Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 12:10:35 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: kukavicluk  (Posjeta: 6957 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
podrug-1
Sergeant
**

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 78


Profil Email
« Odgovor #30 na: Rujan 27, 2014, 09:23:40 »

razmisli ja sam u razvoju i rastem jos plus treniram veslanje onda do 18 godine cu narast 1,90 geneticki hocu jer su mi otac i majka visoki plus nabildan si od teretane i veslanja i tezis oko 90 kila ko ti sta moze
Evidentirano
Shadow15
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 21


Profil Email
« Odgovor #31 na: Rujan 27, 2014, 09:32:59 »

razmisli ja sam u razvoju i rastem jos plus treniram veslanje onda do 18 godine cu narast 1,90 geneticki hocu jer su mi otac i majka visoki plus nabildan si od teretane i veslanja i tezis oko 90 kila ko ti sta moze
[/quote

Ovde ne pricamo o veslanju,nego o imperiji Tongue Tongue

Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #32 na: Rujan 27, 2014, 10:12:56 »





Ja ne znam kako se ovo u dva dana dogodilo veličanstvenom dr. profesoru za IO mr Deronji? (za prijatelje debeli dee) Grin
Evo idem odmah slat bugarima da vrate servere 10 dana jer ovo mora da ne neka greška  Huh?
Evidentirano

Vrapche
Happy_
Gost
« Odgovor #33 na: Rujan 27, 2014, 02:22:29 »

i da se nadovezem podrug nebitan si,u cs6 neces opstat za to cu se pobrinut i nemoj se uvlacit vendeti da te postede jer to i jedino znas ljubit drugima zadnjicu da nesto postignes,izbrisat cu acc sa foruma da ne citam tvoje balave odgovore jer ovdje ipak ima vise bolesnika kao ti nego u igri,a posjetit cu te u cs6 ne brini djecko Wink
Evidentirano
podrug-1
Sergeant
**

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 78


Profil Email
« Odgovor #34 na: Rujan 27, 2014, 04:08:39 »

Al si još ljut jer sam te izbacio iz saveza jer si spija i vendeti se neću ulizivati nego dapače idem protiv njih sam na svih
Evidentirano
podrug-1
Sergeant
**

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 78


Profil Email
« Odgovor #35 na: Rujan 27, 2014, 07:07:29 »

Vidim da sisiris laži o meni a ne  Lips Sealed e te niko ni 2 posto
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #36 na: Rujan 27, 2014, 08:16:28 »

u davna vremena kad su bogovi setali zemljom, ljudi su im se klanjali. kad su bogovi otisli, ljudi su izmislili "svece" pa se sad klanjaju njima. tako je i u igri. bogovi igre su otisli u v6 a oni koji i dalje graju v5, svoje idole nalaze u raznim "silama".  i tako ce biti dok ne umru ili uskrsnu u v6 . Grin Grin Grin
neki su bogovi ostali na v5 Grin i besmrtni su...  protiv njih nema obrane, osim nekih ritualnih bjelih zastava zvanih gaće koje ne izlaze iz mode na cs5  Cheesy
Evidentirano

Vrapche
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #37 na: Rujan 27, 2014, 09:03:26 »





Ja ne znam kako se ovo u dva dana dogodilo veličanstvenom dr. profesoru za IO mr Deronji? (za prijatelje debeli dee) Grin
Evo idem odmah slat bugarima da vrate servere 10 dana jer ovo mora da ne neka greška  Huh?
pa ja da stavim sve bitke protiv tebe --- možeš slobodno otić u Vrapche ono zagrebačko  Tongue a profesor sam za tebe do kraja V5 i nemoj ljude gnjavit sa bitkama koje nisu tvoje moš slobodno pokazat našu zadnju bitku u kojoj ti vjerovatno nije bilo ništa jasno Grin Grin (koji sam  Lips Sealed   popušio sa tolko kata) Grin Grin za prijatelje sam svašta a za tebe sam "moš se sagnut ..."  *black_eye*
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #38 na: Rujan 27, 2014, 09:14:10 »

pa ja da stavim sve bitke protiv tebe --- možeš slobodno otić u Vrapche ono zagrebačko  Tongue a profesor sam za tebe do kraja V5 i nemoj ljude gnjavit sa bitkama koje nisu tvoje moš slobodno pokazat našu zadnju bitku u kojoj ti vjerovatno nije bilo ništa jasno Grin Grin (koji sam  Lips Sealed   popušio sa tolko kata) Grin Grin za prijatelje sam svašta a za tebe sam "moš se sagnut ..."  *black_eye*

haha ala si opasan  *black_eye*
vidio si bidan sto ti se desilo kad si na cs4 sam pokusava nesto izvest pa si brzo odusta Grin nemoj se sramit, za prijatelje si debeli, a za protivnike u igrici si podeerani svagdje gdje si se sam pojavio Grin

opet kazem izazivam te na dvoboj bez dija u koji god oš svijet  *hmm* opet neces imat vremena  Cheesy
ovo "moš se sagnut" prakticiraj doma s frajlom  *gamer*
Evidentirano

Vrapche
samunj
Sergeant
**

Karma: +14/-27
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #39 na: Rujan 27, 2014, 09:41:48 »

misecima me nema na io kad ono gle čuda ništa se nije prominilo  Grin
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #40 na: Rujan 27, 2014, 09:43:12 »

misecima me nema na io kad ono gle čuda ništa se nije prominilo  Grin

ništa se nije promjenilo na io.. ni u poreznoj upravi koliko vidim Grin
« Zadnja izmjena: Rujan 27, 2014, 09:45:08 od vauvau » Evidentirano

Vrapche
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #41 na: Rujan 27, 2014, 11:31:49 »

ništa se nije promjenilo na io.. ni u poreznoj upravi koliko vidim Grin

eto naše zadnje bitkice ups  Lips Sealed
Grin Grin Grin Grin sa svim znanjem dijama ... fino si se sagnija Grin Grin Grin Grin Grin Grin
onda --- ne dugo zatim je naš Tič upalija suncobranče Grin
« Zadnja izmjena: Rujan 27, 2014, 11:35:17 od DeeRaa » Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #42 na: Rujan 27, 2014, 11:54:35 »

al si za Lips Sealed an sad s tim  Shocked 
a se sjecas kad si varao s darovima i kad si imo 700k kata i kad si ih popusio u 4-5 kontri Grin

a da ne spominjemo kako je dragana rusena po 1.5mil eko u 5 sec Grin
Evidentirano

Vrapche
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #43 na: Rujan 27, 2014, 11:59:44 »

nemogu nać sad sve slike, potrazit ću, ali evo jedne prigodne.. razlika u slikama je cca 10 sekundi  Grin


Evidentirano

Vrapche
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #44 na: Rujan 28, 2014, 12:53:21 »

nemogu nać sad sve slike, potrazit ću, ali evo jedne prigodne.. razlika u slikama je cca 10 sekundi  Grin




de Ptico stavi više nešto što si ti napravio --- kao vođa kao neki igrač kao neka  Shocked svejedno Grin Grin Grin samo stavi ... opet ista priča ... cs1 će počet za cca 30 dana i opet tvoja  ista špreha "čekaj da počne era ... onda češ vidit" pa ja se načekao već par godina od onog tvog zlata u cs3 Grin --- kaže PTICA di ja igram STORMI neće osvojit zlato --- pa normalno kad ne igraš di mi igramo --- jer uvijek odeš pod kišobran ili te nema hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ajd uživaj al nemoj mi sad u cs1 dizat gaće ili palit odm Wink pusa  *heart*
« Zadnja izmjena: Rujan 29, 2014, 08:50:13 od Proxy » Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!