Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 02:11:14 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: PaySafe  (Posjeta: 1079 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
pijujica
Sergeant
**

Karma: +11/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil Email
« na: Travanj 06, 2015, 01:44:56 »

kupovina dijamanta preko PaySafe bona više nije moguča, obavjest o tome nismo dobili niti na forumu niti preko Gamemastera koji inače metilja o "..ratnicima i dijamantima i ludim akcijama koje radi velikog interesa traju još..."

ovo postaje doista neorganizirano "*******" od igre, zar ne?
« Zadnja izmjena: Travanj 06, 2015, 02:06:34 od Dunkan1973 » Evidentirano
pijujica
Sergeant
**

Karma: +11/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil Email
« Odgovor #1 na: Travanj 06, 2015, 02:30:12 »

"crni dunkane"

kud mi deminutiv od pojma "velika nužda" ili stručnim rječnikom pojma defekacija obrišeš  Grin

http://prntscr.com/6q8uv6

kako ću sada kad padnem u "pravednički gnjev" i počnem drobiti po forumu pisati ?  ajde da sam se nekom dotaknuo majke ali kud mi skloniš deminutiv?  Grin

no sad šalu na stranu, ova svinjarija sa PaySafe -om je propust organizatora igre, velika večina nas kupuje dije na taj način, oni mlađi jer nemaju karticu a oni stariji i nesretno oženjeni  da im avetinja ne vidi što kupuju, zamišljam si prizor u kome avetinja stoji u vratima i sipa drvlje i kamenje na mučenika koji je kupio dije karticom uz neizostavne riječi :

"...koja ti je ta Imperija svinjo jedna, njoj dijamante kupuješ.......najbolje godine svog života sam ti dala a ti cjele noči na kompjuteru i toj nekoj šmizli dijamante kupuješ..."

a mučenik taman u fazi bitaka za dvorac, ima podočnjake ko rakun a sve to u nadljudskoj borbi protiv sila mraka i borbe za svjetsku dominaciju

e pa da izbjegnemo takove situacije onda prosim lepo PaySafe natrag
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #2 na: Travanj 06, 2015, 02:53:50 »

"crni dunkane"
Cheesy Grin >Grin
Evidentirano
pijujica
Sergeant
**

Karma: +11/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil Email
« Odgovor #3 na: Travanj 06, 2015, 03:00:54 »

Cheesy Grin >Grin

smij se ti

gle, ja iz iskustva svih svojih brakova znam predvidjeti reakciju avetinje,

zato se i bunim što je bez ikakve obavjesti ukinuto plačanje preko PaySafe -a, ako postoji opcija preko koje se kupovalo onda se trebalo i najaviti ukidanje te opcije od strane organizatora igre, ja hoču mojih 600 dija radi kojih sam svoje nadzemaljski lijepo tijelo danas pokrenuo iz apsolutnog mirovanja u laganu šetnjicu do Jelačić Placa, OK videl sam dio ceremonijalne Kravat pukovnije, lijepo ih je za vidjeti na konjima ali to ne umanjuje moj bjes radi nečijeg propusta

Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #4 na: Travanj 06, 2015, 03:21:18 »

smij se ti

gle, ja iz iskustva svih svojih brakova znam predvidjeti reakciju avetinje,

zato se i bunim što je bez ikakve obavjesti ukinuto plačanje preko PaySafe -a, ako postoji opcija preko koje se kupovalo onda se trebalo i najaviti ukidanje te opcije od strane organizatora igre, ja hoču mojih 600 dija radi kojih sam svoje nadzemaljski lijepo tijelo danas pokrenuo iz apsolutnog mirovanja u laganu šetnjicu do Jelačić Placa, OK videl sam dio ceremonijalne Kravat pukovnije, lijepo ih je za vidjeti na konjima ali to ne umanjuje moj bjes radi nečijeg propusta



U svezi ovoga samo iz suporta možeš nekakav odgovor dobiti. Znam koliko sam se puta ja ljutio kad su nešto mijenjali a nigdje nisu ništa o tome pisali... čak smo si ekipa i ja mislili da to rade iz nekih svojih skrivenih motiva, ali na kraju smo zaključili da je u pitanju čisti nemar onih koji te promjene implementiraju.
Evidentirano
pijujica
Sergeant
**

Karma: +11/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil Email
« Odgovor #5 na: Travanj 06, 2015, 03:49:37 »

U svezi ovoga samo iz suporta možeš nekakav odgovor dobiti. Znam koliko sam se puta ja ljutio kad su nešto mijenjali a nigdje nisu ništa o tome pisali... čak smo si ekipa i ja mislili da to rade iz nekih svojih skrivenih motiva, ali na kraju smo zaključili da je u pitanju čisti nemar onih koji te promjene implementiraju.

hvala duncan

iako i da se sad raspišem to nema nikakvog efekta jer sam bolje odgovore i više podrške dobijao od naših admina nego neke kukavelji koja koristi google translate i statira na međunarodnom forumu i supportu,
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!