Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 06:27:52 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Tražimo pozornost i konačno rješenje problema  (Posjeta: 1983 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
davor10
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil Email
« na: Studeni 16, 2014, 01:55:03 »

Naime već mi se nekoliko dana javlja problem.
Igram pod imenom srauba u svijetu croatia/serbia3 , te se meni i mojim suigračima u svijetu često javljaju bug-ovi i razno razne greške. Nisu prestali unatoč i prijašnjim žalbama mene i drugih igrača u svijetu cs3.
Tako mi je npr.jučer predzadnji put pod napadom nije prikazao napad dok sam preko mobilne aplikacije ulazio provjeriti stanje.
Srećom nakon 10minn sam ušao ponovno kada je do napada bilo već 32sek pa sam uspio spasiti bar vojsku. Isto tako se događa da prikaz napada ne staje i po 2 minute čak i kad protivnik povuče isti, zaslon zna prikazati da je vojska raspoređena po provincijama kada se to učini iako nakon 5 sek vrati u prvobitno stanje na ,,kamaru" kao da se ništa nije dogodilo pa se dešava da igrači odu s igre misleći da su vojsku rasporedili po provincijama a zapravo ostane čitava grupa u glavnoj provinciji...
Slično se javljalo i drugim igračima (Nefili1010, RED_B) koji su gubili vojsku pa su se žalili i dobivali oštete za takve stvari.
Nisam se namjeravao žaliti dok mi se zbog istog problema nije pojavila ista posljedica...ne znam da li je do nekih bug-ova, manipulacija ili jednostavno do mobilne aplikacije, ali jutros također nisam imao uvid u napad dok sam provjeravao stanje preko mobilne aplikacije te je nakon samo nekoliko minuta uslijedilo 2 napada kojim je moja vojska više nego prepolovljena.
Postoji li neko rješenje poput onih u slučajevima mojih suigrača i sl. kojima bi mogli nadoknaditi štetu prouzročenu nedostatcima i greškama stvorenih nečijim nemarom?
Također primjećujemo da se sve manje rješavaju problemi igrača u svjetovima gdje ostaje manje onih koji igraju, pa bih zamolio da i na to obratite pozornost malo više...igrači sve više pišu žalbe na srpski forum i slično.

Također primjećujemo manipulacije koje se događaju od strane jednog igrača na više profila. Radi se o igraču mmuric ...mislim da nije u redu namještati sam sebi resurse svojim profilima, koristiti slabiji profil kao mamac da bi jačim profilom napravili kontranapad i slično...

Isto tako želimo da se provjere igrači tigrovi42 , TITOUE , mmuric , juksi , lukac3 , Sarpey , mirnes , Nefili1010 i slavko988 zbog sumnje u korištenje alarma.

Nadam se da ćete rješenje ubrzo pronaći, a za one koje krše pravila igre pripremiti rigorozne kazne.

Pozdrav
Evidentirano
_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #1 na: Studeni 16, 2014, 08:09:46 »

biće ti bolje kada završi svjetsko sigurno zagušuje dosta servere Wink
Evidentirano
davor10
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil Email
« Odgovor #2 na: Studeni 16, 2014, 11:57:59 »

...a što do tada?
...pa sada je na početku svaki bod bitan, na kraju se ti isti bodovi množe sa 10 000 pa je još teže stić!
Evidentirano
Probisvit
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 13


Profil
« Odgovor #3 na: Studeni 17, 2014, 12:37:49 »

Tako je
Doli silo i nepravdo!!!
Smrt fašizmu, sloboda narodu
« Zadnja izmjena: Studeni 17, 2014, 12:40:50 od Probisvit » Evidentirano
Nefili
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #4 na: Studeni 18, 2014, 08:14:16 »

kako je to Davor lijepo upakirao.... pod 1. nikakvu ja odštetu nisam dobio
                                                      2.alarm nemam niti sam ga ikad imao za razliku od vas
                                                      3.događale su mi se stvari gle čuda kad ste me ti i tvoji napadali
                                                      4. mene u svojim žalopojkama ne spominji
                                                      5. ko se javlja za duple naloge,ti tražiš provjeru hahah ,ne čačkaj mečku ,ko je bez grijeha nek baci kamen prvi

da da rigorozne kazne hahaha... očekujem i ja da se provjeri kompletan savez SpArTaNs
Evidentirano
Probisvit
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 13


Profil
« Odgovor #5 na: Studeni 18, 2014, 10:27:04 »

Nefili pobogu ti si bio u Spartans.
Evidentirano
Nefili
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #6 na: Studeni 18, 2014, 12:17:31 »

nažalost jesam ,nasreću izašao za par dana  Wink
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!