Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 03:18:06 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: pitanje za sve  (Posjeta: 1654 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
grobar
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Postova: 9



Profil
« na: Ožujak 31, 2015, 07:37:41 »

http://prntscr.com/6nrxcv kako je moguce kontra napad koji stize ceo sekund ranije da uhvati vojsku i ubije vise puta osvezena stranica i uvek kontranapad stizao sekundu ranije
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #1 na: Ožujak 31, 2015, 08:25:20 »

http://prntscr.com/6nrxcv kako je moguce kontra napad koji stize ceo sekund ranije da uhvati vojsku i ubije vise puta osvezena stranica i uvek kontranapad stizao sekundu ranije

Desilo se par puta, ne meni ali drugima dok sam ih lovio... stizao je napad i do 2 sekunde prije i ipak sam im vojsku zalovio a već sam bio lovinu otpisao Grin

Mi smo si objasnili da je stvar u razlici vremena između servera, ima logike u tome, ako je napadač na jednom serveru a meta na drugom... u svakom slučaju negdje u uputama sam davno pročitao da ta vremena nekad nisu točno usklađena i da može biti i do nekoliko sekundi razlike.

U biti većinom se lovi glasovno povezan preko telefona, skypea ili nekog drugog oblika komunikacije, na odbrojavanje... vjerojatno je tako i bilo u tom slučaju, i kad se tako radi bez obzira na razliku vremena koja je između servera i na različito prikazano vrijeme ulov je skoro 100% siguran naravno ako se to zna dobro odraditi.

Nadao sam se da će s vremenom uskladiti tu razliku među serverima, ali izgleda još nisu, nevezano s time da li je sad bio problem u tome ili je u stvarnosti problem u nečem drugom, mada si mi kao igrači kad smo razgovarali o toj temi u savezu drugačije takve slučajeve nismo mogli objasniti.
Evidentirano
FARTninja
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 39


Profil
« Odgovor #2 na: Travanj 05, 2015, 11:17:38 »

meni se prošli tjedan dogodilo nešto slično
napadao sam lika i stalno sam osvježavao stranicu. 8 sekundi prije bitke si ej nacrtao vojsku na polju i opozvao sam napad. izgubio sam čast i pisalo je da je vojska u povratku, nakon 7 sekundi sam se zabio u lika.
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #3 na: Travanj 05, 2015, 11:40:03 »

meni se prošli tjedan dogodilo nešto slično
napadao sam lika i stalno sam osvježavao stranicu. 8 sekundi prije bitke si ej nacrtao vojsku na polju i opozvao sam napad. izgubio sam čast i pisalo je da je vojska u povratku, nakon 7 sekundi sam se zabio u lika.

Za takve slučajeve ostaje samo da se obratite na naš suport, opišite im problem i tražite nadoknadu u dijamantima za nastalu štetu ili za prijavu buga. Ako je bug već prije prijavljen onda neka vam daju nadoknadu za štetu, ako nije prijavljen onda neka provjere pa ako ga otkriju onda ih tražite dijamante za prijavu novog buga.
Bugova i problema u igri ima i uvijek će biti, trebalo bi biti u interesu i vlasniku igre da ima politiku kompenzacije za greške u igri da zadrži igrače u njoj.
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #4 na: Travanj 05, 2015, 12:00:24 »

meni se prošli tjedan dogodilo nešto slično
napadao sam lika i stalno sam osvježavao stranicu. 8 sekundi prije bitke si ej nacrtao vojsku na polju i opozvao sam napad. izgubio sam čast i pisalo je da je vojska u povratku, nakon 7 sekundi sam se zabio u lika.

sta si vratio prije 10sek si vratio dobro,... ostalo je lutrija jer vec na cijele minute online gubis par sekundi,..dok se ti ulogiras i posaljes spije pravi se razlika,..tak da povlacenje 8 sekundi ili 7 nemoras se niti trudit,... ja uvijek spustam i namjestam vojsku 10sek prije udara,...uvijek projde nema prerano niti prekasno
Evidentirano
FARTninja
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 39


Profil
« Odgovor #5 na: Travanj 05, 2015, 06:38:56 »

ako mogu maknuti vojsku u 1 sekundi sa polja, mogu i opozvati napad 7 sekundi prije bitke
i kao što sam več rekao, vojsku sam opozvao, vračala se i izgubio sam tu čast, ali server nije htio da se vrati i eto.
što sam izgubio tom bitkom, 20% vojske ( prošao sam polje bez problema, na utvrdi mi je falilo još 4 morala) i protivniku dao 100 dija za bitku dana.
čak i da prijavim bug ne vjerujem da ću išta dobiti. jer sliku toga je zatrpalo bar par tisuća poruka, i listati toliko mi se ne da. oporavio vojsku jesam i sada ću vratiti tih 100 dija.
najbolje nešto napraviti sam nego moljakat druge. nisam no objavio da plačem kao curica, nego da čovjeku kažem da se i drugima događaju takve stvari i da su mnoge od njih veoma banalne

i ako može dajte popravite više taj moral u izvještajima. dosta mi je više gledati da mi je moral 80 a u stvarnosti je 30.
kada sam prijavio taj bug rekli su mi " stvarni moral vam se prikazuje u animaciji i na kraju simulacije." menene zanima kraj simulacije zanima me u kojoj rundi mi mačevi bježe i koliko morala gubim po rundi, a ne samo krajnji rezultat.
Evidentirano
FARTninja
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 39


Profil
« Odgovor #6 na: Travanj 12, 2015, 07:42:59 »

20 minuta kada ne osvježiš stranicu kakve se sve problemi mogu dogodit Grin
http://prntscr.com/6swdwh
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!