Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:44:00 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 12   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Imamo li tim za SP?  (Posjeta: 21664 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Damba13
Private
*

Karma: +5/-0
Offline Offline

Postova: 12


Profil
« Odgovor #15 na: Listopad 29, 2014, 07:17:38 »

... na stranu sva " Lips Sealed" i zahebancije ... još uvijek dvojim oko ubačaja na SP iz dva razloga vrijeme i vrijeme jer sam čovjek koji kad u nešto krene onda to radi 101% sa srcem i glavom a pogotovo kad branim boje domovine --- Ipak, koliko znam i ako se plasiram a vjerovatno da se nekome ne sviđam postoji li mogućnost da me izbace iz repke ? --- čisto da znam jer onda nema truda i mjesto prepuštam nekom drugom --- isto tako ako se kvalificiram onda sam i odlučio provest tih mjesec dana ili koliko već do kraja sa infarktom XD --- HVALA  ps špijun nisam Grin

točno kako je djontravolta rekao .... dakle izbacivanje je moguće uz gotovo jednoglasnu odluku ... osobno smatram kako svi koji će se kvalificirati zaslužuju i odigrati sp ... volio bih kada bi mogli naše  razmirice (oni koji ih imaju) ostaviti po strani i zajednički odraditi ovo ... dakle ako mene pitaš plasiraj se trebamo te Wink
Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #16 na: Listopad 29, 2014, 07:36:52 »

... na stranu sva " Lips Sealed" i zahebancije ... još uvijek dvojim oko ubačaja na SP iz dva razloga vrijeme i vrijeme jer sam čovjek koji kad u nešto krene onda to radi 101% sa srcem i glavom a pogotovo kad branim boje domovine --- Ipak, koliko znam i ako se plasiram a vjerovatno da se nekome ne sviđam postoji li mogućnost da me izbace iz repke ? --- čisto da znam jer onda nema truda i mjesto prepuštam nekom drugom --- isto tako ako se kvalificiram onda sam i odlučio provest tih mjesec dana ili koliko već do kraja sa infarktom XD --- HVALA  ps špijun nisam Grin
igraj krko da im zakrkamo Grin
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #17 na: Listopad 29, 2014, 09:26:56 »

zasto da se trude  Huh? dobit ce sifru od nekog racuna i haklat ce na njemu, kao ti prosle godine. sto ti je falilo osim medalje i onih 6K dija? nista!!! Grin Grin

Pravi heroji su oni iz sjene... ne treba za njih niko ni znati ali znaju oni koji trebaju... ne treba im osobna medalja, zadovoljni su što su im prijatelji dije dobili... i ponosni su da su svojim učešćem doprinjeli da se repka pozlati Smiley A bilo ih je puno takvih... nije bitno jel sam ja bio među njima ili ne... zna ekipa koja je dobila medalju, znaju svi koji su u tome sudjelovali... više ne treba :hooray:
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #18 na: Listopad 29, 2014, 09:32:47 »

Pravi heroji su oni iz sjene... ne treba za njih niko ni znati ali znaju oni koji trebaju... ne treba im osobna medalja, zadovoljni su što su im prijatelji dije dobili... i ponosni su da su svojim učešćem doprinjeli da se repka pozlati Smiley A bilo ih je puno takvih... nije bitno jel sam ja bio među njima ili ne... zna ekipa koja je dobila medalju, znaju svi koji su u tome sudjelovali... više ne treba :hooray:
Wink *ok* *beer* :hooray:
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #19 na: Listopad 29, 2014, 11:01:45 »

Pravi heroji su oni iz sjene... ne treba za njih niko ni znati ali znaju oni koji trebaju... ne treba im osobna medalja, zadovoljni su što su im prijatelji dije dobili... i ponosni su da su svojim učešćem doprinjeli da se repka pozlati Smiley A bilo ih je puno takvih... nije bitno jel sam ja bio među njima ili ne... zna ekipa koja je dobila medalju, znaju svi koji su u tome sudjelovali... više ne treba :hooray:
ljepo si to rekao   :hooray:
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #20 na: Listopad 30, 2014, 09:29:37 »

igraj krko da im zakrkamo Grin
... hvala ti puno na podršci ali bojim se da neće moći --- zaustavim ovu elitu a onda sve raspuštam --- i pravim mjesto za nekoga ko ima puno više vremena od mene jer kako sam rekao treba se tog svega uhvatit 101% ostalo ne priznam i na kraju --- SVIM CURAMA I DEČKIMA SVE NAJBOLJE --- od srca :hooray:
Evidentirano
tijomanija
Sergeant
**

Karma: +5/-5
Offline Offline

Postova: 79



Profil Email
« Odgovor #21 na: Listopad 31, 2014, 12:18:38 »

Ajmo ekipa... HRVATSKA JE IZNAD SVEGA, SAMO BOG JE OD NJE VEĆI, A HRVATSKI NAROD PREČI. Osobno će mi biti čast braniti boje Hrvatske i sve ću učiniti da pomognem ekipi koliko god budem mogao, pa i više od toga. ll
Evidentirano
spassky
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 13



Profil
« Odgovor #22 na: Listopad 31, 2014, 08:44:59 »

pa dobro, jel ima koji chat za kvalifikante, pa da se razmjene stavovi, planovi... ili se dijamantaši druže posebno, a za ostale koga briga
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #23 na: Listopad 31, 2014, 08:55:15 »

ima ima , otvara se u ponedjeljak mislim da će se zvati tribun , a objave samo za odabrane  Smiley
Evidentirano

DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #24 na: Listopad 31, 2014, 10:55:59 »

pa dobro, jel ima koji chat za kvalifikante, pa da se razmjene stavovi, planovi... ili se dijamantaši druže posebno, a za ostale koga briga
pa Damba ti je napisao na skyp imaš grupu Grin imaš sve tamo je i chat
Evidentirano
spassky
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 13



Profil
« Odgovor #25 na: Studeni 01, 2014, 01:49:56 »

od sinoć mi ne odgovara dambina  Cheesy
Evidentirano
Damba13
Private
*

Karma: +5/-0
Offline Offline

Postova: 12


Profil
« Odgovor #26 na: Studeni 01, 2014, 10:49:06 »

pa dobro, jel ima koji chat za kvalifikante, pa da se razmjene stavovi, planovi... ili se dijamantaši druže posebno, a za ostale koga briga

Sorry što se promptno nisam javio ali nekako osjećam kao da nema navale da se i ostali ubace u "dijamantašku"  ;D ;D grupu pa ne visim na forumu 24/7. Gore je već sve rečeno, pošaljite podatke potrebne da vas nađemo na skype i dodamo u grupu. Javno ili na pp od volje vam što se mene tiče Wink.
Evidentirano
spassky
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 13



Profil
« Odgovor #27 na: Studeni 01, 2014, 11:30:21 »

ok, hvala damba...nisam ni mislio da se javiš na forum, nego na chat kad ti je zahtjev poslan.
  Bude se to već posložilo i nema žurbe.
Evidentirano
Dalmatino
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1



Profil
« Odgovor #28 na: Studeni 01, 2014, 05:08:27 »

Pozdrav svima,mislim da svi sada moramo igrat kao jedan.I da nije važno tko je potrošia više dijamanata ili nešto drugo,sada se igra za Reprezentaciju tako da smo svi isti.Sritno svima i pozdrav Smiley
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #29 na: Studeni 02, 2014, 05:58:06 »

Pravi heroji su oni iz sjene... ne treba za njih niko ni znati ali znaju oni koji trebaju... ne treba im osobna medalja, zadovoljni su što su im prijatelji dije dobili... i ponosni su da su svojim učešćem doprinjeli da se repka pozlati Smiley A bilo ih je puno takvih... nije bitno jel sam ja bio među njima ili ne... zna ekipa koja je dobila medalju, znaju svi koji su u tome sudjelovali... više ne treba :hooray:

Neki znaju a neki su zaboravili,gotovo svi, a neki dobili duplo a neki ništa,da,da tako je to.
Evidentirano

 Str: 1 [2] 3 4 ... 12   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!