Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 04:38:25 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kazna  (Posjeta: 1662 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #15 na: Studeni 19, 2009, 03:56:06 »

 *sos* *gamer* :evil3:
Evidentirano

zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #16 na: Studeni 19, 2009, 04:51:18 »

Dobro, vidim da je Cezar999 kažnjen zabranom pristupu računu na određeno vrijeme ali iz rasprave nisam zaključio zašto je kažnjen? Volio bih to znati kako i sam ne bih učinio nešto što je zabranjeno a nisam znao da je zabranjeno.
Evidentirano
Cezar999
Private
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Postova: 31



Profil
« Odgovor #17 na: Studeni 19, 2009, 05:26:20 »

ej zipe ovako kažnjen sam jer sam napadao određenog igrača koji je stavljao resurse u tu provinciju koju napadam to ti je onako u kratko , ali ako si čitao sve vidiš i sam da su neki uspješno izbjegnuli kaznu i to ne samo ovi tu nego sam čuo i za još par slučajeva tako da koliko vidim nisu ista pravila za sve ,ali šta se može uvijek netko plati ovaj put sam ja bio na redu.  *suicide*
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #18 na: Studeni 19, 2009, 06:10:22 »

sad si vec poceo svasta pisati. kao prvo da bi dobio kaznu netko te treba prijaviti. kad te netko prijavi onda ides na provjeru i ako ti nesto nađu, onda te kazne. sto mislis da admini 24 sata sjede svakom od nas za vratom i cekaju kad ces varat da te kazne? ako bas oces nesto istrazivati, pitaj se tko je sve znao za to sto radis. jer samo onaj koji je znao, mogao te prijaviti.u ratu si sa dosta saveza, jesi li siguran da ti koji igrac nije spijun i tko ti sve seta po savezu. Wink
Evidentirano

zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #19 na: Studeni 19, 2009, 06:55:53 »

Ako sam dobro razumio netko ti je namjerno prepuštao svoje resurse da ih uzimaš i tako brže napreduješ. Pretpostavljam da si imao dva računa od kojih ti je jedan služio za tu svrhu. Ako je to u pitanju onda opravdavam kaznu. Međutim ako nije tako onda ne razumijem. Da li postoji limit koliko puta mogu napasti nekoga tko je napustio igru a u njegovim provincijama resursi se stalno gomilaju.
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #20 na: Studeni 19, 2009, 07:29:15 »

Ako sam dobro razumio netko ti je namjerno prepuštao svoje resurse da ih uzimaš i tako brže napreduješ. Pretpostavljam da si imao dva računa od kojih ti je jedan služio za tu svrhu. Ako je to u pitanju onda opravdavam kaznu. Međutim ako nije tako onda ne razumijem. Da li postoji limit koliko puta mogu napasti nekoga tko je napustio igru a u njegovim provincijama resursi se stalno gomilaju.
nepostoji limit ali u ovom slucaju se sigurno radilo o tome da si je on sam pripramao rese u provinciju u koju napada....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #21 na: Studeni 19, 2009, 07:32:26 »

možeš napadati aktivnog ili neaktivnog igrača koliko god puta želiš. ali kad si sam narihtavaš resurse na drugom računu, onda dobiješ kaznu. Smiley
Evidentirano

zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #22 na: Studeni 19, 2009, 08:18:35 »

OK Shvatio sam. Cool Znači smijem "bubati" bezobraznike koliko hoću  Angry To mi je bilo nejasno. A ovo s dva računa i nije neka fora  ;D Tako onda možeš složiti i savez samoga sebe *crazy* To mu ga dođe kao kloniranje  Shocked I sad ja naletim tako na kloniranog igrača a ono mene njih 10 istih napadne. Baš je fora.  *hmm*
Evidentirano
Apokalipso
Lieutenant
***

Karma: +12/-26
Offline Offline

Postova: 168


Vaš najdraži chat Operater


Profil
« Odgovor #23 na: Studeni 20, 2009, 12:50:59 »

hhhh e pa znalo se dogadati u internacionalnim realmovima...to kazem iz osobnog iskustva kad je mene mislim u 38 r napadao igrac koji je imao sve igrace u savezu istog imena samo razlicitog rednog broja (ime1,ime2,ime3...) i zanimljivo kako kad sam prijavio na provjeru su svi racuni u tom savezu dobili ban  Grin Grin
Evidentirano

 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!