Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 07:06:17 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kako je ovo moguće???  (Posjeta: 4363 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« na: Studeni 19, 2009, 09:10:39 »

evo slika govori sve. Čovjek se vraća s napada za 44:23 a ovaj je na njemu za 43:56, dakle promašuje ga. evo slika kao prilog. sada kako je moguće da ga je poklopio??? evo jedan jednostavan i konkretan odgovor tražimo.

Evidentirano
JARUGA
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #1 na: Studeni 19, 2009, 09:14:38 »

sad nek dobijem i ban al sad mi svejedno ,evo i bitke koja se nije smjela desit zabranjeno je stavljanje bitaka koje nisu stare bar 7 dana.
« Zadnja izmjena: Studeni 19, 2009, 09:31:10 od Tiger » Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #2 na: Studeni 19, 2009, 09:30:08 »

Ako prozor nije bio refreshan neko vrijeme kod uzimanja ovog screenshota onda vremena ne trebaju biti 100% sikronizirana zbog kašnjenja veze... Kad refreshas stranicu, dobiješ točno stanje. Taj podatak ja neznam da li je netko imao stranicu otvorenu 5, 10 min pa uzeo screnshoot ili je otvorio taj prozor i uzeo ga odmah. Ali razlog uzimanja screenshota u tom trenutku je bio?Huh?
Da li se je napad desio odmah ili je protivnikova vojska čekala u provinciji?? Ako je server zblokao na 1,5 min, to bi bilo dosta. makar ako zbloka onda zbloka duže pa bi to netko prijavio.
Pitati ću admine sutra ako mogu po logovima provjeriti neke stvari.
Evidentirano

JARUGA
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #3 na: Studeni 19, 2009, 09:34:47 »

prije tog snimka pratim napad od 58 minute i gledam kako prolazim , vidio sammiljon puta prije nego sam slikao da pokažem ostalima u savezu a i nakon tog snimka sam gledao miljon puta , nisam se odvajao od kompa sat vremena ,i nije samo to nego je i milju resa dolazilo minut nakon njegovog napada pa je i to nestalo ,ali to nemam snimljeno ,a i tu nije razlika u sec-dva nego u 27 sekundi ,što je ipak malo previše
Evidentirano
JARUGA
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #4 na: Studeni 19, 2009, 09:41:15 »

sad nek dobijem i ban al sad mi svejedno ,evo i bitke koja se nije smjela desit zabranjeno je stavljanje bitaka koje nisu stare bar 7 dana.
znam ja dobro šta je zabranjeno ,nemora mi to niko objasnit ,nego mi objasnite kako me pogodio, il je opet neki kvar na serveru ,,zabranjeno je svašta al nije zabranjeno za Lips Sealed avat ljude ovako , i št asa dja jedan kao i mnogi ,odustat ce ni prvi ni zadnji ima još budala koje cemo preveslat , nije mi žao što sam izgubio vojsku nego nacin na koj sam je izgubio ,da vam samo pricam rekli bi izmišlja, sad imate sve naslikano crno na bjelo i OPET je kriv neko drugi ,kriv je refresh , a možda ni ovaj program ne valja ,,,ima tamo administratore i ko je zadužen nek mi vrati vojsku nazad a ne da trošim pare  za vas ,da se mi malo zabavimo a vi nas stalno zaj s necim , pa dokle više???
Evidentirano
Cezar999
Private
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Postova: 31



Profil
« Odgovor #5 na: Studeni 19, 2009, 09:50:48 »

kaj je je imaš i pravo biti ljut pa kakve su to fore ne kužim ako te po vremenu vojska promašuje ... kako te onda uhvati šta je dobila krila ili je malo pričekala tamo ispred utvrde...
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #6 na: Studeni 19, 2009, 09:53:23 »

i da je bio prozor otvoren maksimalnih 9:45 minuta, kakav refresh, nestalo 30 sekundi na jednom satu?? ili na svakom po malo da se narihta??? ajde molim vas...
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #7 na: Studeni 19, 2009, 10:00:18 »

potpisujem sve sto ste rekli ali uzaludno je sad bilo sto pisat... jaruga je ljut s pravom ali tiger nemoze napravit sad nista sutra eventualno moze stlacit admine da provijere po logovima i mogu samo rec zastekao server.. u najmanju ruku bi trebali vratit vojsku a da nepricam o bodovima u ratu izmedu saveza.... sve to stoji.. ali kazem strpite se do sutra da tiger vidi sto moze napadima i pitanjima necete nista postic jel jednostavno on nema ovlasti da provijeri logove ili bilo sto tome slicno....  Smiley
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #8 na: Studeni 19, 2009, 10:01:09 »

jesam ti lijepo napisao da ću sutra pitati admina ako može što provjeriti. to je sve što ja mogu. obavijestiti njih da provjere. ja u ovom trenutku ne mogu ništa.
Sve stvari na koje sam pomislio sam te pitao. Odkud da ja znam jesi refesh radio svakih 10 sec ili svakih pol sata ili da li je protivnička vojska čekala tih 27 min ili je stigla kasnije i napad se odmah desio.
Kad dobijem odg od admina, ja ću odgovoriti tebi.
Evidentirano

JARUGA
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #9 na: Studeni 19, 2009, 10:12:19 »

jesam ti lijepo napisao da ću sutra pitati admina ako može što provjeriti. to je sve što ja mogu. obavijestiti njih da provjere. ja u ovom trenutku ne mogu ništa.
Sve stvari na koje sam pomislio sam te pitao. Odkud da ja znam jesi refesh radio svakih 10 sec ili svakih pol sata ili da li je protivnička vojska čekala tih 27 min ili je stigla kasnije i napad se odmah desio.
Kad dobijem odg od admina, ja ću odgovoriti tebi.
ok nisam vidio taj dio  da cekam sutra/sacekat , iskreno ne zanima me nikakav odgovor osim da mi se vrati vojska , jer nije moj problem što se nešto njima zaštekalo , njima godinu dana stalno nešto šteka a mi ispaštamo , ovo nije moja greška nego greška servera , dal je vojska njegova cekala il je moja pojurila to me uopce ne zanima nego neka isprave to....sutra se cujemo
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #10 na: Studeni 19, 2009, 10:13:46 »

pošalji mi u privatnoj poruci vrijeme bitke i izvještaj iz bitke ako mi zatreba sutra.
Evidentirano

escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #11 na: Studeni 19, 2009, 10:15:10 »

sva sreća pa smo te zatražili sliku...
Evidentirano
febbo
Private
*

Karma: +0/-5
Offline Offline

Postova: 18



Profil
« Odgovor #12 na: Studeni 19, 2009, 10:24:56 »

Pozz.. evo i mene, nisam moga odolit a da se ne uključim u raspravu Wink.. Moram primjetit da si ti ovo sejva skoro 45 minuta prije samog napada.. zašto???... ja sam posla napad pod pretpostavkom da imaš kartografiju 15 prema vrimenu tvog napada na jopu i dolazio sam kod tebe točno 5 sekundi nakon povratka tvoje vojske... uzmi točno vrime tvog napada na jopu i mog napada na tebe, iskalkuliraj koje vrime ti vojska putuje na toj udaljenosti sa kartografijom 15 i vidit ćeš da je točno onako kako sam ja reka... to šta si drža skoro sat vrimena bez refresha, to je stari tvoja greška i nemoj tražit krivca u drugom i poništenje bitke. Toliko od mene  *black_eye*
Evidentirano
JARUGA
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #13 na: Studeni 19, 2009, 10:33:06 »

Pozz.. evo i mene, nisam moga odolit a da se ne uključim u raspravu Wink.. Moram primjetit da si ti ovo sejva skoro 45 minuta prije samog napada.. zašto???... ja sam posla napad pod pretpostavkom da imaš kartografiju 15 prema vrimenu tvog napada na jopu i dolazio sam kod tebe točno 5 sekundi nakon povratka tvoje vojske... uzmi točno vrime tvog napada na jopu i mog napada na tebe, iskalkuliraj koje vrime ti vojska putuje na toj udaljenosti sa kartografijom 15 i vidit ćeš da je točno onako kako sam ja reka... to šta si drža skoro sat vrimena bez refresha, to je stari tvoja greška i nemoj tražit krivca u drugom i poništenje bitke. Toliko od mene  *black_eye*

da a ja sam poceo juce ovo igrat i totalni sam pocetnik, daj febo molim te
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #14 na: Studeni 19, 2009, 10:36:22 »

Pozz.. evo i mene, nisam moga odolit a da se ne uključim u raspravu Wink.. Moram primjetit da si ti ovo sejva skoro 45 minuta prije samog napada.. zašto???... ja sam posla napad pod pretpostavkom da imaš kartografiju 15 prema vrimenu tvog napada na jopu i dolazio sam kod tebe točno 5 sekundi nakon povratka tvoje vojske... uzmi točno vrime tvog napada na jopu i mog napada na tebe, iskalkuliraj koje vrime ti vojska putuje na toj udaljenosti sa kartografijom 15 i vidit ćeš da je točno onako kako sam ja reka... to šta si drža skoro sat vrimena bez refresha, to je stari tvoja greška i nemoj tražit krivca u drugom i poništenje bitke. Toliko od mene  *black_eye*
o cem ti pricas... nemozes drzat 1h bez refresha zato jer bi ga izbacilo..... a ako se lijepo vidi da je razlika 20 i nesto sek onda nemoze nakon 45min bit 5sek... nakon duzeg nerefreshanja se moze desit da se vremena izjednace ili se priblize ali to neznaci da je i vojska brza.... ako opet refresha razlika u vremenu mora bit 20sek.... nije moguce da nije refreshao 1h prije jer nebi vidio napade.... tako da sve je jasno... bitka se nije smijela dogodit... znam da tebi neide u prilog jer i medalja i perfektan ratni plijen je u pitanju ali budi realan.... i da si dolazio 5sek iza njega opet za 5 sek se moze puno toga vjeruj mi izvlacio sam i 1sek prije a za pet te stigne pitat gdje oces da je pomakne..... Cool
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!