Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 04:21:39 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Čuvari (jedinice)  (Posjeta: 803 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
FARTninja
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 39


Profil
« na: Lipanj 25, 2015, 10:46:32 »

Prekjučer bili rasturili jednog jačeg igrača i krenuo se on svetit i priljepio se na zidine moje utvrde ko palačinka.
danas ja bio malo čistio susjedstvo, imo resursa i normalno, ide napad , gledam ja sastav vojske, nema opsade, haha nema šanse da prođe, ubacim u simulaciju da vidim koliko će bodova izgubit i vidim poraz sa moje strane, sa osnovnim istraživanjima.  Lips Sealed .
Ubacim ja stvarna istraživanja, skoro ništa štete ne nanosim, malo bolje pogledam vojsku kad ono napada sa 50 K čuvara 200 K elitnih strijela i 400 K teške konjice.
gledam i smijem se Grin *freak* *freak* samo sa čuvarima proći full utvrđenu 9-ku sa svim bonusima u planinama 130 M životnih i prolazi bez problema Grin
frajer me ne može proći sa 1.5K ovnova, 1K katapulta, 200 trebušea 250 K elitnih strijela 80 K teških mačevaoca , a ovaj prolazi samo sa čuvarima.
najbolja stvar je što ne postoji nikakav način da se dobija takva bitka u obrani. pokušao sam sve, od elitnih strijela, balsita, kombinacije sa kpaladinima, strijelcima, mačevaocima.
jedini način je da dobiješ bitku na polju.

čuvari su kao i svaka jedinica, napad, životni su u sredini, vojno su balansirani. jedino objašnjenje je da je utvrda preslaba, a i opsadne su preslabe.
primjer. Čovjer i tenk. tenk gazi čovjeka bez problema, daj čovjeku praćku i uništit će tenk bez problema. Kad pogledaš, više manje to je to.
zaista nema smisla čekati mjesec dana na utvrdu 9 da bi jenetko prošao bez opsade.

Vojsku sam ostavio samo da nanesem malo štete. znao sam da će je pobit, ionako mi više ne treba kada se iovako i onako ne ogu braniti u utvrdi
http://prntscr.com/7l344k

Znam da treba vremena da se dođe elite i da se ima žestoko bodova, ali dok se dođe do utvrde 9 treba samo nešto manje vremena i nešto manje bodova. osim ako ne ostaneš cijelu eru na 400 K bodova i jedina stvar koju imaš je utvrđivanje, vojna arhitektura i arhitektura.
Jedin čemu utvrda služi sada je čuvanju onog kapaciteta koji se ne može opljačkati i to je to. Dati 50 K kamena da možeš čuvati 6 M resursa se po meni nikako ne isplati.

što vi ljudi mislite o tome, da su utvrda i opsada preslabe ili mi se samo čini ?
Evidentirano
Old_Spartacus
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 5


Profil
« Odgovor #1 na: Lipanj 25, 2015, 11:00:54 »

Bilo je slučajeva da bi se t9 napunjena paladinima rušila samo s falangama. Nije problem u snazi utvrde ili opsadi, nego u barbarima. Danas svaka šuša ima elitnu vojsku, no s druge strane je dobra stvar jer igra ostavlja dojam da niti jedan igrač nije izuzetak i da se svakog može rušiti. Inače moj savjet kad idete na t9 koristite oko 4k ovnova i čuvare gubitci su minimalni Wink
« Zadnja izmjena: Lipanj 25, 2015, 11:07:55 od Old_Spartacus » Evidentirano
FARTninja
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 39


Profil
« Odgovor #2 na: Lipanj 25, 2015, 01:31:47 »

Jeste, ako si napadač to je utjeha. ali ako si onaj koj ise brani je ništa više od nočne more.
Evidentirano
Sofronijevic
Private
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Postova: 47


Por_play :D


Profil
« Odgovor #3 na: Lipanj 25, 2015, 08:53:30 »

pa ti napadaj Grin Grin Grin nedaj se iznervirati Grin i trosi rese Grin
Evidentirano
FARTninja
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 39


Profil
« Odgovor #4 na: Lipanj 25, 2015, 10:06:41 »

oo ne brini napadam ja, samo bih malo da se i branim Grin
a i trošim rese, svaku večer samo 6 M zlata ostavim, za vojsku da izgura koliko može.
ovo nije bio napad za rese, ovo je bilo iz čiste namjere samo da se sruši utvrda
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!