Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 01:10:53 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Akcija!  (Posjeta: 3109 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
kunda1
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 5


Profil Email
« na: Prosinac 08, 2014, 05:03:10 »

Ovako drugari..
Ja sam Kunda, igram u R93 i igraci iz ovog svijeta su dosli na ideju da pojacaju intezitet igre i skupe sto vise igraca na jedno mijesto kako bi igra bila sto zanimljivija i aktivnija.
Modul Gospodara sveta se aktivira 10.12. a nova era bi trebala poceti 15.12. u 14h po nasem vremenu!
Danas smo poceli sa prikupljanjem ljudi i djeljenjem linka za registraciju. Cilj je skupiti sto vise ljudi, nije bitno koje nacionalnosti i slicno, samo da se zabavimo! Molim vas da zamolite igrace sa kojima igrate da se registruju u preko sledeceg linka i da pozovu jos svojih prijatelja! Pozivajte vase prijatelje, neprijatelje, bivse igrace, nove.. nije bitno koga! U pitanju je internacionalni svijet, brzina x2. Barem da pokusamo!
Link za registraciju:
http://www43.imperiaonline.org/imperia/game_v5/game/register.php?realm=93&ipid=596649&c=6bbb8bc7624203b398b9a8b11d0b66a4
Kada otvorite link pritisnite u prazno i zatim na "Registruj se" - kada se registrujete bicete registrovani u R93 !
Pozdrav, unaprijed hvala i vidimo se nadam se!  Wink
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #1 na: Prosinac 08, 2014, 06:12:23 »

Ovako drugari..
Ja sam Kunda, igram u R93 i igraci iz ovog svijeta su dosli na ideju da pojacaju intezitet igre i skupe sto vise igraca na jedno mijesto kako bi igra bila sto zanimljivija i aktivnija.
Modul Gospodara sveta se aktivira 10.12. a nova era bi trebala poceti 15.12. u 14h po nasem vremenu!
Danas smo poceli sa prikupljanjem ljudi i djeljenjem linka za registraciju. Cilj je skupiti sto vise ljudi, nije bitno koje nacionalnosti i slicno, samo da se zabavimo! Molim vas da zamolite igrace sa kojima igrate da se registruju u preko sledeceg linka i da pozovu jos svojih prijatelja! Pozivajte vase prijatelje, neprijatelje, bivse igrace, nove.. nije bitno koga! U pitanju je internacionalni svijet, brzina x2. Barem da pokusamo!
Link za registraciju:
http://www43.imperiaonline.org/imperia/game_v5/game/register.php?realm=93&ipid=596649&c=6bbb8bc7624203b398b9a8b11d0b66a4
Kada otvorite link pritisnite u prazno i zatim na "Registruj se" - kada se registrujete bicete registrovani u R93 !
Pozdrav, unaprijed hvala i vidimo se nadam se!  Wink

Trud hvale vrijedan ali takva incijativa prikupljanja igrača u jednom svijetu je pokušavana više puta, mada bitno je potruditi se. Sretno Smiley
Evidentirano

poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #2 na: Prosinac 08, 2014, 06:20:18 »

cim kliknes na link otvara se za V6,...stvar sa svjetovima je klasicna,sve manje igraca,.. imas ih x2,x4,x10,blitz,....pa cs svjetovi ovakvi onakvi,..sta im to sve trebalo,..nakraju nece bit nijednog,..treba ove cs svijetove sve pogasit ili sve stavit u jedan,..pola toga ukinut,..ali CRO 2 neka ne diraju ;D
u zivotu imas uspone i padove,..tako je i sa IO,..u padu,... Grin Grin

http://prntscr.com/5ekj74
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Prosinac 08, 2014, 06:24:57 »

Kliknite na link, pritisnite F5(osvježi stranicu) - gumb Registriraj se - unesite nove podatke ili postojeći račun i u r 93 ste.  To je trik koji radi, dok programeri ne poprave linkove.
Evidentirano

kunda1
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 5


Profil Email
« Odgovor #4 na: Prosinac 08, 2014, 08:45:24 »

Tiger, nekima izbacuje error na linku za registraciju i to izgleda ovako:
http://prntscr.com/5emhat
Sigurno je prije bilo ovakvih akcija ali mi gledamo da sto vise igraca pozovemo.. obilazimo ne samo CRO/SRB svjetove vec i ostale internacionalne i imamo dosta pozitivnih odgovora ali i onih sa greskom na linku sto je trenutno najveci problem!
Mnogo bi pomoglo kada bi svako od vas unutar svog saveza podijelio link i rekao ljudima da se registruju. Pozvao neke stare igrace i slicno.
Pozdrav!
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #5 na: Prosinac 08, 2014, 11:51:30 »

na ovaj nacin kako je tiger objasnio moze se uci na igru,...za internacionalni V5 svijet je malen,nema tu lijeka dok ne ukinu hrpu drugih V5 svijetova ,..ali nevjerujem previse forsiraju v6 tak da im v5 nije vazan,..zato igrajte v5 dok ga ima kad ga ukinu idemo u penziju svi,..jos je vama dobro kako je nama u cro2,... Cheesy Cheesy
Evidentirano
kunda1
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 5


Profil Email
« Odgovor #6 na: Prosinac 10, 2014, 08:09:11 »

Stvarno ne mogu da vjerujem kako je igrica suplja.. Veliki broj ljudi je zainteresovan za igru ali im link ne radi kad ga posaljem preko IO poruka. Al kad ga posaljem preko Skajpa ili fb odlicno radi. Znaci do IO je to sto nece da otvori link iz poruke. Nema logike i nekog ociglednog razloga zasto, ali je tako...  *xxx*
Evidentirano
kunda1
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 5


Profil Email
« Odgovor #7 na: Prosinac 15, 2014, 05:49:50 »

R93 poceo!
http://www46.imperiaonline.org/imperia/game_v5/game/register.php?realm=93&ipid=604492&c=bd19599fac0765cc8d8f05fca2465798
Evidentirano
kunda1
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 5


Profil Email
« Odgovor #8 na: Prosinac 15, 2014, 06:09:25 »

Registracija je izasla preko precice! Precica je crvena slicica!
http://prntscr.com/5h4fnh
Pozovite i ostale igrace!
Evidentirano
alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #9 na: Prosinac 17, 2014, 06:10:33 »

mislio sam da se vas taj realm razlikuje od drugih isto  Lips Sealed  kao i ostalo.. 20 aktivnih igraca ostalo sve cigla Sad

zavrsio sam tutorial i ostavio nalog 24 sata nisam ulazio :O ja na poziciji 18 pa sramota za realm koji se toliko hvali
Evidentirano

poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #10 na: Prosinac 17, 2014, 12:10:09 »

mislio sam da se vas taj realm razlikuje od drugih isto  Lips Sealed  kao i ostalo.. 20 aktivnih igraca ostalo sve cigla Sad

zavrsio sam tutorial i ostavio nalog 24 sata nisam ulazio :O ja na poziciji 18 pa sramota za realm koji se toliko hvali
[/quot
pa svaki je takav real ,.nisi nista novog otkrio,...kako i nece bit kad imas na raspolaganju 100 svijetova a igraca malo,...bugari su takve svijetove izmisljali zbog novaca,...cim brzi svijet vise im love kapne u dzepove,...sami igrci su vise krivi za sve sta se desava u IO i verzijiV5,...ja igram od prvo dana u cro 2 igro sam jednu eru u cs5 prekinuo jer nemozes na dvije strane,..sama sramota je za sve igrace koji su potekli iz cro2 a to ih je jako puno i sada se vucaraju tko zna kuda i sprdaju sa nas koji jos odrzavamo taj server na zivotu,..kada bi se svi vratili koji su potekli iz cro2 bio bi to najveci svijet u V5 verziji,..i mozemo se igrat do mile volje,..ako je nekome puno sta vojska putuje 40min do protivnika,..neka ratuje,...svijet je idealan za duze igre i ljepo druzenje,...eto cro 2 je upravo poceo prije tjedan dana dođite i pridruzite se,...postalo je vec sada malo zanimljivije dosli su neki novi decki i novi savezi,...vratila se neka stara ekipa,..nije to jos nesto ali je vec sada vise nego prosla era,..

http://www82.imperiaonline.org/imperia/game_v5/game/register.php?realm=94&ipid=399838&c=82804acab06b04dcb08ec1941b936f6b

eto vam i link jer bugari namjerno ne stave da je svijet otvoren za sve a nasi GM bas ih boli ona stvar,...ljep pozdrav
Evidentirano
_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #11 na: Prosinac 17, 2014, 10:51:52 »

da se igrati v6 i bez dija ima škrinja neovisnih goldova zaspalih igrača ima svega
iskreno mislim da sam sa v5 završio
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #12 na: Prosinac 18, 2014, 11:07:52 »

nitko nije reko da se neda igrat V6,...v6 je igra bezveze sa hrpetinom gluposti kao razvijanje vjestina,nekakvog vladara pa svatovi ,djeca,...hehehehe

sta je to igra,to nema svoju igrivost i jednostavnost.....ko voli neka izvoli kad ukinu v5 ja prestajem sa igrom,kao i mnogi drugi,..do tada cu se polako gustat ovdje di jesam u cro2,...

Evidentirano
alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #13 na: Prosinac 18, 2014, 02:07:14 »

ali rijetko se jos moze naci svijet koji se moze igrati na v5 steta..  cro svijetovi po 2 saveza imaju koja se prepiru ostali nako srednja zalost, evo ovaj r96 uspavanka zesca, 8 aktivnih igraca ostali nezz sta cekaju,
ja mislim da je doslo vrijeme ili da se mijenja na v6 ili napokon ukloni imperia iz bookmarks Smiley
Evidentirano

poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #14 na: Prosinac 18, 2014, 02:40:22 »

previse para ulozeno u V6 a nema igraca,....tak da ako uklone jos V5 popusit ce ,.jer svaka dija im je vazna,..ja neznam kako je po tim internacionalnim svijetovima ili po drugim drzavama ali nevjerujem da je sjajno,... da je sjajno nebi ju toliko reklamirali na sve strane da se privuce pozornost,...ali ta igra je svoj vrhunac dozivjela sa V5 i to je to,..sada dolazi kraj kao svakoj drugoj igri jos ce se neko vrijeme vrtit pa kljuc u bravu ili ce smanjit servere i upravu svest na minimum,..treba svaki dan placat tolike servere+administracija
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!