Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:41:29 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 24   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Početak invazije nomada - jesmo li svi ravnopravni?  (Posjeta: 34833 puta)
0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #120 na: Listopad 10, 2014, 09:56:51 »

hyper krkani su napravili to što su napravili sticajem okolnosti ... ajde baš ispričaj cijelu štoriju Huh? ili ću ja Grin tragikomično osvojeno zlato  Tongue a bilo je predviđeno ? ZA ? ...
hahahha... ajd, molim te ispričaj.. da znam šta je bilo... Smiley
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #121 na: Listopad 10, 2014, 09:56:54 »

Grin... poznavajući te, još ne vjerujem da ovo ti pišeš... Smiley
svejedno, hyper krkani su napravili svoje... pa ono.. "pusti selo neka priča".. Tongue
poznaješ ti mene moj k u r a c ... kad svi vi ti i takvi generalno serete po forumu onda sve prolazi sve se može ... a kad neko počne praskat onda će popušit ban ... ma nabijem ja i ovaj forum i one koji dobijaju plaću ili dije za to  ...  Grin
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #122 na: Listopad 10, 2014, 09:58:19 »

hahahha... ajd, molim te ispričaj.. da znam šta je bilo... Smiley
kolko si ukupno proveo vremena u repki ? Grin boli te paprika ima kretena koji su zurili Grin
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #123 na: Listopad 10, 2014, 10:01:36 »

poznaješ ti mene moj k u r a c ... kad svi vi ti i takvi generalno serete po forumu onda sve prolazi sve se može ... a kad neko počne praskat onda će popušit ban ... ma nabijem ja i ovaj forum i one koji dobijaju plaću ili dije za to  ...  Grin
opaaaaaa... i kod starih krkana se javlja zavidnost,... :d lijepo... Grin
kolko si ukupno proveo vremena u repki ? Grin boli te paprika ima kretena koji su zurili Grin
hmmm... ukupno? na svome računu ili u reprezentaciji?
evo samo ću ti reć da sam uzeo godišnji u firmi za to natjecanje....
a lijepo je znat da ti i stari igrači nekad zavide... Tongue.. uvijek si bio prosječan, sad potvrđuješ to šta sam znao.. Smiley.. ajd iglaj se i uživaj Smiley
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #124 na: Listopad 10, 2014, 10:02:55 »

opaaaaaa... i kod starih krkana se javlja zavidnost,... :d lijepo... :Dhmmm... ukupno? na svome računu ili u reprezentaciji?
evo samo ću ti reć da sam uzeo godišnji u firmi za to natjecanje....
a lijepo je znat da ti i stari igrači nekad zavide... Tongue.. uvijek si bio prosječan, sad potvrđuješ to šta sam znao.. Smiley.. ajd iglaj se i uživaj Smiley
godišnji Huh?
*YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #125 na: Listopad 10, 2014, 10:05:33 »

opaaaaaa... i kod starih krkana se javlja zavidnost,... :d lijepo... :Dhmmm... ukupno? na svome računu ili u reprezentaciji?
evo samo ću ti reć da sam uzeo godišnji u firmi za to natjecanje....
a lijepo je znat da ti i stari igrači nekad zavide... Tongue.. uvijek si bio prosječan, sad potvrđuješ to šta sam znao.. Smiley.. ajd iglaj se i uživaj Smiley
zavidim ? Grin Grin Grin pa ja bi se samoubio da sam ti  *crazy* iskočio bi odma i otišo u Zimbabve
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #126 na: Listopad 10, 2014, 10:07:39 »

pozz i respect za forbija,najveci plus za hrv. repku moze  bas on biti,razuman igrac kojem glava nije u oblacima zbog kolicine dija koje trosi,...i svi kojim on bude neprijatelj budu gadno se patili,.. Grin
deerra, bili su neki sampioni 2013.ste u onom cs3 i neslavno su zavrsili. Angry,.to je cinjenica ,tako da to sto stormborn nije izasao na internacionalnu scenu ne znaci da s lakocom ne bi osvojio bilo koji realm,jer savez je savrseno balansiran,..
ali svi su ovdje prekaljeni igraci tako da ne treba nikog omalovazavati,...ide  i ovaj cs1 gdje ce stormi zaigrat pa nek izvoli doci ko smije,..
i konacno ovo svjetsko u v6 verziji je cisto smece jer mislim da ce do kraja svjetskog biti toliko puno bugova i nebuloznih situacija da ce svima pokidat nerve,konstantno se igra nadograduje a ne rijesavaju se repovi,,tako da ce kulminacija biti na bas ovom svjetskom,..
u svakom slucaju onim koji budu igrali sretno... Wink
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #127 na: Listopad 10, 2014, 10:10:29 »

ja isto na svakog trošim vrijeme...  Huh?
odi se sakrij u ona c/s  Lips Sealed sa onom nekom pticom i ne pojavljuj se dok ne uzmete 100% utjecaja između vas 10 što igra...
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #128 na: Listopad 10, 2014, 10:18:01 »

pozz i respect za forbija,najveci plus za hrv. repku moze  bas on biti,razuman igrac kojem glava nije u oblacima zbog kolicine dija koje trosi,...i svi kojim on bude neprijatelj budu gadno se patili,.. Grin
deerra, bili su neki sampioni 2013.ste u onom cs3 i neslavno su zavrsili. Angry,.to je cinjenica ,tako da to sto stormborn nije izasao na internacionalnu scenu ne znaci da s lakocom ne bi osvojio bilo koji realm,jer savez je savrseno balansiran,..
ali svi su ovdje prekaljeni igraci tako da ne treba nikog omalovazavati,...ide  i ovaj cs1 gdje ce stormi zaigrat pa nek izvoli doci ko smije,..
i konacno ovo svjetsko u v6 verziji je cisto smece jer mislim da ce do kraja svjetskog biti toliko puno bugova i nebuloznih situacija da ce svima pokidat nerve,konstantno se igra nadograduje a ne rijesavaju se repovi,,tako da ce kulminacija biti na bas ovom svjetskom,..
u svakom slucaju onim koji budu igrali sretno... Wink
tko je neslavno zavrsio Grin pa sve sam vas izmlatio tamo uf kad se sjetim Grin
Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #129 na: Listopad 10, 2014, 10:20:22 »

Cak i forbia Grin ako ce priznati dok mi je bio u x2 i x3 Tongue
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #130 na: Listopad 10, 2014, 10:28:49 »

gdje si mandjo,..nema te ,..xd
slabo je to sve bilo,...bio je  samo bljesak ,jak al kratkotrajan i ugasio si se totalno,... Grin
Evidentirano

mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #131 na: Listopad 10, 2014, 10:32:16 »

gdje si mandjo,..nema te ,..xd
slabo je to sve bilo,...bio je  samo bljesak ,jak al kratkotrajan i ugasio si se totalno,... Grin
ne igram samo svjetska igram drugo me ne zanima skoro pa godinu nisam igrao kakav bi bio igrac da necu pokusati zlato obraniti Grin to me vužgi
Evidentirano
mandjo35
Lieutenant
***

Karma: +11/-5
Offline Offline

Postova: 193



Profil Email
« Odgovor #132 na: Listopad 10, 2014, 10:39:34 »

A i zasto nebi igrao dobio sam 6667 dija kupio sms od 40 kn ukucao e-pin dobio 20 posto znaci 8027 dija ukupno kvalifikacije i svjetsko ce me kostati sms  1 to samo klase dobijaju moj aga
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #133 na: Listopad 10, 2014, 10:41:19 »

ne igram samo svjetska igram drugo me ne zanima skoro pa godinu nisam igrao kakav bi bio igrac da necu pokusati zlato obraniti Grin to me vužgi
manđukiću sine ne rise bio si pod kopačkom, suncobranom, u birtiji, kod ljubavnice, u PM, na sunčanju više od pola ere  *xxx*
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #134 na: Listopad 10, 2014, 10:43:08 »

ja isto na svakog trošim vrijeme...  Huh?
odi se sakrij u ona c/s  Lips Sealed sa onom nekom pticom i ne pojavljuj se dok ne uzmete 100% utjecaja između vas 10 što igra...
boli te paprika ko što igra --- tebe niko ne pita što igraš pa ni ti ljudima nemoj pametovati što će i di će ... da je po tvom svi bi se nabili jedni drugima u pakšu
Evidentirano
 Str: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 24   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!