Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 12:48:25 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: kolonizacija  (Posjeta: 1145 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ANTER
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil Email
« na: Veljača 22, 2009, 08:12:58 »

pročito sam sve šta ima o ovoj kolonizaciji, ali nisam nigdje vidio jel se može kolonizirat bilogdje, tj. na bilokoju udaljenost ili?
Evidentirano
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 22, 2009, 08:16:47 »

pročito sam sve šta ima o ovoj kolonizaciji, ali nisam nigdje vidio jel se može kolonizirat bilogdje, tj. na bilokoju udaljenost ili?

heh kolonizacija ide na principu da odabereš jednu od 25 provincija koje imaš.svi imaju 25 provincija koje se nalaze unutar njihovog carstva i svi počinju u provinciji 8. Smiley
Evidentirano
ANTER
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil Email
« Odgovor #2 na: Veljača 22, 2009, 08:20:18 »

ne kužim

evo primjer

ja imam jednog prijatelja i želim se doselit do njega
jel to moguće?
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Veljača 22, 2009, 08:34:49 »

Svaki od igrača dobije 25 provincija u svom carstvu. I koloniziraš neke od tih provincija. tako da se ne možeš doseliti do prijatelja. on će ti cijelu eru biti na istoj udaljenosti.
Evidentirano

janchek
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #4 na: Travanj 11, 2009, 05:18:19 »

Helou.
Pozdrav ja sam novi.

Zanima me za kolonizaciju da li moram čekati da izvršim centralizaciju ili mogu kolonizirati jednu od 25 provincija i prije.

Ako mogu i prije da li mi se to isplati. ili mi se isplati prvo napraviti sve što mogu u provinciji 8?

Tnx,

Janchek
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #5 na: Travanj 11, 2009, 07:58:09 »

Helou.
Pozdrav ja sam novi.

Zanima me za kolonizaciju da li moram čekati da izvršim centralizaciju ili mogu kolonizirati jednu od 25 provincija i prije.

Ako mogu i prije da li mi se to isplati. ili mi se isplati prvo napraviti sve što mogu u provinciji 8?

Tnx,

Janchek
za koloniziranje moraš prvo istražiti centralizaciju. svaki nivo centralizacije je 1 provincija više.
pa razviješ prvo provinciju 8 do utvrde 3 i nekih 15-20 tisuća seljaka i onda štediš za centralizciju 1. jer onda će i ona rasti i iz nje ćeš također dobivati resurse.
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!