobila kuglu,...
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #13 na: Kolovoz 30, 2015, 09:58:06 »

Pa ti pričaš o nekom poštenju, nije mi jasno kako se sam sebi ne smiješ??? Grin

olja jesi sam reko da stavimo u savez cim vise acaunta da cemo dobit dije sa kojima cemo sami sebe dizat,... Lips Sealed emu misa,..reci jel istina ili nije,..reci jesi sa tih acaunta poslje muljao na trzistu,..?
priznaj nije to tesko,..
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #14 na: Kolovoz 30, 2015, 10:00:30 »

VukovisaOntarija broje 25 članova, 20 accova igra jedan čovjek poliop iliti Dražen...... u 24h skočio za 600 bodova Grin

300sg  je savez jos veci ,...koliko je kod vas duplih,...imate savez kokoti,patria,pistolerosi,..tu je jos nekih 50 acaunta vasih,..
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 9   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!