Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 07:48:51 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 12   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Imamo li tim za SP?  (Posjeta: 21661 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Damba13
Private
*

Karma: +5/-0
Offline Offline

Postova: 12


Profil
« na: Listopad 28, 2014, 03:14:36 »

Želja mi je potaknuti potencijalne predstavnike hrvatskog nacionalnog tima na predstojećem IO SP na upoznavanje, povezivanje i razmjenu podataka potrebnih za kvalitetniji kontakt, naravno onih koji to još uvijek nisu učinili. Iako postoji razmišljanje (koje btw poštujem) kako će biti sasvim dovoljno vremena za navedeno i u sljedećoj fazi, nekako sam pobornik one stare "što možeš učiniti danas ne ostavljaj za sutra". Da previše ne filozofiram i ne dužim volio bih da izbjegnemo dvije stvari koje ovom prilikom želim naglasiti:

1. Igrači koji ne žele igrati SP, a nalaze se ili će se na kraju nalaziti u prvih 33 da ipak povuku ručnu i završe ispod 33 mjesta i na taj plemeniti Smiley način omoguće igranje onima koji žele žrtvovati svoje vrijeme (eventualno i novac) za nacionalni tim.
2. Postoji realna šansa da neka od suparničkih reprezentacija pokušava ubaciti svoje "igrače" među naših 30. Kako su zamjene ograničene, isto kao i vrijeme za zamjenu kroz ovu temu očekujem da se bolje upoznamo i eventualno suzimo izbor potencijalnih suparničkih igrača, ako ih uopće ima. Bez ikakve paranoje Wink.

Pozdrav svima i sretno Grin
Evidentirano
petar777
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Postova: 5


Profil Email
« Odgovor #1 na: Listopad 28, 2014, 05:17:27 »

bravo Damba,,,slazem se s tobom potpunooo... idemooo ljudi javljajte se  Grin
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #2 na: Listopad 28, 2014, 05:20:01 »

Da nadodam da će i 3 rezerve imati šansu da upadnu u tim... 30 mjesta je puno, moguće je da je kakav špijun iz drugih reprezntacijama u top 30... ili više njih... oni će po kratkom postupku izletjet... a rezerve upast... isto tako ako ne uspijemo uspostaviti komunikaciju s onima koji uđu u prvih 30 a ne budu prisutni na samom startu SPa ima šanse da izlete... nema smisla da imamo manjak igrača a aktivne igrače u rezervama koji bi ostale sjedit na klupi. Dakle, potrudite se uć barem u rezerve ako ne uspijete u top 30.
Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #3 na: Listopad 28, 2014, 06:17:24 »

Proslo svjetsko se lijepo znalo tko je tko neke se bacilo van Grin a ovo svjetsko bude jadna majka Grin ma da ne mislimo nikog baciti al ajd Tongue
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #4 na: Listopad 28, 2014, 07:31:50 »

previše je to bodova za ulazak u prvih 30 u našu repku da bi netko pokušavao biti špija ne mogu se plasirati ni u svoju repku Smiley
Evidentirano

Damba13
Private
*

Karma: +5/-0
Offline Offline

Postova: 12


Profil
« Odgovor #5 na: Listopad 28, 2014, 08:11:12 »

Igore možda si u pravu, ali sa sigurnošću ti mogu potvrditi da za ulazak u top 30 bilo koje reprezentacije (pod tim podrazumijevam i Brazil) bilo je moguće bez i jednog kupljenog dijamanta-. Uz malo veći angažman na samom početku kvalifikacija i ne pretjerani na kraju. Moram priznati da me ne brinu pretjerano mogući špijuni kao potencijalno ne aktivni računi.

Također ono što sam htio otvarajući ovu temu je da se igrači povežu i pridruže postojećoj grupi na skypu u cilju bolje komunikacije, upoznavanja, dogovaranja i ako baš hoćeš zahebancije Smiley. Zato svi oni koji planiraju igrati SP (a budu se kvalificirali Grin) ukoliko žele neka pošalju podatke ( u pp ili javno) da ih se može dodati u grupu. Oni koji su već u grupi ne moraju slati ništa Grin Grin.
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #6 na: Listopad 28, 2014, 08:27:57 »

Igore možda si u pravu, ali sa sigurnošću ti mogu potvrditi da za ulazak u top 30 bilo koje reprezentacije (pod tim podrazumijevam i Brazil) bilo je moguće bez i jednog kupljenog dijamanta-. Uz malo veći angažman na samom početku kvalifikacija i ne pretjerani na kraju. Moram priznati da me ne brinu pretjerano mogući špijuni kao potencijalno ne aktivni računi.

Također ono što sam htio otvarajući ovu temu je da se igrači povežu i pridruže postojećoj grupi na skypu u cilju bolje komunikacije, upoznavanja, dogovaranja i ako baš hoćeš zahebancije Smiley. Zato svi oni koji planiraju igrati SP (a budu se kvalificirali Grin) ukoliko žele neka pošalju podatke ( u pp ili javno) da ih se može dodati u grupu. Oni koji su već u grupi ne moraju slati ništa Grin Grin.

ne kupujem ni ja dije , tek sam potrošio sve zarađene  .. vucaram se tu od 23. do 33. mjesta pa još nije sigurno gdje ću završiti
Evidentirano

hacker73
Lieutenant
***

Karma: +53/-43
Offline Offline

Postova: 197


Profil
« Odgovor #7 na: Listopad 28, 2014, 10:52:20 »

Da nadodam da će i 3 rezerve imati šansu da upadnu u tim... 30 mjesta je puno, moguće je da je kakav špijun iz drugih reprezntacijama u top 30... ili više njih... oni će po kratkom postupku izletjet... a rezerve upast... isto tako ako ne uspijemo uspostaviti komunikaciju s onima koji uđu u prvih 30 a ne budu prisutni na samom startu SPa ima šanse da izlete... nema smisla da imamo manjak igrača a aktivne igrače u rezervama koji bi ostale sjedit na klupi. Dakle, potrudite se uć barem u rezerve ako ne uspijete u top 30.
Nema tu puno filozofije.
Skype grupa je već 2 tjedna aktivna.
SVI na skype u formatu: Nick_name - Ime_Prezime
Da se zna tko je tko.
I to treba ovih 2-3 dana posložiti.
Možete mene kontaktirati da Vas stavim: igor.naglic - nemrete fulati moj avatar (vuk).
 Cool
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #8 na: Listopad 29, 2014, 10:23:17 »

Da nadodam da će i 3 rezerve imati šansu da upadnu u tim... 30 mjesta je puno, moguće je da je kakav špijun iz drugih reprezntacijama u top 30... ili više njih... oni će po kratkom postupku izletjet... a rezerve upast... isto tako ako ne uspijemo uspostaviti komunikaciju s onima koji uđu u prvih 30 a ne budu prisutni na samom startu SPa ima šanse da izlete... nema smisla da imamo manjak igrača a aktivne igrače u rezervama koji bi ostale sjedit na klupi. Dakle, potrudite se uć barem u rezerve ako ne uspijete u top 30.
zasto da se trude  Huh? dobit ce sifru od nekog racuna i haklat ce na njemu, kao ti prosle godine. sto ti je falilo osim medalje i onih 6K dija? nista!!! Grin Grin
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #9 na: Listopad 29, 2014, 11:17:19 »

kad je čoek budala, onda je budala cijeli život, nema mu pomoći.... žalosno... Cry
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #10 na: Listopad 29, 2014, 11:43:55 »

kad je čoek budala, onda je budala cijeli život, nema mu pomoći.... žalosno... Cry
vidim, krenuo si putevima samospoznaje i dobro ti ide. samo pazi rijetki su se spremni suociti s onim sto nadju na kraju puta Smiley
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #11 na: Listopad 29, 2014, 12:01:02 »

hoćeš li ikada prebolit, mišu mali? Sad
https://www.youtube.com/watch?v=mlCvTBv1il8
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #12 na: Listopad 29, 2014, 04:03:26 »

... na stranu sva " Lips Sealed" i zahebancije ... još uvijek dvojim oko ubačaja na SP iz dva razloga vrijeme i vrijeme jer sam čovjek koji kad u nešto krene onda to radi 101% sa srcem i glavom a pogotovo kad branim boje domovine --- Ipak, koliko znam i ako se plasiram a vjerovatno da se nekome ne sviđam postoji li mogućnost da me izbace iz repke ? --- čisto da znam jer onda nema truda i mjesto prepuštam nekom drugom --- isto tako ako se kvalificiram onda sam i odlučio provest tih mjesec dana ili koliko već do kraja sa infarktom XD --- HVALA  ps špijun nisam Grin
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #13 na: Listopad 29, 2014, 05:28:13 »

... na stranu sva " Lips Sealed" i zahebancije ... još uvijek dvojim oko ubačaja na SP iz dva razloga vrijeme i vrijeme jer sam čovjek koji kad u nešto krene onda to radi 101% sa srcem i glavom a pogotovo kad branim boje domovine --- Ipak, koliko znam i ako se plasiram a vjerovatno da se nekome ne sviđam postoji li mogućnost da me izbace iz repke ? --- čisto da znam jer onda nema truda i mjesto prepuštam nekom drugom --- isto tako ako se kvalificiram onda sam i odlučio provest tih mjesec dana ili koliko već do kraja sa infarktom XD --- HVALA  ps špijun nisam Grin
Postoji mogućnost da se izbaci iz repke ali glasanjem.. - Glasanje traje 24 sata ili dok se ne sakupi dovoljan broj glasova koji iznosi broj članova minus 3. 
Evidentirano
_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #14 na: Listopad 29, 2014, 06:56:57 »

izrazita bi mi čast bila kada bi mogao sa vama svima zaigrati za hrvatsku  *heart*
skoro sve vas znam i sa skoro svima sam negdje igrao mislim da sam prema svima bio fer  Smiley
brojio sam sa dvoje sam razmijenio par loših riječi  *hmm*
sa jednim koju više Grin
ali znam da mi to ako upadnem neće biti prepreka da dam sve od sebe  :hooray:
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 12   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!