Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 02:05:24 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: kukavicluk  (Posjeta: 6965 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
podrug-1
Sergeant
**

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 78


Profil Email
« Odgovor #15 na: Rujan 26, 2014, 08:15:43 »

Mogu se kladiti da ovaj koji mi se maloprije obratio idiot od machak ako nije neka kaže svoj acc i voliš puno mudrovati ja na medjunarodnom svijetu ne farmam ne ratujem se i igram bez dija i 9 sam na rang a da mi roditelji dopuste da po svome igram bio bi najbolji jer bi svako napušteno pokupio i ratovao bi se
Evidentirano
Shadow15
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 21


Profil Email
« Odgovor #16 na: Rujan 26, 2014, 08:21:35 »

Mogu se kladiti da ovaj koji mi se maloprije obratio idiot od machak ako nije neka kaže svoj acc i voliš puno mudrovati ja na medjunarodnom svijetu ne farmam ne ratujem se i igram bez dija i 9 sam na rang a da mi roditelji dopuste da po svome igram bio bi najbolji jer bi svako napušteno pokupio i ratovao bi se

a sigurno je svijet u verziji 5 Tongue Tongue

nema tu sta prelazi na v6
Evidentirano
podrug-1
Sergeant
**

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 78


Profil Email
« Odgovor #17 na: Rujan 26, 2014, 08:22:02 »

I na tom medjunarodnom imam blizu 300000 bodova
Evidentirano
podrug-1
Sergeant
**

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 78


Profil Email
« Odgovor #18 na: Rujan 26, 2014, 08:25:56 »

Imam pristanak roditelja ali nesmin pretjerano igrati koji si ti tovor da govoris neka mi tiger zove roditelje a nikad nisu razgovorali evo pr tiger mi zove cacu pozz ovo je imperija online koliko vas sin ima godina da li mu dopuštate da igra jel tako da ovo zvuči retardirano
Evidentirano
Happy_
Gost
« Odgovor #19 na: Rujan 26, 2014, 10:04:25 »

Imam pristanak roditelja ali nesmin pretjerano igrati koji si ti tovor da govoris neka mi tiger zove roditelje a nikad nisu razgovorali evo pr tiger mi zove cacu pozz ovo je imperija online koliko vas sin ima godina da li mu dopuštate da igra jel tako da ovo zvuči retardirano

jesi opasan imas skoro 300 k bodova wooow zadivio si ovdje sve,i ti bi se natjecao protiv Igora ?  Grin Grin Grin pogledaj mu slikice ispod njegovog profila nisu bzvz stavljenje nego da ovakvi kao ti imaju se cemu divit i mastat da bi mu imalo mogli prici,nemoj da lazes vise zvuci retardirano sto tu priznajes da si roditeljima rekao da igras online igru  Tongue Tongue opet da se osvrnem vidim i da si nekulturan deckic umjesto sto ovdje pametujes uzmi knjigu i uci...to uopce ne izgleda retardirano moras biti punoljetan za igru ovu a ti to nisi,ako ti zvuci retardirano kako bi ti to rekao posto si nekulturan,kako bi bilo da policija zove doma a nikad ti nisu pricali sa roditeljima ? koliko sam ja zadnji put gledao psovanje po internetu moze doseci i kaznu od 100 tisuca kuna pa ti vidi da li ce ti policija zvati kuci ili tiger  Grin Grin Grin
« Zadnja izmjena: Rujan 26, 2014, 10:24:50 od Zyzz » Evidentirano
podrug-1
Sergeant
**

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 78


Profil Email
« Odgovor #20 na: Rujan 26, 2014, 11:08:01 »

A ti idi psihijatru
Evidentirano
Happy_
Gost
« Odgovor #21 na: Rujan 27, 2014, 02:09:08 »

A ti idi psihijatru

jesi me nadmudrio,upravo si pokazao ovo o cemu pisem,imas inteligenciju bas djeteta  Grin Grin Grin
Evidentirano
podrug-1
Sergeant
**

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 78


Profil Email
« Odgovor #22 na: Rujan 27, 2014, 05:36:45 »

Samo ne seri nego reći pravi nick
Evidentirano
Happy_
Gost
« Odgovor #23 na: Rujan 27, 2014, 07:43:48 »

Samo ne seri nego reći pravi nick

reći ? kazem ti uzmi knjigu i zavrsi skolu ne balavi mi tu po forumu,dodji na cs 6 pa ces vidjet koji mi je nick,ili se bojis doci jer znam da ne smijes od vendete  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
podrug-1
Sergeant
**

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 78


Profil Email
« Odgovor #24 na: Rujan 27, 2014, 08:17:19 »

krivo mi mob pise ok dolazim i bio mi je to plan ali reci mi pod kojim accom igras i nemoj srati
Evidentirano
Happy_
Gost
« Odgovor #25 na: Rujan 27, 2014, 08:23:28 »

krivo mi mob pise ok dolazim i bio mi je to plan ali reci mi pod kojim accom igras i nemoj srati

da mob je kriv Wink pa vidjet ces pod kojim accom igram zelim ti se malo igrat sa psihom i stavit te u iscekivanje,i upristoji se ja nisam balavurdija na koju si navikao vidjat po skolici svojoj  *black_eye*
Evidentirano
podrug-1
Sergeant
**

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 78


Profil Email
« Odgovor #26 na: Rujan 27, 2014, 09:13:08 »

ja cu nocu mirno spavati
Evidentirano
podrug-1
Sergeant
**

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 78


Profil Email
« Odgovor #27 na: Rujan 27, 2014, 09:18:41 »

ti si isto bio dijete mnogi ljudi u kasnim godinama to zaborave i ajde mi reci accc nemoj biti  Lips Sealed  da te odmah resetarim Tongue
Evidentirano
podrug-1
Sergeant
**

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 78


Profil Email
« Odgovor #28 na: Rujan 27, 2014, 09:20:08 »

 Lips Sealed  se ti si stariji a ja cu bar napraviti nesto na medjunarodnoj razini ocemo se kladiti da cu za 3 godine biti na europsko iz veslanja
Evidentirano
podrug-1
Sergeant
**

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 78


Profil Email
« Odgovor #29 na: Rujan 27, 2014, 09:21:52 »

tako mi se jedan kao i ti  Lips Sealed o prije par dana razbit cu te itd i jucer isao slabijeg tuci a ja nasao povod da ga razbijem odvalio ga na pod i 5 minuta se nije dizao od bolove a tip je katastrofa od covjeka tucaros a ostalo bolje da neznas
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!