Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 01:12:06 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Promjene  (Posjeta: 1228 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
java78
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« na: Studeni 04, 2014, 09:01:08 »

Molim objašnjenje za današnju obavijest. Šta točno znači riječ ''znatno'' ?
Tko se ''pametan'' sjetio da bodovno jači igrači i dalje bez beda mogu maltretirat slabije, a u suprotnom ovaj dobije premium bonuse?
Jel to vrijedi samo za Hrvatsku? Takve ideje mogu pasti samo Hrvatskoj vlasti na pamet pa reko da Bugari nisu možda slušali koju sjednicu sabora?Huh? Ja ne mogu vjerovat!!!! Unaprijed hvala na odgovoru...
Evidentirano
Happs
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« Odgovor #1 na: Studeni 04, 2014, 11:56:51 »

kakvu obavijest,nije mi nista stiglo  Lips Sealed
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #2 na: Studeni 05, 2014, 01:11:09 »

Sljedeće promjene сu uvedene: ako je vrijednost/zlatni ekvivalent napadačke vojske igrača/saveza znatno manji od zlatnog ekvivalenta VRIJEDNOSTI saveza branitelja (to je ukupan broj ekonomskih bodova stečenih izgradnjom građevina, pokretanjem istrađivanja i regrutacijom vojske), premium bonusi će biti dostupni branitelju pod napadom.

Ako je vrijednost/zlatni ekvivalent napadačke vojske znatno manji od zlatnog ekvivalenta ekonomskih bodova branitelja, branitelj će moći donirati savezu resurse pod napadom.

ajde CM ovi pojasnite ovo obicnom puku Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh?

znaci a/b<c

gdje je a=vrijednost-  vrijednost cega vojske??

kako se dijeli vojska saveza/ vojska igraca
b= zlatni ekvivalent napadaca

ajmo primjer ima 1M bodova i napadam nekoga s 500 000 paladina, on ima 2M bodova 200 000 paladina. kako to izracunati. tko je tu "znatno" jaci ili slabiji 
Evidentirano

java78
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #3 na: Studeni 05, 2014, 10:24:48 »

administrator je zaspao ili nema odgovor na ovu ''pametnu'' promjenu, jer ni njemu nije jasno što je pjesnik htio reći, al ak se odbiješ, imat će argument iako ne zna o čemu se radi...
Evidentirano
java78
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #4 na: Studeni 09, 2014, 08:58:29 »

zna li netko koliko dijamanata trebam kupiti da mi administrator odgovori/objasni prije par dana postavljeno pitanje?
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #5 na: Studeni 10, 2014, 12:07:37 »

zna li netko koliko dijamanata trebam kupiti da mi administrator odgovori/objasni prije par dana postavljeno pitanje?
znam ja. trebas kupovati ZNATNO MANJE dijamanata, nego sto si kupovao do sada. onda ce ti takve stvari biti nebitne. ja osobno sam od 7. mjeseca prosle godine kupio 20x manje dije nego godinu dana prije toga. i vjeruj mi odlicno se zabavljam i ne smetaju mi takve stvari  Smiley
Evidentirano

java78
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #6 na: Studeni 10, 2014, 07:33:28 »

Ja mislim problem u tome što ih ja uopće ne kupujem i zato nemam odgovor...
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!