Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:57:30 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Vojno Umijeće  (Posjeta: 1288 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
FARTninja
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 39


Profil
« na: Srpanj 05, 2015, 12:35:47 »

ljudi da nije možda Vojno Umijeće malo preskupo ?
http://prntscr.com/7ovf0r nivo 11 je skuplji od oklopa 22
sa nivoom 12 mogao bi istrenirati dovoljno vojske za zauzet dvorac
nivo 13 možeš ratovat protiv pola mape
nivo 14 možeš uspješn branit sve dvorce u svijetu
nivo 15 i 16 možeš poduplat obranu i komotno možeš dignut utvrdu 9 u svim provincijama ako već nisi. a vremena istraživanja kolika su 15 godina ?

Da nije to možda malo previše, pa ako bi se to moglo malo pojeftinit, barem da si možeš nivo 10 istražit ko čovjek.
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #1 na: Srpanj 05, 2015, 11:45:40 »

Skupo, skupo, preskupo, ali po meni ti je i nivo 8 sasvim dosta... barem je meni... što ide ekstremnije visina nivoa to ide ekstremnije i cijena tog nivoa.
Evidentirano
Old_Spartacus
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 5


Profil
« Odgovor #2 na: Srpanj 06, 2015, 01:35:50 »

ljudi da nije možda Vojno Umijeće malo preskupo ?
http://prntscr.com/7ovf0r nivo 11 je skuplji od oklopa 22
sa nivoom 12 mogao bi istrenirati dovoljno vojske za zauzet dvorac
nivo 13 možeš ratovat protiv pola mape
nivo 14 možeš uspješn branit sve dvorce u svijetu
nivo 15 i 16 možeš poduplat obranu i komotno možeš dignut utvrdu 9 u svim provincijama ako već nisi. a vremena istraživanja kolika su 15 godina ?

Da nije to možda malo previše, pa ako bi se to moglo malo pojeftinit, barem da si možeš nivo 10 istražit ko čovjek.

Dobro govori Dunkan, ne isplati se dizat.. Druga bi stvar bila, da ti je recimo u vojnoj postaji utvrda 9 i kamp s kojim stane 2m vojske. Onda bi ti se isplatilo radi rušenja vojnih postaja i hvatanja vojske, međutim velika većina igrača tako velike vojske drži u kolonijama. Reći ćeš da san promašia temu, ali nisan.. Uzmi primjer da treniraš paladine osnovno vrijeme treniranja je 9h pa sad računaj kolko bi ti sati trebalo da završiš s treniranjem 10 grupa paladina Wink I još uzmi u obzir da ti je svako treniranje koje traje više od 6h, prilikom opcije trenutnog treniranja vojske traži dva dijamanta. Ja osobno nikad nisan ima toliko dijamanata da sam si mogao privuštiti taj luksuz Grin A šta se tiče treniranja vojske.. Po meni je bolje gradit vojarne, jer je dosta ispalativije naspram vojnog umjeća.  Wink
Evidentirano
FARTninja
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 39


Profil
« Odgovor #3 na: Srpanj 08, 2015, 05:37:12 »

kod nas u eri ima frajera koji si ima luksuz u tjedan dana sitrenirat 300 K paladina i 600 K elitnih strijela Grin
Evidentirano
Old_Spartacus
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 5


Profil
« Odgovor #4 na: Srpanj 08, 2015, 10:53:59 »

kod nas u eri ima frajera koji si ima luksuz u tjedan dana sitrenirat 300 K paladina i 600 K elitnih strijela Grin

To su vec posebni slucajevi. U svijetu 183/x4 imas igraca " sliska " taj covik je potrosia dijamanta u jednoj eri kolko ja nisam u svojoj igrackoj karijeri, a igram od ove verzije http://prntscr.com/7qfbgi . Tako da ko voli nek izvoli Smiley
Evidentirano
FARTninja
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 39


Profil
« Odgovor #5 na: Srpanj 09, 2015, 01:32:51 »

ee sjećam se toga Grin s tim sam bio pravo krenuo sa igrom, to je bila v3 ili v4?
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!