Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 10:09:17 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Imamo li tim za SP?  (Posjeta: 21649 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #135 na: Studeni 29, 2014, 10:22:09 »

Cestitam, ekipa!!!
Sad cete se valjda urazumit i ostavit ovog njesra, jer ja nemam vise 6k dija niti ih mislim kupovat da vam pomognem.. ;D

tako je mrki ja opet ne igram morao sam biti ovo svjetsko sa njima ko bi ih spamao na skypu Tongue bio u okupljalistu br 10 za vrijeme napada brazila jako bitno strateski okupljaliste Grin i mene u vatru bacili da timarim nase paladine i tesku konjicu Grin stas
« Zadnja izmjena: Studeni 29, 2014, 10:32:42 od mandjo35 » Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #136 na: Studeni 29, 2014, 10:28:02 »

Tko zna da ja bas taj dan nisam bio u okupljalistu br.10 da su nekog drugog rasporedili na taj bitan zadatak dali bi bio ovaj ishod ovakav Grin to necemo nikad saznati Grin
Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #137 na: Studeni 29, 2014, 10:38:47 »

To je moja duznost pomoci naciji kad joj je najteze bilo hvala ne morate mi zahvaljivati Tongue
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #138 na: Studeni 29, 2014, 11:32:14 »

čestike od srca Smiley
ova sjaji kao zlato !!
opet ste pokazali da smo  najsloznija repka na prvenstvu
bravo djevojke i dječaci
a sada na slavlje  *beer* :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:
Evidentirano
bushidoWar
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 13


https://www.youtube.com/watch?v=-2u9L7yqs-0


Profil
« Odgovor #139 na: Studeni 30, 2014, 12:16:43 »

tako je mrki ja opet ne igram morao sam biti ovo svjetsko sa njima ko bi ih spamao na skypu Tongue bio u okupljalistu br 10 za vrijeme napada brazila jako bitno strateski okupljaliste Grin i mene u vatru bacili da timarim nase paladine i tesku konjicu Grin stas

 Grin
Evidentirano

prdek2
Captain
****

Karma: +36/-12
Offline Offline

Postova: 377



Profil
« Odgovor #140 na: Studeni 30, 2014, 12:35:24 »

Jel i vi smatrate da su Rumunji ove godine jako podbacili ?!...ja sam mislio da će nam oni i turci biti konkurenti za srebro kad ono na kraju nam šeik iz Irana sa svojih 200 000 dija puhao za vratom Grin
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #141 na: Studeni 30, 2014, 07:09:06 »

a zasto je nasa repka na kraju imala 29 clanova?
zatr ima netko gori od horusa  hahahahha pa da ga se baci van dva dana prije kraja  ? *WALL*
Evidentirano
tijomanija
Sergeant
**

Karma: +5/-5
Offline Offline

Postova: 79



Profil Email
« Odgovor #142 na: Studeni 30, 2014, 08:22:38 »

a zasto je nasa repka na kraju imala 29 clanova?
zatr ima netko gori od horusa  hahahahha pa da ga se baci van dva dana prije kraja  ? *WALL*

imali smo jednog člana (goronja) koji je obećavao da će kupiti 100K dilja, pa je bilo danas ću sutra ću, ne valja mi karica ovo ono. U početku naša se taktika temeljila na tim obećanim diljama, ali kad dilje nisu došle izbacili smo ga. Da sa odmah razumjemo, nije stvaru tome što on nije kupio dilje, mogao je odmah reći ne mogu i gotovo, već je stvar u laganju i ostavljanju repke na cijedilu. Demokratskim glasovanjem izbačen je zbog laganja. I to je bio najgori trenutak (barem za mene) na ovom SP.
Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #143 na: Studeni 30, 2014, 08:39:12 »

Mislim da je izbacen vise radi skupljenih 100k bodova u repki a brzina razvoja x10 zauzeo je mjesto nekom igracu koji bi vise napravio i dao za svoju zemlju naravno i dije su utjcale na glasanje bilo je jos malo busanja na chatu podcasta da napadamo dvorac i to objava uzivo skoro nastetio pohodu na dvorac sve u svemu nije zasluzio imati nasu zlatnosrebrenu medalju za koju smo zuljeve zaradil
Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #144 na: Studeni 30, 2014, 08:41:22 »

 Lips Sealed s dije znamo mi i bez dija sve prirodan talenat do talenta Grin
Evidentirano
tijomanija
Sergeant
**

Karma: +5/-5
Offline Offline

Postova: 79



Profil Email
« Odgovor #145 na: Studeni 30, 2014, 08:49:23 »

Lips Sealed s dije znamo mi i bez dija sve prirodan talenat do talenta Grin


da bome Grin:D:D:D:D
Evidentirano
spassky
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 13



Profil
« Odgovor #146 na: Studeni 30, 2014, 11:02:37 »

http://youtu.be/MfAz6zK1AmM
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #147 na: Studeni 30, 2014, 11:45:59 »

imali smo jednog člana (goronja) koji je obećavao da će kupiti 100K dilja, pa je bilo danas ću sutra ću, ne valja mi karica ovo ono. U početku naša se taktika temeljila na tim obećanim diljama, ali kad dilje nisu došle izbacili smo ga. Da sa odmah razumjemo, nije stvaru tome što on nije kupio dilje, mogao je odmah reći ne mogu i gotovo, već je stvar u laganju i ostavljanju repke na cijedilu. Demokratskim glasovanjem izbačen je zbog laganja. I to je bio najgori trenutak (barem za mene) na ovom SP.
niste fer ;D,....covjek se kvalificiro na SP-IO...mozda je obeco,..mozda nije mogo ispunit obecanje,mozda mu nesto iskrsnulo pa imo nenadanih troskova pa covjeku bilo tesko rec,..ili neugodno priznat da nemoze kupit
po tom vasem razgovoru kvalifikacije netrebaju ili su samo formalnost ....nađite se sami vi koji si mozete priustit dije za igru pa igrajte se i stvar rijesena,..cemu onda komedija od kvalifikacija,..sada npr netko se kvalificira nema dije i nemoze si ih priustit i vi cete ga izbacit,..
Evidentirano
tijomanija
Sergeant
**

Karma: +5/-5
Offline Offline

Postova: 79



Profil Email
« Odgovor #148 na: Prosinac 01, 2014, 12:18:44 »

niste fer ;D,....covjek se kvalificiro na SP-IO...mozda je obeco,..mozda nije mogo ispunit obecanje,mozda mu nesto iskrsnulo pa imo nenadanih troskova pa covjeku bilo tesko rec,..ili neugodno priznat da nemoze kupit
po tom vasem razgovoru kvalifikacije netrebaju ili su samo formalnost ....nađite se sami vi koji si mozete priustit dije za igru pa igrajte se i stvar rijesena,..cemu onda komedija od kvalifikacija,..sada npr netko se kvalificira nema dije i nemoze si ih priustit i vi cete ga izbacit,..

Nije stvar u tome, nisi shvatio bit, nije problem u tome što ih on nije kupio nego je stvar u tome što je lagao cijeloj ekipi i reprezentaciji. Isto tako bio je i najneaktivniji račun. S najmanje bodova, nije igrao i nepotrebno je zauzeo mjesto nekome tko je mogao i htio igrati. U brzini igre x10 imati 150K bodova je jednostavno nedovoljno za svjetsko prvenstvo.To nisu savezi iz kojih se izlazi i ulazi, to je reprezentacija.
Evidentirano
hacker73
Lieutenant
***

Karma: +53/-43
Offline Offline

Postova: 197


Profil
« Odgovor #149 na: Prosinac 01, 2014, 01:46:02 »

Goronja je sa "obečanjem" postigao ovo što imamo..... krenuli smo full trošit i treći dan na dvorce kako je i bio moj stav - izgoriti u startu pa kud puklo da puklo..... Oko obećanja znam više manje i nije razlog izbacivanju.
Ima tu više oko "podcasta" za vrijeme napada javno govoriti da je napad u tijeku
 i tih  Lips Sealed, tako da nije razlog što nije dao dije....
Evidentirano
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!