Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 04:54:37 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Odlazak legendi  (Posjeta: 5880 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #15 na: Siječanj 20, 2015, 10:25:51 »

Uhh, što se mrki veseli. Smiley Nema slađeg, ha?  Cool    Ako te veseli, mogu ti nabaviti slike kako naglavačke letim iz ureda u Bugarskoj. Grin Grin 2 tjedna su cestari popravljali asfalt ispred ureda od moga pada. Grin
Na žalost nekih, nisam protjeran. Wink A razloge zašto sam otišao znaju osobe koje su mi drage u životu, nemam ih potrebe iznositi na forumu.

ne možeš mi nabavit te slike, krkane.. to znamo obojica zašto... Wink
gle, otišao, ne otišao.. hlebe mi se.. al bacit te novce koje si ti dobivao za 3,4 sata dnevno( rijetko i toliko Wink) mi baš i nije normalno.. tako da i dalje mislim da nisi svojevoljno otišao, pajdo.. Wink... a mozda si našao bolji zivot u svabiji... ko zna.. Smiley.. u svakom slucaju.. sretno ti bilo!.. Wink
« Zadnja izmjena: Siječanj 20, 2015, 10:35:52 od mrki88 » Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #16 na: Siječanj 24, 2015, 11:39:04 »

pozdrav legendo Smiley *beer* *beer*
moramo se jednom izdogovarat da se nađemo ako nis drugo na godisnjicu kad smo se upoznali svi zajedno
a mrki ko mrki mora kenjkat pomalo
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #17 na: Siječanj 25, 2015, 05:49:55 »

ojjjj krkani pozdrav....vidim mačku su maknuli iako je čovjek radio sve po PS-u Grin naravno na žalost nas tadašnjih žestokih ovisnika i mrzitelja bugara na internazi realmovima....hoću reći da je mogao biti malo i širokogrudniji od njegove koleginice.... ;D
ali Tigre fala na onim dijama za  SP 2013 pomogle su i došle u pravi trenutak Wink
mislim sad smijem otvoreno reći heheh
a mrki ko mrki...šta reći....od onakvog krkana postat papuča na sedmu i to tolika da ne smije više ni tenkiće vozikat...ccc
Evidentirano

tijomanija
Sergeant
**

Karma: +5/-5
Offline Offline

Postova: 79



Profil Email
« Odgovor #18 na: Siječanj 30, 2015, 01:36:38 »

ojjjj krkani pozdrav....vidim mačku su maknuli iako je čovjek radio sve po PS-u Grin naravno na žalost nas tadašnjih žestokih ovisnika i mrzitelja bugara na internazi realmovima....hoću reći da je mogao biti malo i širokogrudniji od njegove koleginice.... ;D
ali Tigre fala na onim dijama za  SP 2013 pomogle su i došle u pravi trenutak Wink
mislim sad smijem otvoreno reći heheh
a mrki ko mrki...šta reći....od onakvog krkana postat papuča na sedmu i to tolika da ne smije više ni tenkiće vozikat...ccc
aaaaaahahahahaha  Grin Grin Grin Grin Grin Grin jao mrki kakva uvreda, ovo samo mač izvađen iz korica i krv na njemu  može oprati  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #19 na: Siječanj 31, 2015, 02:48:13 »

aaaaaahahahahaha  Grin Grin Grin Grin Grin Grin jao mrki kakva uvreda, ovo samo mač izvađen iz korica i krv na njemu  može oprati  Grin Grin Grin Grin Grin
ma cinjenice ne mogu biti uvrede  Grin Grin Grin
mrkiev mas je u koricama zahrđao , sto je bilo bilo j e 
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #20 na: Veljača 01, 2015, 08:30:17 »

Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #21 na: Travanj 05, 2015, 11:27:03 »

 *freak*  Cheesy
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #22 na: Travanj 24, 2015, 01:36:38 »

lista nekadasnjih ludjaka koliko vidim  Cool
fali nam tu pauk samo,da lista bude potpuna Grin
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #23 na: Travanj 24, 2015, 04:31:53 »

krkani Tongue
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #24 na: Lipanj 08, 2015, 12:03:32 »

bredju sa mai?  Grin
Evidentirano

_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #25 na: Srpanj 03, 2015, 10:53:25 »

Pozdrav svima koliko vas ima. Pozdravljam Zdravka (Horus) moga prvoga susjeda u prvoj eri koju sam igrao u r71. pozdravljam Domagoja (Mortis) i Jasminu.To troje su krivci što sam se zadržao u ovom svijetu IO tolike godine. Svaki od njih mi je u prvoj eri pomagao savjetima i obučio me u igri. Kasnije je sam se prebacivao po raznim svijetovima upoznavao razne igrače družio se sa divnim ljudima. Kada sam prestao igrati ove cro/srb svijetove upoznao sam drage ljude od Amerike do Indonezije.  Izdvojiču neke meni drage i časne osobe Back1 _janja_ sekymaderfacker pijujica gadzorr sklad80 mikac mogao bih dugo nabrajati i opet bih nekoga zaboravio. Njaveća mi je čast bila sudioništvo na svijetskom lani osobno mi je bilo gušt igrati sa Vladom i uncom i ekipom ako zapne to je jedino što me može vratiti u ovu igru. Dugo gledam smijer u kojem ide ova divna igra osobno mi se to ne sviđa. Nekada su dije malo utjecale na igru jedan ceh i premijum pa 10 sati to je bio mali trošak i gušt ... Profit tjera gazde dalje i samo se smišlja tko će više potrošiti  sultan nam je primjer za to. Pozdravljam vas sve i želim vam dobru igru i puno sreće u privatnom životu (y)
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #26 na: Srpanj 05, 2015, 09:21:17 »

Evidentirano

prdek2
Captain
****

Karma: +36/-12
Offline Offline

Postova: 377



Profil
« Odgovor #27 na: Srpanj 20, 2015, 01:16:06 »


Druga dva zakon brata žele tigru sve najbolje i nadaju se da se opskrbio dijama za ovogodišnje svjetsko prvenstvo Grin Grin Grin Grin btw ako ti se ne da igrat na svom accountu (sa dijama?) mi možemo preuzet tu časnu ulogu Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!