Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 04:59:46 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: molim fino i ufino  (Posjeta: 487 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
pijujica
Sergeant
**

Karma: +11/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil Email
« na: Kolovoz 08, 2015, 01:01:52 »

dakle ja na naš tribun napišem :  "...oftal****ški..." a sistem mi pobriše "molo"

koji je tulipan uveo sterilnost tribuna i popisal zabranjene tj bekine riječi svih jezika, na našem jeziku matematički znam množenje mi izgovaramo kao "puta", kako svaki vjernik španjolske nogometne lige zna da to na njihovom jeziku označava nešto sasvim drugo,

jablani moji, zabole mene predmet valjkastog oblika jer se na estonskom "ona stvar" možda zove "Dobro jutro" ali ja tako pozdravljam na tribunu

maknite tu vaginaliju jer blokira normalnu komunikaciju a ako je adminima do nekog ufinog svijeta onda bih im osobno preporučio da odu među Amiše ili neke druge vjerske fanatike i neka cjele dane imaju Ora et Labora tj nek rade i mole, ovo je kretenizam do bola
Evidentirano
Tahuti
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 8



Profil
« Odgovor #1 na: Kolovoz 08, 2015, 08:44:37 »

dakle ja na naš tribun napišem :  "...oftal****ški..." a sistem mi pobriše "molo"

koji je tulipan uveo sterilnost tribuna i popisal zabranjene tj bekine riječi svih jezika, na našem jeziku matematički znam množenje mi izgovaramo kao "puta", kako svaki vjernik španjolske nogometne lige zna da to na njihovom jeziku označava nešto sasvim drugo,

jablani moji, zabole mene predmet valjkastog oblika jer se na estonskom "ona stvar" možda zove "Dobro jutro" ali ja tako pozdravljam na tribunu

maknite tu vaginaliju jer blokira normalnu komunikaciju a ako je adminima do nekog ufinog svijeta onda bih im osobno preporučio da odu među Amiše ili neke druge vjerske fanatike i neka cjele dane imaju Ora et Labora tj nek rade i mole, ovo je kretenizam do bola
nisi li primjetio da su svi normalni i "normalni" igraci napustili forum. prije par godina ovdje je bilo zestokih rasprava. sada je ovo groblje. gdje se povremeno svakih par dana pojavi koji zombi i napise nesto. moj savjet: zaboravi, odjavi se i svaka 2 mjeseca dodji kao gost, da procitas onih par bisera sto je netko u medjuvremenu napisao  *bye* *bye*
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!