Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 01:18:39 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Cheat ?  (Posjeta: 1347 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
FARTninja
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 39


Profil
« na: Listopad 04, 2014, 12:23:29 »

Saveznika mi napada igrač koji mu je izvan x6 u vojnu sa 6 napada.
1. on ga ne može napasti jer mu nije u x5 dometu
2. igrač nije izgubio časti za te napade. poslao ih je još 6 ali je bio povukao. za to je morao izgubiti barem 200 časti, ali je još uvijek na -2.
neka netko pokuša objasniti ovu situaciju jer očito postoji nešto što ne znam

dokaz
http://prntscr.com/4ssmhj
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 04, 2014, 08:15:57 »

Saveznika mi napada igrač koji mu je izvan x6 u vojnu sa 6 napada.
1. on ga ne može napasti jer mu nije u x5 dometu
2. igrač nije izgubio časti za te napade. poslao ih je još 6 ali je bio povukao. za to je morao izgubiti barem 200 časti, ali je još uvijek na -2.
neka netko pokuša objasniti ovu situaciju jer očito postoji nešto što ne znam

dokaz
http://prntscr.com/4ssmhj
Nije varanje, kada vojna postaja brani trgovačku postaju onda nema kazne za napad....
Evidentirano
FARTninja
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 39


Profil
« Odgovor #2 na: Listopad 04, 2014, 02:03:55 »

vidi stvarno,  Grin
prije kada sam htio napasti takve vojne sam gubio čast kao u napadu na provinciju, očito ili mi je promaknuo neki update ili nešto nije bilo u redu kod mene   Cry
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #3 na: Listopad 04, 2014, 02:09:00 »

vidi stvarno,  Grin
prije kada sam htio napasti takve vojne sam gubio čast kao u napadu na provinciju, očito ili mi je promaknuo neki update ili nešto nije bilo u redu kod mene   Cry
Napadao si vojnu postaju koja ne brani trgovačku i za nju postoji kazna za napad...
Evidentirano
FARTninja
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 39


Profil
« Odgovor #4 na: Listopad 04, 2014, 06:27:30 »

to jesam, ali kada sam napadao vojnu pokraj njegove trgovačke ja sam gubio čast.
njegve su bile i trgovačka i vojna tako da ne možeš reći da je vojna bila možda nečija druga.

sada to više nije bitno. glavno da je sada to sve riješeno.

samo me muče svi ti problemi vezani uz igricu i što se ne popravljaju, nego rade novi updati koji ništa ne popravljaju, samo pogoršavaju stvari.
cilj bi im vjerovatno trebao biti prvo napraviti igricu stabilnom a onda je tek nadograđivati a ne samo nadograđivati.


na primjer ono sa slanjem špijuna. onu opciju "pošalji u sve provincije " možeš iskoristiti samo jednm i više ne vrijedi, a to je još iz v5 tako, da ne pričam o stalnim rušenjima globalne mape ili kada mi se vojska vrati ali se ne vrati. tajmer bude na 00:00:00 po 3-4 sata ... a najgore mi je kada želim poslati napad pa me izbaci iz igre i ne mogu se ulogirati po minutu dvije a da ne pričam o tome da ne smijem stavljati više od 20 jedinica i građevina na treniranje jer sve stane. još ako želim špijunirati nekoga u 10 provincija odmah mi se sruši flash player. a i nisam jedini, svako malo čujem pritužbe da se igrica sruši ili da nešto neće.
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #5 na: Listopad 04, 2014, 08:29:15 »

to jesam, ali kada sam napadao vojnu pokraj njegove trgovačke ja sam gubio čast.
njegve su bile i trgovačka i vojna tako da ne možeš reći da je vojna bila možda nečija druga.

sada to više nije bitno. glavno da je sada to sve riješeno.

samo me muče svi ti problemi vezani uz igricu i što se ne popravljaju, nego rade novi updati koji ništa ne popravljaju, samo pogoršavaju stvari.
cilj bi im vjerovatno trebao biti prvo napraviti igricu stabilnom a onda je tek nadograđivati a ne samo nadograđivati.


na primjer ono sa slanjem špijuna. onu opciju "pošalji u sve provincije " možeš iskoristiti samo jednm i više ne vrijedi, a to je još iz v5 tako, da ne pričam o stalnim rušenjima globalne mape ili kada mi se vojska vrati ali se ne vrati. tajmer bude na 00:00:00 po 3-4 sata ... a najgore mi je kada želim poslati napad pa me izbaci iz igre i ne mogu se ulogirati po minutu dvije a da ne pričam o tome da ne smijem stavljati više od 20 jedinica i građevina na treniranje jer sve stane. još ako želim špijunirati nekoga u 10 provincija odmah mi se sruši flash player. a i nisam jedini, svako malo čujem pritužbe da se igrica sruši ili da nešto neće.
to jesam, ali kada sam napadao vojnu pokraj njegove trgovačke ja sam gubio čast.
njegve su bile i trgovačka i vojna tako da ne možeš reći da je vojna bila možda nečija druga.

sada to više nije bitno. glavno da je sada to sve riješeno.

samo me muče svi ti problemi vezani uz igricu i što se ne popravljaju, nego rade novi updati koji ništa ne popravljaju, samo pogoršavaju stvari.
cilj bi im vjerovatno trebao biti prvo napraviti igricu stabilnom a onda je tek nadograđivati a ne samo nadograđivati.


na primjer ono sa slanjem špijuna. onu opciju "pošalji u sve provincije " možeš iskoristiti samo jednm i više ne vrijedi, a to je još iz v5 tako, da ne pričam o stalnim rušenjima globalne mape ili kada mi se vojska vrati ali se ne vrati. tajmer bude na 00:00:00 po 3-4 sata ... a najgore mi je kada želim poslati napad pa me izbaci iz igre i ne mogu se ulogirati po minutu dvije a da ne pričam o tome da ne smijem stavljati više od 20 jedinica i građevina na treniranje jer sve stane. još ako želim špijunirati nekoga u 10 provincija odmah mi se sruši flash player. a i nisam jedini, svako malo čujem pritužbe da se igrica sruši ili da nešto neće.

haha,..kako divno to zvuci,.
kao da igras poker turnir od 200 igraca a u spilovima negdje fali kralj srce,...sedmica karo,devetka...ima samo jedna desetka,2 dame fale ...i jos 9 NEPOZNATIH,...a karte se dijele i igra pocinje,..
Evidentirano

FARTninja
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 39


Profil
« Odgovor #6 na: Listopad 05, 2014, 05:30:39 »

haha,..kako divno to zvuci,.
kao da igras poker turnir od 200 igraca a u spilovima negdje fali kralj srce,...sedmica karo,devetka...ima samo jedna desetka,2 dame fale ...i jos 9 NEPOZNATIH,...a karte se dijele i igra pocinje,..

bome, istina.
Ignoriramo te pogreške i prihvaćamo ih samo zato što volimo imperiu. NE BI smjeli to prihvatiti. Oni vide da mogu prooći takve greške, onda će raditi sve veće i veće greške i na kraju nećeš moći niti ulogirati se u igricu. I tko će onda tu biti kriv ? Točan odgovor je : MI . Zato što to prihvaćamo.
Da, igrica radi ok sa ovim greškama koje sam iznad naveo.
Da, zabavljamo se unatoč tim greškama.
Da, ponekad se i nasmijemo koliko su banalne.
NE, ne smijemo povečavati stupanj tolerancije ni pod koju cijenu.

Ne postoji greška, bug ... koji se smije dozvoliti i reći," to je tu još od kada postoji ta opcija, može tako i ostati"
ako imam opciju koju ne mogu koristiti zašto je jednostavno onda ne maknu ako je ne misle popraviti, isto me dođe, samo će igrica biti bolja jer će imati manju skriptu koji će morati obrađivati.
samim time će i igrica biti brža.

ako niste shvatili što sam htio reći evo primjera.

2000 godine kupite si novi auto ( nazovimo ga IO)
taj auto košta 100 000 eura i najkvalitetniji je auto što postoji
2001 godine ista tvrtka proizvede bolju verziju auta IOv2, ali ne radi radio .
taj auto košta 109 500 eura ( zbog greške na radiju ti spuste cijenu za 500 eura )
2002 godine ista tvrtka proizvede IOv3 koji ima više KS ali mu brisači nešto slabo brišu stakla
cijena IOv3 je 155 000 eura ( 5000 manje zbog brisača)
.
.
.
2010 godine ta tvrtka napravi auto IOv10  koji može letiti, ali nešto motor slabo radi
cijena najnovijeg auta je 1 000 000 eura ( nema popusta zbog greške motora jer se smatra da je to sasvim normalno)
2011 godine još bolja verzija IOv11 je posljednja verzija, pogodite zašto, tako je. IOv11 ne možete niti upaliti
cijena IOv11 je 5 000 000 eura zato što je najsigurniji auto na svijetu .
« Zadnja izmjena: Listopad 05, 2014, 05:35:27 od FARTninja » Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #7 na: Listopad 05, 2014, 11:06:51 »

još kod IOv4 si se(boobs) trebao ovo sve zapitat....
Evidentirano

FARTninja
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 39


Profil
« Odgovor #8 na: Listopad 11, 2014, 08:02:35 »

jesam, ali mi je tema zakljucana i obrisana
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!