Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 10:19:23 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CRO 2-era 6  (Posjeta: 9209 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #45 na: Ožujak 04, 2015, 12:16:24 »

drugih saveza niti nema ,...u svakome igra po 10 igraca i svaki igrac jos van saveza ima po 10 acaunta,..to je tak zanimljivo pogotovo na trzistu ,..kad ti treba zlata prodajes po 19,9 a kad ti treba resa kupujes po 0,10,...sve u svemu mi taj svijet volimo pa kakav da bio to je nas legendarni cro2,...ako ostave V5 mozda cro2 i opstane zato jer su se mnogi vec zasitili te IO i ovdje dojdu se gustat i malo poigrat na duze vrijeme,...za nas neaktivne igrace idealno,...
nemaju svi po 10 računa  Wink Wink Wink Wink
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #46 na: Ožujak 04, 2015, 01:06:48 »

nemaju svi po 10 računa  Wink Wink Wink Wink

imam ja i bili su ti dobri nekad,.... Grin Grin Grin
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #47 na: Ožujak 05, 2015, 07:06:22 »

imam ja i bili su ti dobri nekad,.... Grin Grin Grin

10tak tvojih, 10tak od drugog prijatelja 10tak od trećeg... Što će Olji onda njegovi vlastiti duplići ni ovako na dan sve vaše nije stigao obić Grin Grin Grin
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #48 na: Ožujak 05, 2015, 11:09:19 »

10tak tvojih, 10tak od drugog prijatelja 10tak od trećeg... Što će Olji onda njegovi vlastiti duplići ni ovako na dan sve vaše nije stigao obić Grin Grin Grin
Grin Grin
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #49 na: Ožujak 05, 2015, 03:57:43 »

10tak tvojih, 10tak od drugog prijatelja 10tak od trećeg... Što će Olji onda njegovi vlastiti duplići ni ovako na dan sve vaše nije stigao obić Grin Grin Grin

ima olja svoje tajne adute,..imo si ih i ti dok si igro cro2,.. Grin Grin
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #50 na: Ožujak 05, 2015, 06:34:55 »

ima olja svoje tajne adute,..imo si ih i ti dok si igro cro2,.. Grin Grin

Da... pamet Wink I nepokolebljivost... volio sam neaktivce derat Grin Grin Grin Makar su se plakali ko male curice Cry Baš su bili dobri... kakve su sve poruke znali sastaviti samo nakon što su se ulogirali poslije mojih "par" napada na njih... nestala im vojska, nestali im resi, "smanjila" im se populacija Grin Grin Grin Zločesti striček Dunkan ih je opet posjetio... u isto vrijeme ko i svaki dan prošli tjedan dva... baš kad su oni na poslu ili školi ili baš kad spavaju Angry Cheesy Napadao sam i jednog tvojeg i dugo ti je dugo trebalo prije nego si priznao da je tvoj Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #51 na: Ožujak 05, 2015, 11:42:11 »

Da... pamet Wink I nepokolebljivost... volio sam neaktivce derat Grin Grin Grin Makar su se plakali ko male curice Cry Baš su bili dobri... kakve su sve poruke znali sastaviti samo nakon što su se ulogirali poslije mojih "par" napada na njih... nestala im vojska, nestali im resi, "smanjila" im se populacija Grin Grin Grin Zločesti striček Dunkan ih je opet posjetio... u isto vrijeme ko i svaki dan prošli tjedan dva... baš kad su oni na poslu ili školi ili baš kad spavaju Angry Cheesy Napadao sam i jednog tvojeg i dugo ti je dugo trebalo prije nego si priznao da je tvoj Grin Grin Grin Grin Grin

svaki moj je bio u savezu samnom i bio je van tvog domasaja.....jedino si ganjao poliop a to nisi mogo pohvatat pa si me zvao u savez kod sebe da igramo zajedno,... nisam ja htio,...a to sta si napravio na IO u cro2 to nije napravio nijedan igrac u povjesti IO,.svaka cast,..
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #52 na: Ožujak 05, 2015, 11:57:58 »

Da... pamet Wink I nepokolebljivost... volio sam neaktivce derat Grin Grin Grin Makar su se plakali ko male curice Cry Baš su bili dobri... kakve su sve poruke znali sastaviti samo nakon što su se ulogirali poslije mojih "par" napada na njih... nestala im vojska, nestali im resi, "smanjila" im se populacija Grin Grin Grin Zločesti striček Dunkan ih je opet posjetio... u isto vrijeme ko i svaki dan prošli tjedan dva... baš kad su oni na poslu ili školi ili baš kad spavaju Angry Cheesy Napadao sam i jednog tvojeg i dugo ti je dugo trebalo prije nego si priznao da je tvoj Grin Grin Grin Grin Grin
Vidi se da je Danijel učio od najboljeg  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #53 na: Ožujak 06, 2015, 10:41:59 »

Vidi se da je Danijel učio od najboljeg  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
[/quot
ucenik nadmasio ucitelja Grin
Evidentirano
pepsi18
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 24


Profil Email
« Odgovor #54 na: Ožujak 18, 2015, 05:34:00 »

malo stanje u uvid cro-2 svijet NORMALNE brzine

tablica -  http://prntscr.com/6ib6wo
         
          -tri saveza,ostali ili napusteno ili blokirano,cro2 igra 20 ljudi

top 20 - http://prntscr.com/6ib9ig

         - realno gledajuc u tom svijetu mozes max imat 500-700k bodova
         - nemas koga napast,tri saveza,tri federacije,nemas koga opljackat i kako netko moze onda imat blizu 1m i preko 1m bodova(na posten nacin nikako)
         - cijena resursa se krece kad se namjesta da si sam kupis (sa duplog racuna) ako ti treba zlata po 19,9 ako trebas resursa po 0,10
         - http://prntscr.com/6ibi4j
         - vodeci savez vec posjeduje ČUDA  Shocked http://prntscr.com/6ibec4   http://prntscr.com/6ibemk  od kuda im resursi
         - kad prijavis kazu igraci provjereni sve cisto Grin Grin Grin

         -zasto to ne zatvore,tu sramotu od igre i igraca, i kika i travolta i dunkan svi oni znadu kako se tu igra i tko tu igra i opet sute i podrzavaju te iste igrace jer i oni su igrali u cro2 a dunkan u 300sg i husarima
         -tak je to kad se bugari dadu  Lips Sealed . za 200kn(saku dija) Lips Sealed
         -toliko o nekad slavnom cro2
         -ljep pozdrav
Evidentirano
panther.
Sergeant
**

Karma: +23/-21
Offline Offline

Postova: 66



Profil
« Odgovor #55 na: Ožujak 18, 2015, 06:06:51 »

Pa ak ti smeta što igraš onda tamo,pusti ljude da se zabavljaju  Tongue
Evidentirano

.....
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #56 na: Ožujak 18, 2015, 08:39:54 »

malo stanje u uvid cro-2 svijet NORMALNE brzine

tablica -  http://prntscr.com/6ib6wo
         
          -tri saveza,ostali ili napusteno ili blokirano,cro2 igra 20 ljudi

top 20 - http://prntscr.com/6ib9ig

         - realno gledajuc u tom svijetu mozes max imat 500-700k bodova
         - nemas koga napast,tri saveza,tri federacije,nemas koga opljackat i kako netko moze onda imat blizu 1m i preko 1m bodova(na posten nacin nikako)
         - cijena resursa se krece kad se namjesta da si sam kupis (sa duplog racuna) ako ti treba zlata po 19,9 ako trebas resursa po 0,10
         - http://prntscr.com/6ibi4j
         - vodeci savez vec posjeduje ČUDA  Shocked http://prntscr.com/6ibec4   http://prntscr.com/6ibemk  od kuda im resursi
         - kad prijavis kazu igraci provjereni sve cisto Grin Grin Grin

         -zasto to ne zatvore,tu sramotu od igre i igraca, i kika i travolta i dunkan svi oni znadu kako se tu igra i tko tu igra i opet sute i podrzavaju te iste igrace jer i oni su igrali u cro2 a dunkan u 300sg i husarima
         -tak je to kad se bugari dadu  Lips Sealed . za 200kn(saku dija) Lips Sealed
         -toliko o nekad slavnom cro2
         -ljep pozdrav


Nekad nije bilo tako, prekršaji su se kažnjavali, kugle su se lijepile... a sad kako je ne znam, ne igram to više, pretpostavljam da je blizu opisanog...
A sad zatvorit neće sve dok se dije troše... pitao si od kuda im resi... kupuje ekipa Grin Ne troše na alkohol i cigarete nego na dije Grin Sad istina, bez da koga optužujem, ali pretpostavljam da si unakrsno malo pljačkaju i duple acce a tu je i tržnica, naučili se ljudi što i kako prolazi a kako ne... ako i ne prođe kazne su smiješne...
...no gle... kika nikad nije igrala a ja i travolta ne igramo tamo... što bi trebali napraviti... prijavljivati 20tak aktivnih igrača... pa ako njima paše što se mene tiče nek se varaju međusobno Grin Grin Grin Neću ih ja prijavljivat... prijavi ih ako hoćeš, budi uporan kako smo i mi iz Husara bili kad smo igrali... da bi to napravio kako treba trebaš ih pratit 24 sata na dan i bilježit, zaključivat i povezivat... skupljat dokaze za dobru prijavu... mi jesmo a sad je na tebi red ako ti smeta *freak* Čak i da igram tamo ne bi se time zamarao više... ono što smo prvu i drugu eru tamo odigrali bilo je ludilo, cijele ekipe aktivnih igrača s par nas koji smo visjeli tamo po 15-20 sati dnevno... i to CIJELU 1x eru tj oko 9-10 mjeseci... to je bilo onda i neću to nikad više ponovit... al evo najljepša uspomena na imperiju je prva CRO2 era :hooray:
Zakon ekipa s kojima se ponekad još čujem u i izvan imperije te osvojeno zlato bez varanja *beer* *drunk* :hooray:
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #57 na: Ožujak 19, 2015, 10:13:17 »

Pepsi pričaš gluposti......
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #58 na: Ožujak 19, 2015, 03:06:13 »

pepsi popi pivo  *beer*ovo je posten svijet  Lips Sealed i posteni igraci  Grin Grin Grin
Evidentirano
bushidoWar
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 13


https://www.youtube.com/watch?v=-2u9L7yqs-0


Profil
« Odgovor #59 na: Ožujak 20, 2015, 03:58:26 »

Nekad nije bilo tako, prekršaji su se kažnjavali, kugle su se lijepile... a sad kako je ne znam, ne igram to više, pretpostavljam da je blizu opisanog...
A sad zatvorit neće sve dok se dije troše... pitao si od kuda im resi... kupuje ekipa Grin Ne troše na alkohol i cigarete nego na dije Grin Sad istina, bez da koga optužujem, ali pretpostavljam da si unakrsno malo pljačkaju i duple acce a tu je i tržnica, naučili se ljudi što i kako prolazi a kako ne... ako i ne prođe kazne su smiješne...
...no gle... kika nikad nije igrala a ja i travolta ne igramo tamo... što bi trebali napraviti... prijavljivati 20tak aktivnih igrača... pa ako njima paše što se mene tiče nek se varaju međusobno Grin Grin Grin Neću ih ja prijavljivat... prijavi ih ako hoćeš, budi uporan kako smo i mi iz Husara bili kad smo igrali... da bi to napravio kako treba trebaš ih pratit 24 sata na dan i bilježit, zaključivat i povezivat... skupljat dokaze za dobru prijavu... mi jesmo a sad je na tebi red ako ti smeta *freak* Čak i da igram tamo ne bi se time zamarao više... ono što smo prvu i drugu eru tamo odigrali bilo je ludilo, cijele ekipe aktivnih igrača s par nas koji smo visjeli tamo po 15-20 sati dnevno... i to CIJELU 1x eru tj oko 9-10 mjeseci... to je bilo onda i neću to nikad više ponovit... al evo najljepša uspomena na imperiju je prva CRO2 era :hooray:
Zakon ekipa s kojima se ponekad još čujem u i izvan imperije te osvojeno zlato bez varanja *beer* *drunk* :hooray:

Bila je to dobra era,,kad vidiš sada kakve su 1 era je bila i ostat ce neponovljiva..Nije bilo trgovanja ko danas i muljaze sa resima,,bile su to sitne prodaje preko trzista ali zanemarivo šta danas rade,,,a ni kugla bas nema mada po meni najviše je bolio ban i 48h  da te svi mogu napadati a ti na acc nemožeš... to je tragedija  Grin,,bila su to zlatna vremena ,taj cro svijet 2011 mislim u 1 mj počeo,,odma 3 mj iza prvog v5 2010 r82.
« Zadnja izmjena: Ožujak 20, 2015, 04:01:16 od bushidoWar » Evidentirano

 Str: 1 2 3 [4] 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!