Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 12:49:28 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 24   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Početak invazije nomada - jesmo li svi ravnopravni?  (Posjeta: 34877 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #75 na: Listopad 09, 2014, 09:43:31 »

di su mi hacker i mandjo ovdje Grin Grin dragi mandjo stavi si guverneru nekakve skillse ne da ti onako stoji na lvlu 7 bez bonusa za provincije  Tongue Tongue Tongue P.S. pozdrav svima *freak* *freak* *freak* *freak* *freak*
prdek ne kritiziraj nego radi  Tongue...to ti je posal..kaj ne? Lips Sealed    prdeke uzimte u obzir i ove godine ako želite nešto napravit...jer tko nema vrijeme ima snage za nešto drugo...isto vrijedi i obrnuto....
Evidentirano

prdek2
Captain
****

Karma: +36/-12
Offline Offline

Postova: 377



Profil
« Odgovor #76 na: Listopad 09, 2014, 09:55:54 »

prdek ne kritiziraj nego radi  Tongue...to ti je posal..kaj ne? Lips Sealed    prdeke uzimte u obzir i ove godine ako želite nešto napravit...jer tko nema vrijeme ima snage za nešto drugo...isto vrijedi i obrnuto....
Ne kritiziram nego dobronamjerno primjecujem  Tongue Tongue Tongue Tongue naravno da se na nas racuna Smiley
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #77 na: Listopad 09, 2014, 10:02:48 »

Mrki,
napusi se krkanu i 'novom' igracu.
Gledam ovaj forum vec dvije godine i vidim 70% isfrustriranih skribomana koji se skrivaju iza ekrana, eto u te ocito i ti spadas. Naravno ima i normalnih ljudi. Pozdrav goronji :-)
Zanimljiv neki i pametna momak,,,bar se nada jelte... pa dječko nemoj mrkija uzimat u usta tako olako.....prevelik će i bit to zaloga Lips Sealed . Wink Grin nije ti on hors i ti takvi lelemudani bez pokrića...taj ti je kršio top bugarske igrače po internazzi svjetovima dok si ti vadio lego kockice iz wc šolje...znam da ovo zvuči jadno kako sam ti opisao, ali to su činjenice!!!( naravno nebi to uspio bez pomoći saveza..a.k.a. mene hihhiihh)
...i još nešto...on ti je SVJETSKI PRVAK imperie online 2013 godine i molim malo poštovanja...zaslužio je iako je jedan običan KRKAN i tijelom i dušom... Grin
Tako da dečki i cure skupite muda i jajnike u hrpu,može i mozgove i pokušajte to odradit kako treba...bez preuranjenog prepucavanja koje nikamo ne vodi  i tih  Lips Sealed...pa vidite dio je to horusa dovelo...jedne godine je prodao repku zajedno sa anubisom rumunjima,druge godine je izbačen iz repke,kao i angubis!!! hejjj!!!!
samo sila dolazi u obzir....
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #78 na: Listopad 10, 2014, 04:15:01 »

 ForbiddenDU nije novi igrač na Imperiji, ima nekog iskustva i dobro barata sa dijamantima i dobro ih ulaže u razvoj profila i to je činjenica, jer sam igrao neko vrijeme sa njim, čovjek je dobar, nije dečko ili tako nešto nego i poduzetnik i pristojan je dok si ti pristojan sa njim hehe, da prdek, a i mnogi sa njim su prvi iskusili zadnje svjetsko, odlična je bila stvar što su to bili svi igrači sa iskustvom u ratovanju i timski odlično odrađen posao. 24 sata online i pokrivanje jednog drugoga dalo je rezultata. Dali će to tako sad biti neznam jer ima nas 30, mnogi su novi jer su barem meni ta imena nova, tako da će prilagođavanje jedni drugima barem trajati na početku nekoliko dana tko je to, a što se tiće verzije 6 moj komentar je  *WALL* *suicide*, odvratno sučelje, nepreglednost, sitna nevidljiva slova i sporina. Uglavnom užas, prateći pobjednike u V 6 , titulu nose večinom Brazilci. Ovo će biti svima koji se kvalificiraju vatreno krštenje nove verzije. Pozdrav ForbiddenDU i ekipi koja će se kvalificirati, sretno svima.
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #79 na: Listopad 10, 2014, 11:15:33 »

Ako ide meni ban onda ide i tebi, ti si mene nazvao krkanom sto je uvreda i ruzna rijec, pa si dobio odgovor. Da ti mene nisi vrijedjao ne bi tako ni reagirao. Uvrede ne podnosim a o svemu ostalom pisi koliko hoces, i da sam novi, i neznalica i da trosim previse... Slobodno, to me ne dira, ali na uvrede cu uvijek reagirati. Ali na kraju ce se pokazati kao i uvijek do sada da su ovakve 'neznalice' kao sto sam ja, jako vrijedni za savez ili reprezentaciju. Naravno u ovakvoj vrsti igre i pravilima koja vaze, a to je da oni koji su spremni vise potrositi bolje i prolaze.
al si zabrijo, čoeče... Grin..
krkan ti je ovdje već neka prijateljska gest između nekih igrača, ne daj Bože da sam te htio uvrijedit... Wink vidiš, Horusa ne podnosimo, malo- malo pa ga netko izvrijeđa, al u tome mu nitko ne govori da je krkan.. jer to nama nije uvreda, a on je daleko od toga da bude krkan... Grin

nemam ja tebe šta vrijeđat, niti sam imao namjeru.. bar ne za sada.. Wink
sretno ti bilo, ako si takav kakav kažeš, i nadam se da ćeš pomoć ekipi ako upadneš u tim.. Wink.. krkane.. Grin  Kiss
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
zelenamamba
Sergeant
**

Karma: +0/-5
Offline Offline

Postova: 50


Profil
« Odgovor #80 na: Listopad 10, 2014, 02:00:18 »

Kakva elita u top10 haha
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #81 na: Listopad 10, 2014, 02:23:11 »

Brazil Smiley , slika loša iz ovog izravnog prijenosa
Evidentirano

djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #82 na: Listopad 10, 2014, 02:35:56 »

Brazil Smiley , slika loša iz ovog izravnog prijenosa

http://worldcup.imperiaonline.org/hr/qualifications/team/br   tu možeš pratit sve zemlje
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #83 na: Listopad 10, 2014, 02:57:17 »

hmm sad mi dajte barem jedan cvrst dokaz da ove kvalifikacije nisu napravljene samo da se min 100kn ne utrosi za dije...na koji nacin c6 dici za tesku ako se kamen i zlato nigdje nemoze opljackat pa bgt necemo se valjda ici lakom sakatati protiv elite sramota
Evidentirano
prdek2
Captain
****

Karma: +36/-12
Offline Offline

Postova: 377



Profil
« Odgovor #84 na: Listopad 10, 2014, 04:15:17 »

hmm sad mi dajte barem jedan cvrst dokaz da ove kvalifikacije nisu napravljene samo da se min 100kn ne utrosi za dije...na koji nacin c6 dici za tesku ako se kamen i zlato nigdje nemoze opljackat pa bgt necemo se valjda ici lakom sakatati protiv elite sramota
kolko sam ja racunao(a to je uvijek tocno  Grin Grin Grin ) nije moguce dici elitu u x4 svijetu u roku od 3 tjedna bez otvaranja svih skrinja,a za tesku ce se jedva nekako skupit ....jedino sto ne razumijem sta ce mo mi napadati za tjedan dana....necemo valjda ko biljke buljit u ekran u v5 se barem f7 mogao cistiti a ne ovdje f1 sa 30k resa  *xxx* *xxx* *xxx* barem da daju one barbarske kampove ili one obicne kampove koji su nezavisni gradovi
Evidentirano
podrug-1
Sergeant
**

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 78


Profil Email
« Odgovor #85 na: Listopad 10, 2014, 04:39:30 »

prdek to si u pravu ali sta ces ja se drzim blizu top 30 a nikad nisam igrao v6 samo verziju5 a puno sam popossio jer sam neaktivan bar mi je 50 tisuca drva islo u  Lips Sealed  jer nisam ulazio pa bi mi se nakupilo ali nema veze a ovo sto se malo pljacka ide mi cak na ruku jer ja inace malo pljackam
Evidentirano
podrug-1
Sergeant
**

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 78


Profil Email
« Odgovor #86 na: Listopad 10, 2014, 04:44:04 »

http://prntscr.com/4utdky evo pr koji sam igrac koji ne farmam nego najbolji ekonomist
Evidentirano
podrug-1
Sergeant
**

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 78


Profil Email
« Odgovor #87 na: Listopad 10, 2014, 04:44:36 »

a igram bez dija
Evidentirano
zelenamamba
Sergeant
**

Karma: +0/-5
Offline Offline

Postova: 50


Profil
« Odgovor #88 na: Listopad 10, 2014, 04:59:54 »

Rex ako ti udes na svjetsko ja prestajem igrati ovu igru [:-} *crazy*
Evidentirano
podrug-1
Sergeant
**

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 78


Profil Email
« Odgovor #89 na: Listopad 10, 2014, 05:00:40 »

mozda udjem mozda ne ali mogu se kladiti da ce ih pola odustati za 10 dana
Evidentirano
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 24   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!