Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 03:26:17 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: nova era  (Posjeta: 6662 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Silvio
Captain
****

Karma: +62/-60
Offline Offline

Postova: 311


kostrena@hotmail.com
Profil WWW
« Odgovor #60 na: Prosinac 01, 2009, 12:00:32 »

za 2 godine bi imao vojnu medicinu koliko treba da mogu napasti i popušiti i vrati mi se do zadnjeg vojnika.(osim trebova) dakle napad 2 milje na 2 milje vojnika i ukupni gubici trebovi.

A da je tako igra nebi imala ni smisla  *hmm*  nebi mogo nikome uništit vojsku  *freak* *freak*
Evidentirano


zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #61 na: Prosinac 01, 2009, 10:55:31 »

I nakon što sam pročitao sve rečeno na ovu temu nisam saznao kada stvarno završava ova era ? Koliko još ima vremena do kraja ovog svijeta ? Shocked Bilo bi dobro da nam to netko kaže da znam pa da se lijepo pripremim ! Huh? Naručim ženske, cugu i onda se svi ubijemo prije smaka svijeta  *xxx* ;D Cry
Evidentirano
Marsy888
Sergeant
**

Karma: +5/-25
Offline Offline

Postova: 67


http://www.youtube.com/watch?v=TzILfR3P-Lk


Profil
« Odgovor #62 na: Prosinac 01, 2009, 11:24:15 »

I nakon što sam pročitao sve rečeno na ovu temu nisam saznao kada stvarno završava ova era ? Koliko još ima vremena do kraja ovog svijeta ? Shocked Bilo bi dobro da nam to netko kaže da znam pa da se lijepo pripremim ! Huh? Naručim ženske, cugu i onda se svi ubijemo prije smaka svijeta  *xxx* ;D Cry
ova era zavrsava ako se ne varam 22.01.2010  Wink
Evidentirano
Silvio
Captain
****

Karma: +62/-60
Offline Offline

Postova: 311


kostrena@hotmail.com
Profil WWW
« Odgovor #63 na: Prosinac 01, 2009, 03:19:17 »

ova era zavrsava ako se ne varam 22.01.2010  Wink

Da završava 22.01.2010 Smiley
Evidentirano


zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #64 na: Prosinac 01, 2009, 08:43:05 »

Mogao sam pretpostaviti da će se kraj ove ere završiti petkom ! *suicide*  Grin Htio sam pitati da li najbolji igrači iz ove ere imaju neke beneficije u narednoj eri ili ima li kakve nagrade za najbolje. Na primjer 10 dana ljetovanja na Bugarskoj rivijeri !!! *hmm* Imam ja i nekih drugih prijedloga ali sam čuo da je bugarska mafija opasna pa ću zato *WALL* *WALL* *WALL*
Pozzz
Evidentirano
Silvio
Captain
****

Karma: +62/-60
Offline Offline

Postova: 311


kostrena@hotmail.com
Profil WWW
« Odgovor #65 na: Prosinac 01, 2009, 08:48:03 »

Mogao sam pretpostaviti da će se kraj ove ere završiti petkom ! *suicide*  Grin Htio sam pitati da li najbolji igrači iz ove ere imaju neke beneficije u narednoj eri ili ima li kakve nagrade za najbolje. Na primjer 10 dana ljetovanja na Bugarskoj rivijeri !!! *hmm* Imam ja i nekih drugih prijedloga ali sam čuo da je bugarska mafija opasna pa ću zato *WALL* *WALL* *WALL*
Pozzz

Heheh.. nema nikakvih nagrada za najbolje, niti benificija..  Cool *freak*
Evidentirano


bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #66 na: Prosinac 01, 2009, 09:31:01 »

Mogao sam pretpostaviti da će se kraj ove ere završiti petkom ! *suicide*  Grin Htio sam pitati da li najbolji igrači iz ove ere imaju neke beneficije u narednoj eri ili ima li kakve nagrade za najbolje. Na primjer 10 dana ljetovanja na Bugarskoj rivijeri !!! *hmm* Imam ja i nekih drugih prijedloga ali sam čuo da je bugarska mafija opasna pa ću zato *WALL* *WALL* *WALL*
Pozzz
heheheheheh... ima jedna lijepa nagrada bugari ce se potrudit ali stvarno koliko god budu mogli da u samo par klikova miša izbrisu sve sto si ti radio mjesecima.... hahahaha....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Mixx
Private
*

Karma: +0/-7
Offline Offline

Postova: 8


Profil
« Odgovor #67 na: Prosinac 02, 2009, 09:50:14 »

samo malo ljudi, sad mi baš više niš nije jasno  Huh?
ja sam već u ovom topicu postavljao neka pitanja, al čitajući ove nove odgovore samo me dodatno zbunilo...
ja sam bio postavio pitanje- da li nam u novoj eri ostaju istraživanja, građevine i vojska koje sad imamo ili nam se sve to briše?- i bilo mi je odgovoreno da nam ostaje, jer inače igra ne bi imala smisla...
i šta je onda na kraju- ostaje ili ne??
Evidentirano
Silvio
Captain
****

Karma: +62/-60
Offline Offline

Postova: 311


kostrena@hotmail.com
Profil WWW
« Odgovor #68 na: Prosinac 02, 2009, 10:13:10 »

samo malo ljudi, sad mi baš više niš nije jasno  Huh?
ja sam već u ovom topicu postavljao neka pitanja, al čitajući ove nove odgovore samo me dodatno zbunilo...
ja sam bio postavio pitanje- da li nam u novoj eri ostaju istraživanja, građevine i vojska koje sad imamo ili nam se sve to briše?- i bilo mi je odgovoreno da nam ostaje, jer inače igra ne bi imala smisla...
i šta je onda na kraju- ostaje ili ne??

Ne ostaje ti ništa!! Krećeš ispočetka.. Cool
Evidentirano


Mixx
Private
*

Karma: +0/-7
Offline Offline

Postova: 8


Profil
« Odgovor #69 na: Prosinac 02, 2009, 11:34:49 »

koje  Lips Sealed  Sad ... stvarno bi trebali produljiti eru, jer je ovo po meni glupost... baš sad kad mi je bolje krenulo i kad mogu napokon radit elitnu vojsku nakon toliko čekanja, a ono KRA Lips Sealed bezveze...
Evidentirano
Silvio
Captain
****

Karma: +62/-60
Offline Offline

Postova: 311


kostrena@hotmail.com
Profil WWW
« Odgovor #70 na: Prosinac 02, 2009, 11:41:19 »

koje  Lips Sealed  Sad ... stvarno bi trebali produljiti eru, jer je ovo po meni glupost... baš sad kad mi je bolje krenulo i kad mogu napokon radit elitnu vojsku nakon toliko čekanja, a ono KRA Lips Sealed bezveze...

Sad si naučio kako igrat i u ovoj novoj eri ćeš se brže razvit  Wink
Evidentirano


anita1306
Private
*

Karma: +1/-5
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« Odgovor #71 na: Prosinac 03, 2009, 12:45:49 »

evo pošto sam započeo ovu temu da i ja kažem svoje mišljenje era od godinu dana je i previše- naravno da mi je malo u ovoj eri kad nisam ništa znao ali u sljedećoj ću u tri mjeseca imat ono što sam stvarao 8 mjeseci i kao što naš tiger kaže ostalih 9 mjeseci pljačkam palim i ubijam sve pred sobom pa i našeg tigera ako bude igrao hehehehe
Evidentirano
Peterski
Lieutenant
***

Karma: +8/-48
Offline Offline

Postova: 115


Finis coronat opus!


Profil
« Odgovor #72 na: Prosinac 03, 2009, 10:49:25 »

Ma kome je ova preduga nek ide igrat blitz
Evidentirano
ronhill
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 26


Profil
« Odgovor #73 na: Prosinac 06, 2009, 12:33:42 »

 :Smiley Embarrassed ako se nekome moze napravit blitz ili relm od 1 gode i sta ja znam sta sve ne onda moze jedan realm i mod dvijee god Huh? :Smiley Tongue Lips Sealed
« Zadnja izmjena: Prosinac 06, 2009, 01:05:43 od ronhill » Evidentirano
ronhill
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 26


Profil
« Odgovor #74 na: Prosinac 06, 2009, 12:41:12 »

bosanac je zbilja bosanac Cheesy Cheesy Cheesy
Evidentirano
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!