Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 06:05:22 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Odlazak legendi  (Posjeta: 5855 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mladen
Private
*

Karma: +3/-13
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« na: Siječanj 06, 2015, 09:05:19 »

jos jedna legenda IO odlucila je napustiti forum. hvala ti u ime svih sto si nam pomagao savjetima i na sve druge nacine. ovo je davno prestao biti forum, i  ovdje vise nitko ne bi trebao napisati niti jednu rijec. tvoja je sreca tiger sto si CM pa ti nitko ne moze obrisati zadnji post. jer ako netko nije upucen, prije 10ak dana se jos jedna legenda IOa oprostila od foruma, ali je njegov oprostajni post obrisan od strane moderatora. mozda da pustimo modove da sami sebi pisu postove. ja nisam nesto puno pisao, a mislim da vise ni ja necu, pozdrav svima
Evidentirano
tijomanija
Sergeant
**

Karma: +5/-5
Offline Offline

Postova: 79



Profil Email
« Odgovor #1 na: Siječanj 06, 2015, 09:15:30 »

jos jedna legenda IO odlucila je napustiti forum. hvala ti u ime svih sto si nam pomagao savjetima i na sve druge nacine. ovo je davno prestao biti forum, i  ovdje vise nitko ne bi trebao napisati niti jednu rijec. tvoja je sreca tiger sto si CM pa ti nitko ne moze obrisati zadnji post. jer ako netko nije upucen, prije 10ak dana se jos jedna legenda IOa oprostila od foruma, ali je njegov oprostajni post obrisan od strane moderatora. mozda da pustimo modove da sami sebi pisu postove. ja nisam nesto puno pisao, a mislim da vise ni ja necu, pozdrav svima

tko je otišao
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 06, 2015, 09:35:15 »

ma nitko nije otišao tek sad kreće  Grin
Evidentirano

hacker73
Lieutenant
***

Karma: +53/-43
Offline Offline

Postova: 197


Profil
« Odgovor #3 na: Siječanj 06, 2015, 10:19:15 »

Ček kad krene igrati , da vidimo tko bu njemu bun stisnul Grin
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 06, 2015, 10:40:28 »

Ček kad krene igrati , da vidimo tko bu njemu bun stisnul Grin
Barem je dija skupio Grin  šalim se, pozdrav tiger i sretno Smiley
« Zadnja izmjena: Siječanj 06, 2015, 10:43:18 od djontravolta » Evidentirano
panther.
Sergeant
**

Karma: +23/-21
Offline Offline

Postova: 66



Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 06, 2015, 10:51:44 »

Pa kome da ja onda sad dosadujem u porukama,kad mi nesto treba  Grin
Evidentirano

.....
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #6 na: Siječanj 07, 2015, 08:25:29 »

 *beer* *beer* *beer*

http://youtu.be/QFk3CtHVZ0I
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #7 na: Siječanj 12, 2015, 09:05:51 »

 Grin Grin Grin Grin
deco, bi se vi ostavili evrića iz stolice? mislim da ne, zato.. tgrić je "protjeran", ne da je otišao... Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #8 na: Siječanj 12, 2015, 09:58:31 »

Grin Grin Grin Grin
deco, bi se vi ostavili evrića iz stolice? mislim da ne, zato.. tgrić je "protjeran", ne da je otišao... Grin
Uhh, što se mrki veseli. Smiley Nema slađeg, ha?  Cool    Ako te veseli, mogu ti nabaviti slike kako naglavačke letim iz ureda u Bugarskoj. Grin Grin 2 tjedna su cestari popravljali asfalt ispred ureda od moga pada. Grin
Na žalost nekih, nisam protjeran. Wink A razloge zašto sam otišao znaju osobe koje su mi drage u životu, nemam ih potrebe iznositi na forumu.
« Zadnja izmjena: Siječanj 12, 2015, 10:02:08 od Tiger » Evidentirano

tijomanija
Sergeant
**

Karma: +5/-5
Offline Offline

Postova: 79



Profil Email
« Odgovor #9 na: Siječanj 13, 2015, 12:50:43 »

Uhh, što se mrki veseli. Smiley Nema slađeg, ha?  Cool    Ako te veseli, mogu ti nabaviti slike kako naglavačke letim iz ureda u Bugarskoj. Grin Grin 2 tjedna su cestari popravljali asfalt ispred ureda od moga pada. Grin
Na žalost nekih, nisam protjeran. Wink A razloge zašto sam otišao znaju osobe koje su mi drage u životu, nemam ih potrebe iznositi na forumu.


Iznosio ti ili ne iznosio mi ćemo saznati.  Grin Grin
Možda nismo dobri igrači, ali babe smo vrhunske  Grin Grin Grin Grin
A ako ih ne saznamo izmislit ćemo ih sami, pa ti na isto dođe  *freak*
« Zadnja izmjena: Siječanj 13, 2015, 12:53:44 od tijomanija » Evidentirano
bushidoWar
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 13


https://www.youtube.com/watch?v=-2u9L7yqs-0


Profil
« Odgovor #10 na: Siječanj 13, 2015, 01:01:50 »

Lijep pozdrav Tiger i puno sreće u daljnjem životu..Bilo je svega tu lijepih i manje lijepih stvari,puno godina je za nama u ovoj igri i više manje vjerujem da sve manje starih igrača posjećuje ovaj forum i uključuje se u debate.Istina na volju puno mladih snaga ima u ovoj igri kao i na forumu..Vidim borbeni u igri ali slabo aktivni na forumu pa bi poručio tim mladim snagama da se više druze ovdje ,pišu,razgovaraju o problemima i igri i svemu što se tiče IO.
Fali malo energije na forumu,ne onakve kakve smo mi nekad imali dosta negativne ali rasprava definitivno fali(naravno uz pokoji  Grin ban) jer tek tada se vidi da je igra još ziva.. Nove snage su budućnost igre i repke iako ima tu još metuzalema,pokojeg kiklopa,odiseja i sl. od kojih mozete ponesto nauciti . Zato se ukljucite malo aktivnije svi tu jer ponekad je lijepo bilo uz kavicu pročitati ovaj forum i ratna prepucavanja.

Lijep pozdrav svima i Tigeru na svim ovim godinama uz nas Kiss
Evidentirano

_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #11 na: Siječanj 14, 2015, 01:07:04 »

Svako dobro Tiger bili ste mi uvijek od pomoći i realni. Nikada nije bilo da nisam dobio odgovor. Kada me m.....s popalio još ste mi dali 2 bona za dije  *beer*
Evidentirano
tijomanija
Sergeant
**

Karma: +5/-5
Offline Offline

Postova: 79



Profil Email
« Odgovor #12 na: Siječanj 14, 2015, 02:57:32 »

Lijep pozdrav Tiger i puno sreće u daljnjem životu..Bilo je svega tu lijepih i manje lijepih stvari,puno godina je za nama u ovoj igri i više manje vjerujem da sve manje starih igrača posjećuje ovaj forum i uključuje se u debate.Istina na volju puno mladih snaga ima u ovoj igri kao i na forumu..Vidim borbeni u igri ali slabo aktivni na forumu pa bi poručio tim mladim snagama da se više druze ovdje ,pišu,razgovaraju o problemima i igri i svemu što se tiče IO.
Fali malo energije na forumu,ne onakve kakve smo mi nekad imali dosta negativne ali rasprava definitivno fali(naravno uz pokoji  Grin ban) jer tek tada se vidi da je igra još ziva.. Nove snage su budućnost igre i repke iako ima tu još metuzalema,pokojeg kiklopa,odiseja i sl. od kojih mozete ponesto nauciti . Zato se ukljucite malo aktivnije svi tu jer ponekad je lijepo bilo uz kavicu pročitati ovaj forum i ratna prepucavanja.

Lijep pozdrav svima i Tigeru na svim ovim godinama uz nas Kiss
ajmo ajmo pa nije nitko umro, ide Tiger u repku iduće svjetsko...
Evidentirano
alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #13 na: Siječanj 15, 2015, 01:03:19 »

tiger ako si dobar s dijama ajd sad da te ubacim u savez Grin
Evidentirano

Silvio
Captain
****

Karma: +62/-60
Offline Offline

Postova: 311


kostrena@hotmail.com
Profil WWW
« Odgovor #14 na: Siječanj 16, 2015, 04:48:15 »

Sretno dalje Tiger! Bio si odličan CM!  Wink
Evidentirano


 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!