Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 02:26:59 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: cs1 era9  (Posjeta: 2086 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« na: Kolovoz 01, 2015, 12:16:03 »

link za reg.

http://www28.imperiaonline.org/imperia/game_v5/game/register.php?realm=61&ipid=105371&c=42dd2a4dd344569e494b30b04b965257
Evidentirano

memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #1 na: Rujan 29, 2015, 07:53:30 »

50 dan ere,igraci su zauzeli strane ,saveznici i neprijatelji su poznati,....iako su cs realmovi vecinom , odavno postali prdimahovina,cs1 kao najstariji realm i dalje privlaci dobre igrace i saveze,.
evo par slikica vezano za trenutni poredak igraca i saveza,..bice ovdje objavljene




savez old school je novi kolac koji prvi put igra u cs1 realmu trazi zlato ili bar da preskupo proda kozu ovdje,..vidjecemo,...u moru malih protivnickih saveza nalazi se i jedan veliki protivnicki savez ,nosilac zlatne medalje cs1 realma nekoliko era unazad  na celu s strasnim matijom,...balkan reunion.
u narednom periodu budem objavljivao interesantne i dobre bitke i razvoj situacije,...
matija koji u igri koja vazi za PAY TO WIN igru ,nastoji da ozivi mrtve i bezvoljne igrace u svom savezu nesebicno bacajuci dije,.dok je old scool izbacio preko 20 slabo aktivnih clanova i ostavio samo one koji mogu znaju i hoce,..kraljevina srbi koja je treca na poredku jos trazi svoju igru i nada se da ce izvuc pristojnu saveznu vojsku koja ce ostaviti traga kad dode vrijeme,...iako su na samom pocetku smatrani neprijateljem old schoola ispostavili su se da su jedini saveznici,uz par individualnih racuna koji ce vjerovatno na kraju ere pristupit old schoolu,...na drugoj strani uz pomenutog matiju reanimatora nalazi se nekoliko strasno dobro organizovanih manjih saveza savez ringsi i savez _ajmo_ koji dugo igraju zajedno i neupitno ostavice trag u ovoj eri,..
najperspektivniji ratni savez pod nazivom raspad sistema se RASPAO.nakon nekoliko jako uspjesnih vojnih pohoda zavrsili su u balkan reunionu ranjeni ,na odmorima i cekaju neko bolje vrijeme i bacaju pogled na tajkuna matiju,u nadi da ce im se smilovati,...
svako ima svoje adute i konje za utrku ,strategiju,ma sta to znacilo .. vrijeme ce pokazati u igri koja doista vazi za PAY TO WIN igru , da li ce jedan organizovan i ozbiljan savez uspjeti uzeti zlato ili ce pokleknuti pred tonom dijamanata koje je bar zasad, bahati matija  spreman baciti pred one koji zele nositi njegovu zastavu ,...
neutralnom citaocu postavio bih samo pitanje gdje bi vi igrali da mozete birati,...xd



« Zadnja izmjena: Rujan 29, 2015, 08:05:26 od memnon » Evidentirano

hunter
Lieutenant
***

Karma: +8/-7
Offline Offline

Postova: 146



Profil
« Odgovor #2 na: Listopad 01, 2015, 06:23:56 »

tebi je krivo što nemaš viška para za dije...i što si jedan običan isprdak naspram matije....što ga vrijeđaš ? ako "znaš" da si bolji nemaš se razloga toliko dokazivati na forumu  *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide*
Evidentirano

I najveće radosti u ratu su kratkotrajne. Cool
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #3 na: Listopad 01, 2015, 09:49:39 »

nije rijec o dokazivanju nego da ostane jedan pristojan clanak o cs1 eri 9,..i ne bije boj hladno oruzje neg srce u junaka,.a ti ako smatras da je igrac velik onoliko koliko dija potrosi na svom racunu ti si sitna riba...
Evidentirano

BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #4 na: Listopad 05, 2015, 01:36:10 »

Njegova lova i more je trosit kako on to zeli, on ju je zaradio nisu mu je ti poklonio... a sudeci po tvojim vojnim bodovima naspram eko bodova ti si taj koji takodjer prasi dije samo sto si par puta dobia po repu i od matije i od Lazara ali kako vidim bitke ne stavljas na forum jer si ti taj koji je porazen... "srce u junaka" koji si ti lik covjece, odi leci se ne lupetaj ovdi vise...  *crazy*
Evidentirano
Sofronijevic
Private
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Postova: 47


Por_play :D


Profil
« Odgovor #5 na: Listopad 05, 2015, 09:24:48 »

aga iskreno ono sto si napisao za raspad nema veze sa vezom, od matije nijedan dijamant nisam trazio, niti cu traziti ... kada budem imao stalan internet, igracu ... a ranjeni nismo, presli smo da ne razvijamo za dzabe 2 saveza Grin bacanje rese uzalud, plus tamo imamo 2 cuda i lagano Grin
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #6 na: Listopad 06, 2015, 05:59:29 »

http://prntscr.com/8oe8nv   Cry

http://prntscr.com/8oe94t   Cry

A evo i kako veliki Aga prica o borbi i vojsci.  http://prntscr.com/8oefgb

A onda Aga sa 3.2M eko bodova digne gace od igraca sa 1.6M bodova  *crazy*   http://prntscr.com/8oega8   *freak* *freak* *freak*

 Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh?  *tired* *tired* *tired*  *hmm* *hmm* *hmm*   ;D
Evidentirano
Sofronijevic
Private
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Postova: 47


Por_play :D


Profil
« Odgovor #7 na: Listopad 06, 2015, 11:00:53 »

gacase ratnici Grin
Evidentirano
plisani_zec
Private
*

Karma: +6/-3
Offline Offline

Postova: 12


Profil
« Odgovor #8 na: Listopad 07, 2015, 12:01:13 »

ma ljudi o čemu vi pričate ,pa aga je obični galamđija to valjda svi već znaju ,pa taj je spuštao gače vrapcu kad kod je moga
Evidentirano
plisani_zec
Private
*

Karma: +6/-3
Offline Offline

Postova: 12


Profil
« Odgovor #9 na: Listopad 07, 2015, 12:07:44 »

sjetite se samo kako je plakao u cs3 kad su ga rokali manđo i ekipa kao zašto me napadate ja vam donirao dije na svjetskome, niste fer  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Sofronijevic
Private
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Postova: 47


Por_play :D


Profil
« Odgovor #10 na: Listopad 07, 2015, 02:58:02 »

Hajde aga kaci bitke Grin
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #11 na: Listopad 07, 2015, 10:37:28 »

mozda bi se prije 4 godine nervirao al sad mi je ovo smijesno ,naravno
Jako puno HEJTERA  sam sreo na cs1 ,mozda zato sto sam prvi put zaigrao medu hrpom indijanaca u cije selo je usao "neko drugi"
par odgovora ovoj dvojici hejtera :
plisani zeko taj cs3 ,ta era je zavrsena pobjedom storma ciji sam clan bio ,nazzael,dream team ,i ostatak tog realma nije bio dovoljno jak da uzme zlato,..CAO,.
tog vrapcheta necu spominjat jer je izgubio gdje god igrao protiv storma pa i tu eru cs3  je dobio kontru i upalio odmor a vrhunac je bio (a tamo mu se gubi svaki trag )pretprosla era na cs5 gdje se  jednog dana se nabio u bitci od preko 800k bodova i zavrsio karijeru,.znamo da je tako bilo ,stormima zlato cs3 ,relaxu zlato  cs5,..plisani zeko vrati se u rupu iz koje si ispuzao,.xd

e moj najveci fan na cs1 ,.hejter broj 1 je ovaj bloody dolor,.moje zastave kao imperiana nisu nista novo u IO ,ja kad budem spreman znacete,ja vodim svoje bitke kad ja zelim a ne kad protivnik zeli
lazar je ok igrac ,ali i njegov odlazak na odmor svaki vikend i cesto u toku sedmice su isto za mene zastave,a i dizo je paklenjaku gace iako je nomad tak da ne znam sto istices te zastave kao nesto bitno,..takoder i ivica kum poslije 1 napada dize zastavu,pa paklenjak kad ga matija s napada s 6.5 mil ek a ovaj ima 2.1 mil dize zastavu ,..objavi se rat pa te zastave vise ne vrijede jel,..pa eto nek objave vidjecemo sta ce biti,..xd

iza svakog uspjeha cuci masa hejtera,..

sofra slikam ja bitke i vjerovatno objavim ih samo bojim se da ova tema bude otisla u pogrenom smjeru,...ako bude puno mrznje  zakljucam je,.ne da mi se i ovdje raspravljat s indijancima koji nikad nista nisu postigli a znaju blatit tudi uspjeh,.
Evidentirano

BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #12 na: Listopad 07, 2015, 10:57:11 »

Kad ti decace budes spreman za bitku era ce uveliko bit gotova... ti pricas o hejterima skroz nebitan lik ti uzeo cudo na jedan dan ti si popenavio i spustio se 3m ispod zemlje sa komentarima kako na svom tako i na njegovom profilu...

Pricao si mu o vojsci, kako je zaba i slicno, a sto ti radis VELIKI AGA ako ne dizes krake kao zaba Gubecu kad krene na tebe?   *crazy*

Otvorio si temu di si mislio da ces sebi dic rejting, ali si prso pa uskracujes ljude ovdi stvarnog desavanja na realmu... ako se vec upustas u otvaranje ovakve teme onda budi dostojan da postavljas bitke i komentiras realm cak i ako ne ide tebi na ruku...

Ali ti si samo jedan mali mis koji je mislio da ce moci da se useta u "nase malo selo" i ostane primecen.

 [:-} [:-} [:-} [:-} [:-}
Evidentirano
Sofronijevic
Private
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Postova: 47


Por_play :D


Profil
« Odgovor #13 na: Listopad 07, 2015, 11:47:51 »

ma hajmo se sprdati kao i dosada Grin svako dobije napad nervoze i izliv besa to je normalno, samo je pitanje kada ce neko da pukne i zbog cega Grin ... idemo se sibati klk je moguce mozda nesto i ispadne na kraju Grin
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!