Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 12:23:46 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Nacionalizam !  (Posjeta: 1683 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Diktator10
Sergeant
**

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil
« na: Prosinac 21, 2014, 07:23:54 »

Pozdrav ! Kao prvo zelio bih zamoliti admine da ne obrisu temu,kao svaku drugu jer u njoj nema nista sto je suprotno pravilima IO ! Hvala ! O cemu se radi... ?  Da li vi mislite da je vakvim rjecima mjesto ovdje,ja bih zaista banovao igrace bez obzira ko to bio na ovakve stvari,dao bi im ban u svaki realm pa makar to bio i ja,jednostavno ne mogu da vjerujem da se ovako nesto moze napisati http://prntscr.com/5jd1qq !! Dajte ljudi,nismo djeca,volimo svoje postujmo tudje,ovo je primitivizam.Uvijek je bila zastita za sve katolicke i pravoslavne praznike, Bozic, Uskrs , Vaskrs ... nikadana nije bila za recimo Bajram,da ispravim necovjeka koji je to nazvao kako je nazvao vec,nikada nismo imali svoju zastitu i nismo vrjedjali,ja zaista ne znam,mozete li uraditi sta po tom pitanju,ali sam na ovaj nacin zelio skrenuti ljudima paznju,da vise igraju a manje pricaju o ovakvim stvarima ! Iskreno vam zelim sve najbolje i cestitam svima Novogodisnje praznike !
« Zadnja izmjena: Prosinac 21, 2014, 07:44:46 od Diktator10 » Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #1 na: Prosinac 21, 2014, 09:07:42 »

mislim da ISIL ima svoje prste u ovome....
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Diktator10
Sergeant
**

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil
« Odgovor #2 na: Prosinac 21, 2014, 09:33:00 »

Mislim da nije ni vrijeme ni mjesto za takve sale
Evidentirano
_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #3 na: Prosinac 22, 2014, 11:22:32 »

mrki ostaćeš bez prstiju Angry
Evidentirano
pijujica
Sergeant
**

Karma: +11/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil Email
« Odgovor #4 na: Prosinac 22, 2014, 09:14:19 »

za nešto ovakvo treba banirati lika koji je to napisao a "dopluta" li na realm gdje su Adderi dobit će "multinacionalni tretman" iz svih konfesija i vremenskih zona
Evidentirano
_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #5 na: Prosinac 22, 2014, 09:22:07 »

Pozdrav ! Kao prvo zelio bih zamoliti admine da ne obrisu temu,kao svaku drugu jer u njoj nema nista sto je suprotno pravilima IO ! Hvala ! O cemu se radi... ?  Da li vi mislite da je vakvim rjecima mjesto ovdje,ja bih zaista banovao igrace bez obzira ko to bio na ovakve stvari,dao bi im ban u svaki realm pa makar to bio i ja,jednostavno ne mogu da vjerujem da se ovako nesto moze napisati http://prntscr.com/5jd1qq !! Dajte ljudi,nismo djeca,volimo svoje postujmo tudje,ovo je primitivizam.Uvijek je bila zastita za sve katolicke i pravoslavne praznike, Bozic, Uskrs , Vaskrs ... nikadana nije bila za recimo Bajram,da ispravim necovjeka koji je to nazvao kako je nazvao vec,nikada nismo imali svoju zastitu i nismo vrjedjali,ja zaista ne znam,mozete li uraditi sta po tom pitanju,ali sam na ovaj nacin zelio skrenuti ljudima paznju,da vise igraju a manje pricaju o ovakvim stvarima ! Iskreno vam zelim sve najbolje i cestitam svima Novogodisnje praznike !

Blagdanska zaštita[05.08.2013 11:51:50]
Povodom Bajrama 07. kolovoza 2013. godine u 12:00 sati po serveru (GMT +2) možete aktivirati Blagdansku zaštitu u svim turskim, arapskim i međunarodnim svjetovima Imperije Online (osim mega blitz svijeta). Blagdanska zaštita će biti deaktivirana 10. kolovoza 2013. godine u 12:00 sati po serveru (GMT +2). Za više informacija kliknite ovdje.

IO tim želi svim igračima islamske vjeroispovijesti sretne bajramske blagdane!
Evidentirano
Happs
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« Odgovor #6 na: Prosinac 22, 2014, 10:18:58 »

Blagdanska zaštita[05.08.2013 11:51:50]
Povodom Bajrama 07. kolovoza 2013. godine u 12:00 sati po serveru (GMT +2) možete aktivirati Blagdansku zaštitu u svim turskim, arapskim i međunarodnim svjetovima Imperije Online (osim mega blitz svijeta). Blagdanska zaštita će biti deaktivirana 10. kolovoza 2013. godine u 12:00 sati po serveru (GMT +2). Za više informacija kliknite ovdje.

IO tim želi svim igračima islamske vjeroispovijesti sretne bajramske blagdane!


da suza postujem to sto si potrazio,ali ta zastita se nije primjenjivala u cro srb svijetovima Smiley
Evidentirano
teemo007
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #7 na: Siječanj 03, 2015, 01:59:41 »

Drki je nubara Grin
Evidentirano
tijomanija
Sergeant
**

Karma: +5/-5
Offline Offline

Postova: 79



Profil Email
« Odgovor #8 na: Siječanj 03, 2015, 03:21:20 »

da suza postujem to sto si potrazio,ali ta zastita se nije primjenjivala u cro srb svijetovima Smiley

Ja igram arabic2 svijet. I u tome svijetu također nema zaštite za kršćanske, odnosno pravoslavne blagdane, već isključivo samo za muslimanske blagdane. Ja se ne bunim, već sam uzeo odmor. Prilagodio sam se većini. Prema tome vjerujem da ima sasvim dovoljno svjetova gdje se može ići igrati i odabrati onaj svijet koji je svakome najoptimalniji za igru.   *WASSUP*  P.S. Nemojte me krivo shvatiti. Sa ovim ne opravdavam one ružne riječi dečka koje je napisao.
Evidentirano
_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #9 na: Siječanj 03, 2015, 03:56:56 »

teško je svima pogodovati
najbolje je sultanu Grin:D:D:D
ćuo sam da će od tute bugara kupiti IO  [:-}
da će sjedište u Teheran
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!