Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 04:59:43 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: PROPAST OVE J****E IGRE !!! admini ne rade svoj posao  (Posjeta: 2058 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
hunter
Lieutenant
***

Karma: +8/-7
Offline Offline

Postova: 146



Profil
« na: Travanj 04, 2015, 02:16:30 »

Svijet Croatia/serbia 5

Savez Kaludjeri se raspao jer ih je pola realma iznapadalo.......nakon raspada osnovala su se dva manja saveza ...savez WarSyndicate i _SLOGA_ ....u kaludjerima je jedino vođa saveza - nepobedime ostao aktivno igrati,,,nakon toga savez WarSyndicate  objavljuje rat Kaludjerima.....Kaludjeri igraču Lord_of_monks namještaju saveznu vojsku po okupljalištima....rasporedili su ju tako da može sve pobiti,,,da stvar bude gora vođa saveza Kaludjeri nepobedime donira vojsku u okupljališta i postavlja ju Lord_of_monks - u da ju pobije...to je i napravio.......nakon toga pola realma prijavi namještanje vojske i on ne dobije ban Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?

admini kažu : "ne postoji pojam namještanje vojske"  *freak* *black_eye* *freak* *black_eye* *freak*

možda će dobiti zabranu napada na jedan dan.....i što mu to znači ? kad će nakon te kazne napravit 250k kata i brdo ostale vojske ? naravno nakon toliko ubijene vojske skočio je za 50 vojnih mjesta i zauzeo prvu poziciju http://prntscr.com/6pet5v


ŠTO ADMINI RADE U OVOJ IGRI ?
Evidentirano

I najveće radosti u ratu su kratkotrajne. Cool
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #1 na: Travanj 04, 2015, 03:34:00 »

ŠTO ADMINI RADE U OVOJ IGRI ?

Svoj posao, naravno Smiley

Dokaži ti nekome da je namjestio vojsku... jako jako teško... kada se dokaže, a ponekad se može onda i slijede kazne.
Pola ekipe je možda nakon demoralizacije zbog izgubljenog rata odustalo od igre možda i sve su ostavili, a druga polovica koji su to znali su iskoristili priliku, osnovali novi savez i pokupili ratni plijen na prijašnjim kolegama i sad će vas s novom vojskom od dobivenog ratnog plijena poderati Grin Znači da su dobro odigrali... možda bi i ja tako... i ne bi ništa loše napravio, ništa što je protiv pravila ili za kaznu.

Postavi si pitanje da ti par ljudi veli da će prestati igrati i npr. izađe iz saveza što bi ti napravio? Nisu ti namjestili ništa samo su ti dali informaciju da prestaju igrati... ne znam kako bi ti to, ali ja sam takve sačekao da odu off i iz saveza ih u noći izbacio i onda ostatak ekipe iz saveza obavijestio da ih oderu do kraja, vojsku i rese... nisam ni čekao na njih da mi to vele nego sam ih bacao van ako nisu aktivno igrali i rekao savezu da deru po njima... ovo što si opisao u prethodnom postu nije ništa puno različito nego je još bolje od toga, ekipa je otišla iz saveza i neaktivne članove iz bivšeg saveza u ratu za ratni plijen poderala, bili su s njima u savezu, znali su ko je kad offline, ko vojsku ostavlja doma, ko je odustao od igre... napravili su pravi posao i valja im čestitati na tome, ako nije bilo duplih računa naravno.

Da ste bili aktivniji vi ste te preostale članove trebali srediti a ne čekati da to neko od vaših protivnika napravi. Sad možete samo čekati i nadati se da ako je bilo kakve teške muljaže da će ih admini otkriti i kazniti počinitelje, ali kako si bio i napisao, nažalost i te kazne koje dobe su gotovo smiješne, pogotovo ako je to prva kazna.
Evidentirano
hunter
Lieutenant
***

Karma: +8/-7
Offline Offline

Postova: 146



Profil
« Odgovor #2 na: Travanj 05, 2015, 04:43:17 »

dunkan po meni najbolji igrač imperije  Smiley

da se vratim na temu.....ovo što ti kažeš da je pametno odigrano .....možda jest.....onda se oni hvale kako su najbolji ratnici....kakavi ratnici ? dobili su vojne kad su im namjestili vojsku.....inače ne bi prešli 20k vojnih....i tako svuda....ajde onda nek objave rat nekom savezu u kojem nemaju svoje igrače koji će im ostavit vojsku da naberu vojne...... toliko sam se naživcirao zbog njih i ovih naših nesposobnih admina da sutra palim odmor....jer nemaa smisla više igrat ovak
Evidentirano

I najveće radosti u ratu su kratkotrajne. Cool
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #3 na: Travanj 05, 2015, 05:46:47 »

dunkan po meni najbolji igrač imperije  Smiley

da se vratim na temu.....ovo što ti kažeš da je pametno odigrano .....možda jest.....onda se oni hvale kako su najbolji ratnici....kakavi ratnici ? dobili su vojne kad su im namjestili vojsku.....inače ne bi prešli 20k vojnih....i tako svuda....ajde onda nek objave rat nekom savezu u kojem nemaju svoje igrače koji će im ostavit vojsku da naberu vojne...... toliko sam se naživcirao zbog njih i ovih naših nesposobnih admina da sutra palim odmor....jer nemaa smisla više igrat ovak

Imao sam i ja takvih trenutaka... ohladi se čovjek nakon nekog vremena... pa kad me prošlo to sam odigrao dalje i obično poderao one radi kojih sam se raznervirao... al iskreno davno je to bilo... već se dugo nisam radi imperije živcirao [:-}
Evidentirano
karonja
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 0


Profil
« Odgovor #4 na: Travanj 05, 2015, 10:03:51 »

Zar je igra propala ? Grin Grin kad i kad ljudi..nema igre vec erama..samo nadmetanje u sto vise prevara..dugo sam i ja lutao trazimmzrljan prave igre..rata.borbe.jer samo tako znam igrati..ratno..ali nista..naletis samo na prevare s kojima se na kraju sam stopis..sve je ovl biznis..bugarima ..adminima ..svima..pa svako trazi svoj dio kolaca na kraju..a samo rijetki budu kaznjeni..u koje mogu svrstati i sebe..ostajte mi pozdravljeni Smiley
Evidentirano
_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #5 na: Travanj 06, 2015, 06:25:57 »

teške je vojne naslagao Grin
Evidentirano
hunter
Lieutenant
***

Karma: +8/-7
Offline Offline

Postova: 146



Profil
« Odgovor #6 na: Travanj 06, 2015, 08:19:26 »

era je počela prije 2 mjeseca....nema igrača pa se vojni teško nalaze Wink
Evidentirano

I najveće radosti u ratu su kratkotrajne. Cool
matas211
Sergeant
**

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 50


Profil
« Odgovor #7 na: Travanj 08, 2015, 12:07:51 »

i danas su namjestali rese pa pogledaj kako su prosli http://prntscr.com/6qxghn i jos je igrac Trynda ocajnicki micao rese ali mu uzaludno vojsku je zaboravio na polju a i vecina resursa:D a igrac nepobedime nastimava im opet rese ja ga napadnem i on odmah digne kisobrancic valjda se nadao da moj napad nece ici do kraja ali ipak jeste i lijepe rese mi je ostavio samo steta sto mi je nosivost bila samo 23m http://prntscr.com/6qxa0z GrinGrin
Evidentirano
hunter
Lieutenant
***

Karma: +8/-7
Offline Offline

Postova: 146



Profil
« Odgovor #8 na: Travanj 08, 2015, 11:52:05 »

i danas su namjestali rese pa pogledaj kako su prosli http://prntscr.com/6qxghn i jos je igrac Trynda ocajnicki micao rese ali mu uzaludno vojsku je zaboravio na polju a i vecina resursa:D a igrac nepobedime nastimava im opet rese ja ga napadnem i on odmah digne kisobrancic valjda se nadao da moj napad nece ici do kraja ali ipak jeste i lijepe rese mi je ostavio samo steta sto mi je nosivost bila samo 23m http://prntscr.com/6qxa0z GrinGrin


Grin bravo Smiley svaka čast ...., kaludjeri nikad nisu eru završili Grin
Evidentirano

I najveće radosti u ratu su kratkotrajne. Cool
matas211
Sergeant
**

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 50


Profil
« Odgovor #9 na: Travanj 08, 2015, 12:24:15 »

hahahah nece ni ovu Grin
Evidentirano
hunter
Lieutenant
***

Karma: +8/-7
Offline Offline

Postova: 146



Profil
« Odgovor #10 na: Travanj 10, 2015, 11:16:27 »

THE END U C/S 5

http://prntscr.com/6rxsre



Sretno svima u nastavku igre Smiley Posebno mojima iz saveza _Black_Angels_ !
« Zadnja izmjena: Travanj 10, 2015, 12:22:14 od Dunkan1973 » Evidentirano

I najveće radosti u ratu su kratkotrajne. Cool
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!