Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 01:36:19 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Dijamanti  (Posjeta: 6121 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Dubica
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« na: Prosinac 04, 2014, 09:55:10 »

Pozdrav ekipo !! kako prebaciti dijamante plačene sa svjetskog prvenstva u neki drugi svijet igrao sam za njemačku reprezentaciju pod imenom: Dubica Huh?
Evidentirano
tijomanija
Sergeant
**

Karma: +5/-5
Offline Offline

Postova: 79



Profil Email
« Odgovor #1 na: Prosinac 04, 2014, 12:11:08 »

Pozdrav ekipo !! kako prebaciti dijamante plačene sa svjetskog prvenstva u neki drugi svijet igrao sam za njemačku reprezentaciju pod imenom: Dubica Huh?
[/Quote

Ja sam prebacio dilje prije nego je završilo svjetsko nekih pola sata, sad ne znam kako kad ti računi više ne postoje. Najbolje pošalji privatnu poruku adminima tu na forum (Tiger, Kika) pa će ti oni najbolje reći reći što i kako.
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #2 na: Prosinac 04, 2014, 04:20:06 »

Pozdrav ekipo !! kako prebaciti dijamante plačene sa svjetskog prvenstva u neki drugi svijet igrao sam za njemačku reprezentaciju pod imenom: Dubica Huh?
odi na njemacki forum pa vidi tko je tamo CM pa mu posalji upit, a probaj pitati i nasu kiku, ona radi na prebacivanju dijamanata!
Evidentirano

uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #3 na: Prosinac 04, 2014, 04:40:54 »

ne mogu ti sad slikat ali uđi na raćun svoj i klikni na dijamant kad se otvori imaš rubriku prjjenos dijamanata i popis svjetova di ti je otvoren raćun...sve kupljene dijamante možeš prenostit iz ili u koji god želiš svjet...zarađene ne možeš prenit
Evidentirano
_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #4 na: Prosinac 04, 2014, 06:56:46 »

ne mogu ti sad slikat ali uđi na raćun svoj i klikni na dijamant kad se otvori imaš rubriku prjjenos dijamanata i popis svjetova di ti je otvoren raćun...sve kupljene dijamante možeš prenostit iz ili u koji god želiš svjet...zarađene ne možeš prenit
unca možeš i zarađene ali samo u v6
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!