Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 10:23:08 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: hrabri ratnici  (Posjeta: 3477 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
medicinarka
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Postova: 15


Profil
« Odgovor #30 na: Veljača 09, 2015, 09:10:43 »

miran je Sofra, vidi ga kako slusa muziku (Karleusu)  Cheesy
Evidentirano
Sofronijevic
Private
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Postova: 47


Por_play :D


Profil
« Odgovor #31 na: Veljača 09, 2015, 09:11:59 »

 *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL*
Evidentirano
medicinarka
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Postova: 15


Profil
« Odgovor #32 na: Veljača 09, 2015, 09:13:25 »

izvinjavamo se svima koji citaju, "krimi rad" lose utice na njeg   Cheesy
Evidentirano
Sofronijevic
Private
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Postova: 47


Por_play :D


Profil
« Odgovor #33 na: Veljača 09, 2015, 09:23:17 »

ti izgleda nazalost nisi skoro konzumirala jednu terapiju Grin Grin koju bi trebalo da konzumiraju svi koji slusaju karleusu a to je : Grin Grin Grin Grin pazljivo gledaj Grin Grin

 *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* ako ne pomaze odmah onda ponovi par puta Grin ako ni nakon toga nije bolje ... onda predji na poslednji lek Grin  *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide*  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
matas211
Sergeant
**

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 50


Profil
« Odgovor #34 na: Veljača 09, 2015, 09:37:40 »

to vas dvoje izgleda zatrpavate temu da durgi ne vide kakvi ste  *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
medicinarka
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Postova: 15


Profil
« Odgovor #35 na: Veljača 09, 2015, 09:39:55 »

izvini molim te, kakvi smo?  Shocked
Evidentirano
Diktator10
Sergeant
**

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil
« Odgovor #36 na: Veljača 09, 2015, 09:40:47 »

Ja doso da se smijem hahahahaa izvinite Grin
Evidentirano
Sofronijevic
Private
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Postova: 47


Por_play :D


Profil
« Odgovor #37 na: Veljača 09, 2015, 09:42:51 »

 Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Evidentirano
Sofronijevic
Private
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Postova: 47


Por_play :D


Profil
« Odgovor #38 na: Veljača 09, 2015, 09:45:09 »

to vas dvoje izgleda zatrpavate temu da durgi ne vide kakvi ste  *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*

ma nema sta da se zatrpava Grin svi znaju da smo prevaranti prve klase , zednog preko vode prevodimo , oko iz glave da izvadimo Grin Grin iz saveza da izadjemo pre nego sto se bilo sta desi , Grin Grin vazno da smo mi zivi i zdravi Grin Grin
Evidentirano
pijujica
Sergeant
**

Karma: +11/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil Email
« Odgovor #39 na: Veljača 09, 2015, 10:37:48 »

http://prntscr.com/630f1j ovo je inace jedan hrabri ratnik u cs5 koji je za vrijeme rata izasao iz saveza jer je trebao dobit kontru...po tome pitanju molim admine da ucine nesto jer tim napustanjem se nanosi steta drugim igracima koji su na primjer sa tom kontrom mogli preokreniti rat dobiti nesto ratnog i sada kad je izasao iz saveza i nije dobio kontru ponovno ce se vratiti i nastavit igrati kao da nista nije bilo  Huh? Huh?

razumijem te ali to nije protivno pravilima

sad se ti ljutiš i daješ im materjala da ti dižu tlak, ovo je samo igra, da je obrnuta situacija i ti bi izašao iz saveza i po isteku napada se vratio nazad "ko narodni heroj"
Evidentirano
matas211
Sergeant
**

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 50


Profil
« Odgovor #40 na: Veljača 09, 2015, 10:45:15 »

razumijem te ali to nije protivno pravilima

sad se ti ljutiš i daješ im materjala da ti dižu tlak, ovo je samo igra, da je obrnuta situacija i ti bi izašao iz saveza i po isteku napada se vratio nazad "ko narodni heroj"



ja to nikad nebi napravio jer nisam takav kao on ako sam znao napadat znao bi i kontru primit  Grin Grin
Evidentirano
medicinarka
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Postova: 15


Profil
« Odgovor #41 na: Veljača 09, 2015, 10:56:38 »

navikao si ti na to, on nije Grin ne prima cesto Grin
Evidentirano
Sofronijevic
Private
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Postova: 47


Por_play :D


Profil
« Odgovor #42 na: Veljača 09, 2015, 11:07:24 »

hahahahhahahaha matase ae iskuliraj malo Grin hahahahahha Grin Grin idi napi se uradi nesto korisno Grin Grin ja nisam dobio kontru , tako da nista niste izgubili Grin Grin hahaha , dok ste u prethodnim erama izbacivali igrace koji dobiju kontru ... tako da ono samo opusteno i uzivancija Grin
Evidentirano
Sofronijevic
Private
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Postova: 47


Por_play :D


Profil
« Odgovor #43 na: Veljača 09, 2015, 11:09:44 »

razumijem te ali to nije protivno pravilima

sad se ti ljutiš i daješ im materjala da ti dižu tlak, ovo je samo igra, da je obrnuta situacija i ti bi izašao iz saveza i po isteku napada se vratio nazad "ko narodni heroj"


da se ne mesa , ja nisam dobio kontru pa izasao ... Grin
Evidentirano
pijujica
Sergeant
**

Karma: +11/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil Email
« Odgovor #44 na: Veljača 09, 2015, 11:16:26 »



ja to nikad nebi napravio jer nisam takav kao on ako sam znao napadat znao bi i kontru primit  Grin Grin

da ta kontra mjenja ishod rata izašao bi, i to bi se opravdalo gomilom resa koje dobijeni rat donosi, kad dođeš u takvu situaciju onda ne misliš na sebe nego sve ljude s kojima si u savezu i osobno smatram da je neki povrešeni "ego" manje važan od ratnog pljena, no to je moje mišljenje
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!