Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 12:07:55 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: čast za napad na jačeg igrača  (Posjeta: 898 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
laky08
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« na: Listopad 26, 2014, 04:32:16 »

Isprike unaprijed jer ovdje postam nešto što mi se čini da ne pripada u ovu temu, ali ova mi se učinila najsrodnijom.
Naime radi se o svijetu HR/SRB 5.
Napadam igrača koji je 2.1 puta jači po bodovima od mene i oduzima mi se 1 bod časti.
Da li je to ispravno?

Još nešto.
Oko, 14h po lokalnom vremenu jedno 20 min. nije bilo napredovanja u proizvodnji. Odnosno, za tih cca 20 min proizvodnja u svim provincijama bila je 0 bodova. Svi radnici bili su zaposleni i sve do tada radilo je uredno.
Još jedan BUG?

lp,
Unaprijed hvala na odgovoru.
Evidentirano
tijomanija
Sergeant
**

Karma: +5/-5
Offline Offline

Postova: 79



Profil Email
« Odgovor #1 na: Listopad 31, 2014, 01:00:31 »

Nije to pravedno. Ja se slažem s tobom i podržavam te, jer je i mene to mučilo, ali sam dobio odgovor da su takva pravila igre.  *hmm*
Evidentirano
FARTninja
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 39


Profil
« Odgovor #2 na: Listopad 31, 2014, 10:58:26 »

Gledajte, to bi bilo bolje da je tako, kao što je gore navedeno, da se ne gubi čast u napadu na jačega igrača.
Ali bolji igrači bi tada jednostavno silovali bolje razvijene igrače i brzo nakupili resursa. zato vjerujem da je bolje da je ovako kako jest.
ako želiš zaraditi 1 M+ resursa sa 1000 bodova, da napadaš dosta igrača u x2 dometu, ne da ti saveznik sruši nekog dobrog razvijenog igrača, pa da ti u jednom danu istražiš c8 i skočiš za 50 K bodova sa 1000
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!